Sodiaagimärk juhatab teed: just see peaks olema sinu uusaastalubadus!

Uue aasta lubadused on sellised armastatud ja natuke ka vihatud tõotused, mida inimesed kipuvad endale aastavahetusel andma, kuid pahatihti läheb nende täitmine ühel või teisel hetkel liiga keerukaks ja siis need unustatakse. Mis oleks just see uusaastalubadus, mis sobiks sulle, võttes aluseks sinu sodiaagimärgi?

Ühelt poolt on hea panna paika eesmärgid, mille poole püüelda, teisalt on aga enda muutmine keeruline. See aga tekitab olukorra, kus suure entusiasmiga antud lubadustest saavad mõne kuu möödudes mõttes, et ollakse läbikukkunud ja ebaõnnestunud.

Kuidas vältida olukorda, et hoolimata heast soovist jõutakse taas kord ikka ja sama lõpptulemuseni? Siin on sulle nõuanne, kuidas järgides oma sodiaagimärgi eripärasid, saad seada endale saavutatavad ja rõõmu toovad eesmärgid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Õpi olema tänulik kõige eest, mis sul olemas on. Võta paber ja kirjuta üles vähemalt viis asja, mis on sinu elus hästi ja mille eest sa tänulik oled. Mida sa oled saavutanud? Kes on sind toetanud? Mis teeb sulle igapäevaselt heameelt? Kuna sa kipud oma fookuse seadma sellele, mida sa soovid saavutada ja sead endale aina uusi eesmärke, siis läheb sul aegajalt meelest, et oled juba üsna palju jõudnud ära teha. Peatu, tõmba hinge ja ole sagedamini tänulik.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Ole iseenda parim sõber. Sinu ümber on alati inimesi, kes sind toetavad, inspireerivad, armastavad ja vajadusel peletavad igavust. On tore, kui sa ei ole üksi ja sinu ümber on armastavad ja hoolivad kaaslased. Küll aga peaksid endale meenutama, et kõik algab tegelikult sinust endast ja sellest, kuidas sa endaga läbi saad. Luba endale rohkem enese tundmaõppimist ja aktsepteerimist. See toob sulle hingerahu ja rõõmu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Leia oma inspiratsiooni ja annete valla päästmiseks uus tee. Sa oled tundlik, loominguline ja vajad midagi, läbi mille oma sisemuses pulbitsevat energiat ja maagiat väljendada. Kindlasti sul juba on oma hobi, mis sulle rõõmu teeb, kuid sel aastal tasub sul leida enda jaoks mõni uus ala. See aitab sul näha, et tegelikult oled sa hoopis mitmekülgsem ning sinu elu on palju värvikam.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Ära püüa kõike oma elus kontrollida. Sa oled hea juht. Soovid hoida ohjasid enda käes ja suunata oma elu just sinna, kuhu sa arvad, et see peaks minema. See kõik on ju tore, aga pikas plaanis ka väga kurnav. Selleks, et anda endale pisut puhkust ja vaadata asjadele teise nurga alt, võiksid sel aastal lubada endal pisut hinge tõmmata. Võta veidi vabamalt ja usalda elu rohkem.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Mine rohkem kompromissile. Sul on oma kindlad ja väljakujunenud vaated elule. Lisaks armastad sa turvalist ja mugavat elu ning selle nimel oled sa iga hinna eest nõus oma seisukohtadest kinni pidama. Aga kõige selle juures oled sa väga õrna hingega ning kõik konfliktid ja lahingud, mida sa oma vaadete eest pead pidama, jätavad su hinge jälje. Proovi sel aastal olla paindlikum ja mine lihtsamini kompromissile.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Leia võimalus tuua oma ellu rohkem stabiilsust. Sinu emotsioonid, tujud ja arvamused võivad muutuda üsna kiiresti ja seetõttu ei ole sinu jaoks ükski päev eelmisega sarnane. See on ühelt poolt tore, kui teisalt võib see kohati olla vaimselt päris kurnav. Leia enda jaoks mingi tegevus, teraapia või tehnika, mis tooks sulle rohkem meelerahu ja stabiilsust.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Õpi kõiki oma emotsioone tervitama ja aktsepteerima. Sa oled väga emotsionaalne. Kui oled õnnelik, siis oled VÄGA õnnelik. Kui oled kurb, siis oled VÄGA kurb. Oma negatiivseid emotsioone kipud sa alla suruma või siis lihtsalt tunned end siis halvasti. See ei peaks nii olema. Anna endale hõlpu. Sa oled ju inimene ning see on väga normaalne, et tunned erinevaid tundeid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Ära pinguta, et kõigile meeldida. Sa oled harjunud, et särava isiksusena oled pidevalt tähelepanu keskpunktis. Sinu jaoks on väga oluline, et teised sind hindaksid, austaksid ja sulle alt üles vaataksid. Muidugi ei tee kõik seda. Sa ei peaks seda aga nii väga südamesse võtma, sest inimesed on erinevad. Las olla neid, kellele sa ei meeldi. Lepi sellega ja ela oma elu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Ole enda ja teiste vastu leebem. Sa oled pühendunud, hoolikas ja äärmiselt korrektne. Sulle on oluline, et asjad oleks kuni kõige pisema detailini joones. Sul ei ole kõrged standardid mitte ainult teistele, vaid eelkõige iseendale. See muudab aga sinu meeleolu tihti rahutuks, närviliseks ja rahulolematuks. Õpi endale ja teistele rohkem armastust ja andestust jagama.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Leia endale paik, kus tunned end turvaliselt ja õnnelikult. Sinu jaoks on äärmiselt tähtis, et sinu elus valitseks tasakaal ja harmoonia. Kui seda ei ole, siis ei ole sa suuteline ka õnnelikult ja rahulikult elule otsa vaatama. Lea enda jaoks koht, kus tunned end hästi ja hoituna. Olgu selleks mõni eriline paik metsas või mererannas, või hoopis mõni tuba, kus tunned end alati mõnusalt ja õdusalt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Õpi kohanema. Sa tead, mida sa elult tahad ja oled tihtipeale nõus ainult enda valitud teed käima. Sulle tuleks kasuks kui õpiksid olema paindlikum. Julge väljuda oma mugavustsoonist ja ära mine endast välja, kui asjad ei lähe nii nagu sina seda tahad. Luba end elul üllatada. Mis sul kaotada on?

Ambur (23. november – 21.detsember)

Ole kannatlik – head asjad jõuavad sinuni nagunii. Kui mõni hea idee sulle pähe tuleb, siis tahad seda saada nüüd ja kohe. Mitte-tegutsemine muudab sind rahutuks ning tekitab hirmu, et jääd millestki ilma. See pole aga tõsi. Head asjad võtavad aega, et küpseda. Varu kannatust, tihti on see, mille nimel pead pisut tööd tegema ja ootama, hoopis rohkem väärt kui see, mille kohe kätte saad.

Loe lisaks: 2020 aasta manifest

Pimeda selgeltnägija Vanga ennustused aastaks 2020 ja kaugemaks tulevikus

HEAD UUT AASTAT! Aasta 2020 numeroloogiline tähendus

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.