Soovid reisida või oma ellu küllust tõmmata? Nipid, kuidas aktiveerida Feng shui abil oma erinevaid eluvaldkondi

Iidne Hiina ruumikorralduse meetod aitab sul saavutada harmooniat keskkonnaga ja aktiveerida oma elus just neid valdkondi, mida soovid. Vaata järgi, kuidas parandada oma armusuhteid, tõmmata ellu mentorit või edendada oma tööelu.

Feng shui järgi on korteris üheksa erinevat ala:

Rikkuse paik on eesuksest diagonaalselt kaugeimas vasakus nurgas. See piirkond on seotud raha, finantside ja küllusega. Kui soovid neid saavutada, siis pead rikkuse piirkonna aktiveerima. Valgusta seda heledamalt, et meelitada qi’d sellesse korteri ossa. Ka kristallid ergutavad qi’d ja peegeldavad seda igasse suunda. Aseta sinna midagi metalset, sest metall seostub rahaga.

Kuulsuse piirkond on korteri tagaosa keskmine kolmandik, rikkuse ja abielu piirkondade vahel. Kuulsus tähendab selles seoses kellegi ühiskondlikku positsiooni või mainet. Lisa sinna valgust, kristalle ja hästi sobib ka enda pilt. Sinna sobivad ka erinevad tunnistused, autasud ja auhinnad, mille oled pälvinud või ära teeninud.

Abielu piirkond on tänapäeval pigem laienenud suhete piirkonnaks. Kui soovid oma armuelu olukorda parandada, siis aktiveeri seda piirkonda korteris valguse ja kristallidega ning aseta sinna enda ja oma kallima fotod. Sellesse piirkonda sobivad kõik asjad, mis seostuvad sulle romantika ja armastusega.

Perekonna ja tervise nurga aktiveerivimine aitab tugevdada lähedasi sidemeid ja leevendada kõigi perekonnaliikmete terviseprobleeme. See on hea koht perekonnafotodele ja kõigele, mis meenutab sulle oma lähedasi. Lisaks peaks ka seda piirkonda hästi valgustama.

Laste piirkond asub eesuksest diagonaalselt paremal, abielu ja mentorite piirkondade vahel. Kui soovid lapsi saada, siis tugevda piirkonnas valgust ja riputa sinna kristall punase lindi otsas. Hea on sinna panna ka tugevaid noori taimi ja värskeid lõikelilli. Kui lilled hakkavad närtsima, tuleb need koheselt ära visata, sest surevad lilled tekitavad negatiivset qi’d.

Teadmiste osa on korteri eesuksega samal küljel ja nii kaugel vasakut kätt kui võimalik. See piirkond seostub õppimisega ja on suurepärane koht raamatukogu, kabineti või hobitoa paigaks. Igasugust tööd, mis nõuab vaimset pingutust, on sobilik teha just korteri selles osas. Piirkonda stimuleeritakse taas valguse ja kristallide abil, samuti esemete abil, mis seostuvad teemadega, mida kavatsed seal õppida. Nt keeleõppe puhul sõnaraamatud või vastava maa kohta käivad teatmeteosed.

Karjääri piirkond on korteri keskel sama seina ääres, kus asub eesuks. Kui soovid tööelus edeneda, karjääri teha või töökohta vahetada, siis aktiveeri seda piirkonda. Valgus, kristallid, kellad ja tuulekellad sobivad sinna hästi. Sinna on hea panna ka telefon, tööga seotud kaustad ja kirjutuslaud.

Mentorite ja reiside paik on eesuksest paremat kätt. Vanasõna ütleb: “Kui õpilane on valmis, siis tuleb õpetaja”. Kui sul on tunne, et oled valmis aga õpetaja ei ole veel saabunud, siis võid seda protsessi kiirendada aktiveerides antud nurka. Mentorid saavad sulle pakkuda abi, nõu ja tuge igas sinu eluvaldkonnas. Kasuta harilikke abinõusid – valgus ja kristallid. Mentorite piirkond on seotud ka reisimisega. Kui soovid reisida, siis aseta sinna nurka kristalle ja midagi, mis seostub sulle paigaga, kuhu soovid sõita.

Hea õnne keskpunkt asub korteri keskel. See piirkond peab olema hästi valgustatud, et ergutada inimesi üksteisega suhtlema ja koos aega veetma. See on parim koht kroonlühtrile, sest iga kristall peegeldab qi’d kõigisse korteri soppidesse.

Allikas: Richard Webster “Feng shui korteris”

Loe lisaks: Feng shui nipid: need viis lille toovad sinu koju parima energia

Feng shui ja armastus: idamaade tarkuse abil õnnelikuks!

Kaheksa feng shui nippi, mis aitavad küllust ligi tõmmata

Meie feng shui kolaharjumused – mida ütleb kola sinu kohta?

Seotud