Soovid leida hingesugulast? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas alanud aastal oma hingekaaslaseni jõuad!

Aasta 2019 on alles alanud ning sinu ees on lahti kõikide võimaluste uksed. Kui oled unistanud sellest, et leiaksid oma hingesugulase, siis tasub sul nüüd silmad-kõrvad lahti hoida! Loe, kuidas erinevate sodiaagimärkide esindajad peaksid toimima, kui soovivad kohtuda oma kõrgemalt poolt määratud hingekaaslasega.

Iga inimese jaoks on olemas see eriline “keegi”, kes täiustab hinge ja tundub nii õige ning justkui kõrgemalt poolt saadetud. Oma hingesugulase leidmine ei ole lihtne, sest kui sa ei ole selleks valmis, siis ka teie teed ei ole määratud ristuma. Loe alljärgnevast loost, mida peaksid tegema või muutma, et sinu kohtumine oma hinge teise poolega jõukaks kätte juba sel aasta.

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sinus on loomuomane jõud ja soov asuda suhtes esikohale. Kas siis teadlikult või alateadlikult tahad korraldada kõike, mis teie omavahelises suhtlemises toimub. Nüüd tuleb sul õppida oma ohjasid veidi lõdvemalt käes hoidma. Sinu õppetunniks on rohkem usaldada elu ja end ümbritsevaid inimesi ning leida sisemine rahu ka siis kui tead, et asjad ei pruugi minna nii nagu soovid. Kui lubad aegajalt ka oma teisel poolel suhte juhtimine enda kätte haarata ning suudad end seejuures vabalt ja kindlalt tunda, siis oled õigel teel.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Enne kui saad oma tõelise hingesugulase seltskonda tõeliselt nautida, pead endale selgeks tegema, et andmine ja saamine peavad nii elus kui suhtes alati tasakaalus olema. Vastasel juhul lihtsalt suhted ei saa pikas plaanis edukalt toimida. Sa naudid ju väga, kui sind poputatakse ja sinu eest hoolt kantakse? Paku seda ka teistele. Või kui oled end täiesti teiste eest hoolitsemisele pühendanud, siis luba nüüd ka enda eest rikkalikult ja armastavalt hoolt kanda. Tasakaalus energiavahetus on kõige olulisem.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sinu jaoks on elu elamisväärne ja ehe siis, kui selles on küllalt seiklusi, üllatusi ja põnevust. Kui oled kinni jäänud elu rutiinse poole peale, siis on sul nüüd aeg naasta oma tõelise loomuse kutse juurde. Luba endale mugavustsoonist väljumist, reisimist, uute põnevate hobide proovimist. Ka oma hingesugulase leiad sa just sellises situatsioonis, mis pakub sulle väljakutseid ja nõuab ka veidi eneseületamist. Sinu hingesugulane, kellega oled mõeldud koos olema, naudib samuti avastusretki, nii maailmas kui inimhinge salajastes soppides.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sind juhatab hingesugulaseni su kustumatu janu uute teadmiste ja tarkuse järele. Luba endal kogeda täiesti uusi ja tundmatuid olukordi, käi mööda neid radu, millest oled muidu kõhklevalt kõrvale hoidnud, luba oma ellu selliseid inimesi, kes varasemalt on olnud sinu jaoks justkui liiga erinevad. Sinu õppimisprotsess ja areng viivad su hinge täiesti uutele tasanditele. See omakorda saadab su teele ka täiesti uued ja erakordsed inimesed. Luba oma ellu värve ja emotsioone, sest see on pinnas, kust saavad alguse uued imed.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sinu jaoks on väga oluline, et sinu suhetes erinevate inimestega valitseks harmoonia ja üksteisemõistmine. Üle kõige soovid sa vältida konflikti minemist või teistele meelehärmi põhjustamist. See võib sind aga kohati viia selleni, et sinu enda soovid jäävad välja ütlemata ja rahuldamata. Nüüd pead lubama oma sisemisel jõul särada ja taas leidma oma enesekindluse. Ära pelga oma arvamust välja öelda, isegi siis kui see ei ühti teiste omaga. Just läbi selle, et käid enda teed ja teed oma valikuid ainult südamega, kohtad sa oma hingesugulast. Julge olla sina ise!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sind vaadates tundub, et sul ei ole oma hingesugulase leidmise osas eriti kiire. Kui ta tuleb, siis tuleb, kui ei, mis siis ikka. Kiirustada ei olegi vaja, kuid, kas sa oled endale tunnistanud, mis sind tegelikult takistab? Sinu hirm kaotada iseennast ja oma vabadust hoiab sind tagasi. Sa ei taha end siduda, sest kardad haiget saada. Sul tuleb mõista üht – selleks, et kogeda imelisi tundeid ja südanttäitvat armastust, peab olema valmis ka selleks, et see võib kaduda. Ilma ennast tõeliselt avamata ei saa kogeda ka tõelist armastust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sa ei ole sedasorti inimene, kes käigu pealt ja möödaminnes suhteid sõlmib. Selleks, et sinu usaldust võita, läheb aega. Enamasti kasvab armastus sinu jaoks välja siirastest ja usalduslikest sõprussuhetest. Sa tegelikult tead, kuidas oma hingesugulast ligi tõmmata – justnimelt tasa ja targu, olles sina ise ning andes endale ja teisele osapoolele aega, et õppida üksteist tundma. Just kindlustunne ja stabiilsus on sinu jaoks need faktorid, mis mängivad elus põhirolli ning sedasama ootad sa ka oma suhtelt. Jätka samas vaimus ning sulle määratud hingesugulane on peagi kohal.

Neitsi (24. august – 23. september)

Inimesed on reeglina iseenda kõige suuremad kriitikud ja kõikide sodiaagimärkide esindajatest tead sina seda ilmselt kõige paremini. Sinu jaoks on oluline ära õppida enesearmastuse õppetund, enne kui sinu hingesugulane saab välja ilmuda. Sa pead suutma armastada enda sellisena nagu sa oled, aktsepteerides ka kõiki vigu. Kui sa suudad end tõeliselt hinnata ja austada, siis saab sinu ellu tulla ka inimene, kes väärtustab sind just nii palju kui peab.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu jaoks on oluline, et eesmärgid oleks paigas, sest just nii saad sa keskenduda järgmiste tippude vallutamisele. Oma hingesugulase leidmine ei tundu just lihtsaim ülesanne? Aga siin on sulle üks saladus – hingesugulase poole ei ole sul vaja püüelda ning sa ei pea hambad risti tema leidmise nimel tööd tegema. Anna endale vaid veidi ruumi, kus oleks vabadust, rõõmu ja lusti. Just läbi avatud olemise ja elu nautimise leiad sa selle, keda oma kõrvale vajad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sa oled rahulikku ja mugavat keskkonda armastav inimene. Kellele siis ei meeldiks kodus õdusaid õhtuid nautida ja oma mugavustsoonis olla… Kuid sa pead mõistma, et kahjuks ei satu nii sinu teele just palju võimalusi oma hingesugulast kohata. Usu, et rutiini murdmine võib sulle mõjuda väga hästi. Luba endale pisut põnevust! Sinu hingesugulane on olemas, kuid selleks, et temaga kohtuda, pead sa oma armsast pesakesest välja tulema ning ennast näitama.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sa oled kirglik inimene ja tunned tõmmet elu erinevate poolte suunas. Kord oled sa kui ingel, seejärel võid aga valla päästa oma metsikuma poole. Kui sa soovid oma ellu armastust tõmmata, siis oleks hea, kui leiaksid tasakaalu oma erinevate külgede vahel. Püüa leida endale tegevusi, hobisid või eriala, mis laseks sul olla harmoonias kõige sellega, mis sind erutab ja põnevust pakub. Just läbi tasakaaluka ja oma südant usaldava tegutsemise leiad sa oma kõrvale ka hingesugulase.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sinus on palju armastust, õrnust ja emotsioone. Sinu salapärane, unistav ja fantaasiarikas loomus köidab pea igaühte kellega kohtud. Kuna sinu ümber on enamasti palju austajaid ja sinu südames on alati häid tundeid kõigi vastu, siis võib see kohati tekitada segadust tõelise armastuse või hingesugulase äratundmisel. Sinu jaoks on oluline, et hoiaksid oma südameasjade osas jalad maas. Võtaksid endale aega, et tunnetada, mis on tõeline ja mis pelgalt emotsioonipuhang. Just tealik ja tasakaalukas meel juhatab sind oma hingesugulase juurde.

Loe lisaks: 9 ilusat mõtet, miks hingesugulane on hoolimata kõigest alati sinuga

Kas sina teadsid? Vaata, kuidas erinevad hingesugulased ja kaksikleegid

Teekond oma hingesugulaseni: kuidas teda ära tunda?

Me oleme üksteisele laenatud

Tõelise armastuse lätetel

Seotud