SODIAAGIMÄRK PALJASTAB: just see on sinu tugevaim külg ja parim omadus!

Tahad sa seda uskuda või mitte, igal juhul näitab sinu sodiaagimärk ära, milline on sinu tugevaim külg, mille tõttu inimesed sind armastavad, imetlevad või kadestavad. Vaata järgi, kas astroloogia oskab õigesti välja tuua sinu parima omaduse.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Tugevusteks on erakordselt hea mälu ja suur empaatiavõime. Vähk on sodiaagi üks tundlikumaid märke ja selle sodiaagimärgi all sündinud inimesed omavad väga head tunnetust ja kuuendat meelt, mis laseb neil märgata asju, mis teiste eest saladuseks jäävad. Nende hoolivus ja hoolitsevus, nende vastu, keda nad armastavad, on väga suur. Ära kunagi haava nende või nende lähedaste tundeid, sest Vähid küll andestavad aga ei unusta.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Tugevusteks on müstiline salapära ja vaimsed võimed. Igaüks, kellel on mõni Skorpionist tuttav, on vast märganud, et neid ümbritseb eriline aura ja neil on vaimseid võimeid, mida nad aegajalt enda kasuks tööle panevad. Neil on eriline pilk, mis vajadusel suudab mõjutada ja hüpnotiseerida. Skorpion suudab soovi korral lihtsalt sulle “naha alla” pugeda ja oma müstilisi trikke sinu peal katsetada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Tugevuseks on suurepärane kujutlusvõime. Kalade märgi esindajad on terve sodiaagi ühed loomingulisemad ja parema fantaasiaga inimesed. Ära lase end petta nende malbest või hajevil olekust, see on vaid nende viis liikuda läbi erinevate dimensioonide, et koguda sealt teadmisi ja inspiratsiooni, mida peagi asuda motiveeritult ellu viima. Kalade mõistus suudab toota selliseid ideid, fantaasiaid ja lugusid, et võid neid lummatult kuulama jäädagi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Tugevusteks on kannatlikkus ja maalähedane sensuaalsus. Sõnni märgi all sündinud inimesed on lihtsad, ausad ja sirgjoonelised. Nad on nõus panustama ja kõva tööd tegema selle nimel, mida nad soovivad saavutada. Kuna neile on väga olulised elu maised väärtused ja rõõmud, siis on nad suurepärased pereinimesed, kelle peale saab alati kindel olla.

Neitsi (24. august – 23. september)

Tugevusteks on keskendumine detailidele ja rahu säilitamine. Isegi kui peab tegelema kõige keerukama asjaga elus, siis suudab Neitsi sodiaagimärgi all sündinud inimene säilitada kaine mõistuse ja keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline. Neitsid suudavad soovi korral viia ellu suuri ja imelisi asju, sest nende pedantsus ja endast kõige andmine pole millegagi võrreldav.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Tugevusteks on sihikindlus ja sisemine tarkus. Kui Kaljukits midagi ette võtab, siis ta ka saavutab oma eesmärgid. Tarkus ja pühendumine, kombineerituna tema ambitsioonidega, loovad suurepärased eeldused selleks, et Kaljukitse märgi esindajat saadab edu. Kui mitte kohe, siis mõne aja pärast kindlasti. Kaljukits on justkui oma elu personaaltreener ja tema jaoks juba vabu päevi ei eksisteeri – kõik on kindlalt kontrolli all ja planeeritud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Tugevusteks on enesekindlus ja töökus. Jäära sodiaagimärgis sündinud inimestel on väga tugev tahe ja nad usuvad alati enda missiooni. Kui midagi neid köidab, siis ei põrku nad tagasi mitte millegi ees, vaid lähevad läbi tule ja vee võiduka lõpuni. Nad suudavad ka teisi motiveerida ja liigutada soovi korral mägesid.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Tugevuseks on särav ja karismaatiline olemus. Lõvi sodiaagimärgi all sündinud inimestel on loomulik võime tuua elurõõmu ja päikest igasse hetke. Neil on hea huumoritaju, suurepärane suhtlemisoskus ja nad on seltskonnas alati oodatud kaaslased. Lõvi on nagu pärl, mis särab ja mille helki jagub ka kõigile neile, kes on tema ümber.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Tugevusteks on filosoofilisus ja nakkav optimism. Amburi märgi all sündinud inimesed huvituvad vaimust, meelest ja filosoofiast ning ei lakka kunagi otsimast asjade tõelist olemust või mõtet. Nende ideelisus on nakkav ja maailma muutev. Samuti on ka nende optimism tähelepanuväärne. Isegi kõige pimedamal hetkel suudavad nad näha kusagilt kumavat lootustandvat valgust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Tugevusteks on suurepärane mõistus ja vaimukus. Kaksikute sodiaagimärgi esindajad on sündinud suhtlejad – nad on vaimukad, oskavad rääkida lugusid, teavad fakte ja lummavad kõige sellega end ümbritsevaid inimesi. Ei tasu unustada, et nad on kui kahest inimesest kokku pandud, seega pole ime kui nad suudavad kameelionina vahetada oma meeleolu ja käitumise selliseks, nagu just parasjagu vaja on.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Tugevused on vastupandamatu sarm ja diplomaatilisus. Kaalude sodiaagimärgi all sündinud inimesed on õrnad, veetlevad, uudishimulikud ja harmoonilised. Nad lummavad oma vaikse, kuid mõjusa tasakaalukusega. Neis on midagi, mis paneb ka ümbritsevad inimesed vaatama enda sisse, et leida sealt oma parem mina. Nad on meistrid looma häid suhteid ja parandama ebakõlasid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Tugevusteks on kastist väljapoole mõtlemine ja kõrgemad vaimsed võimed. Veevalajad on oma olemuselt täiesti müstilised olendid. Nad suudavad mõelda globaalselt, neid huvitab inimkonna käekäik ja nad on nõus panustama selleks, et päästa meie planeeti. Nende mõistus töötab pisut teisiti ja seetõttu on vestlemine nendega tõeline nauding. Veevalajad näevad asju hoopis teistsuguste nurkade alt ning oskavad hoomata ka müstikat, salapära ja peidetud sõnumeid.

Loe lisaks: Taimede maagilised omadused: millised taimed toovad õnne ja millistest tasub hoiduda?

Igaüks meist võib inglitega suhelda

Milline on sinu seksuaalne olemus?

HOROSKOOP: tähed teavad, mis on sinu roll selles elus

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.