Sodiaagimärk annab igale naisele kaasa salajase võime! Vaata, milline on sinu oma!

Astroloogia kinnitab, et iga naine saab sündides kaasa oma müstilise võime. Milline see on, selle määrab ära sinu sodiaagimärk. Vaata järgi, milles peitub sinu tugevus!

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu ambitsioonid viivad sind tähtede juurde. Pole kedagi teist, kes suudaks nii ennastunustavalt ja väsimatult oma eesmärkide nimel tööd teha. Nõrgemad oleks ammu alla andnud, kui sina ei ilmuta isegi veel väsimuse märke.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sa oled tõeliselt erakordne. Kuigi paljud peavad Veevalajaid väga omapärasteks ja justkui teises maailmas olevaiks, siis see ei ole päris nii. Kui kõik teised on kaotanud pea, siis oled just sina see, kes suudab pakkuda välja lahenduse, kuidas keerulisest olukorrast välja tulla.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sul on meeletult tugev intuitsioon. Tänu oma sisehäälele suudavad Kalade naised oma lähedasi eemal hoida kõiksugu ebaõnnestumistest ja pahandustest. Sa aimad või tunnetad juba kaugelt, kui midagi sinu kalleid lähedasi ohustab

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sa oled otsusekindel. Isegi kui sinu teele langeb tõsine takistus, siis varem või hiljem murrad sa sellest läbi. Seda ka siis, kui tegelikult oleksid võinud mõne teise tee valida oma eesmärkideni jõudmiseks või lihtsalt loobuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Sa oled loominguline. Paljud arvavad, et sinu maine jalad maas olek tähendab, et sul puudub igasugune kujutlusvõime. See on aga nii vale kui olla saab. Tegelikkuses oled sa nutikas ja tugev persoon, kes lahendab oma elus ette tulevaid takistusi kõrgelt arenenud visauliseerimise- ja kujutlusvõime kaudu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sa oled superseltskondlik ja imelise suhtlemisoskusega. Sa oled soovi korral ka meisterlik inimestega manipuleerija. Oskad kasutada sõnu nii osavalt, et suudad alati oma tahtmist saavutada ja oma “ohvri” ära rääkida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sa oled oma hingelt meisterlik artist. Sinu võimuses on kunst, tänu millele suudad end näidata teistele just sellisena nagu sina seda parajasti soovid. Sa oled inimestevahelistes suhtemängudes võitmatu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sa oled tõeliselt vapper ja kartmatu. Isegi kui sinu südames on killuke hirmu, siis suudad sa selle alati ületada, kui on vaja enda või oma lähedaste eest seista. Sa oled nutikas, kauni hingega ja kartmatu – tõeline kuninganna.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa valdad igavikulisi teadmisi. See annab sulle tarkust, loogikat ja intelligentsust. Sa tead alati, kuidas on kõige mõistlikum toimida. See teeb sind ka suurepäraseks nõuandjaks ja mentoriks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sa võlud kõiki oma lummava olekuga. Selle märgi all sündinud naised on haldjad, kelle võimuses on jääda alati kauniks, armsaks ja kütkestavaks. Sinu kõrval tunneb iga mees end tõelise kangelasena.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sinus on maagiline külgetõmme. Isegi siis, kui sa ei tee selleks ühtegi pingutust, et olla veetlev ja salapärane, tõmbad sa inimesi ligi nagu lambike ööliblikaid. Kui see ei ole maagia, siis mis see on?

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sul on alati õnne. Sa oled justkui kass, kellel on üheksa elu. Sa suudad jääda paigale ja puutumatuks ka siis, kui kõik teised on ammu jalgelt pühitud elu keeristormide poolt. Sul on kõige selle juures ka oskus säilitada uskumatu positiivsus ja optimism.

Loe lisaks: Need on kolm sodiaagimärki, kelle intuitsioon on nii tugev, et nad aimavad halba alati enne kui midagi ebameeldivat juhtub

8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

Tervemate suhete saamiseks tuleb meil esmajärjekorras tegeleda enda tunnetega

Kas sina kasutad rohkem ego või südame keelt?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.