Sodiaagimärgid ja suhted: kuidas sa kohtled oma endist kallimat?

Kui ilus muinasjutt puruneb ja suhe saab otsa, siis on mitu võimalust, kuidas edasi minna – sõpradena, vaenlastena või lihtsalt võõraste inimestena. Kuidas sina tavaliselt oma endisesse kallimasse suhtud? Kas suudad temaga sõber olla või vihkad teda elu lõpuni? Sinu sodiaagimärk näitab ära, kuidas sinu ja su endise armastuse omavahelised suhted olema saavad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sul on olemas terve kollektsioon endistest kallimatest ja mis seal salata, mõnes mõttes on nad kõik endiselt sinu mõju all. Sa ei lase kedagi päriselt minema. Vahel sa isegi lähed mõne oma eks-kallima juurde tagasi ja siis otsustad jälle, et ta polnud sinu jaoks siiski päris õige. Aga sa ise oled veendunud, et olid siiski parim, mis neile kunagi osaks sai ja seega peaksid sinu eks-armsamad olema õnnelikud, et neil üldse õnnestus sinuga koos olla. Samas, kui sa oled oma partneriga koos, siis keskendud sa muidugi kogu südamest oma käesolevale kallimale…niikauaks, kuni sul juhtub mõnd eksi vaja olema.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Kui sinu kallim oli see, kes suhte lõpetas, siis kuulevad kõik sinu käest, milline kergendus see oli, et teie teed ikkagi lõpuks lahku läksid. Sest tegelikult sa tundsid juba ammu, et sa ei ole tema jaoks parim. Sina soovisid talle ju alati parimat ja olid armastav ja hooliv ja toetav… Kui ta sellest aru ei saanud, siis on see muidugi tema kaotus ja sa loodad, et tulevikus sinu eks-partneri silmad avanevad ja ta mõistab, milline löök see tema jaoks tegelikult oli, sest sa olid ja oled parim. Kui ta seda mõistab, siis võivad teie suhted olla ka pärast lahkuminekut üsna sõbralikud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Kõik need emotsioonid, mida sa läbi elad seoses lahkuminekuga, leiavad endale väljundi. Sul on kombeks valada oma tunded laulu, luuletusse või mõnda maali. Lahkuminek on sulle kui kurbust täis muusa, mis annab inspiratsiooni ja lükkab takka sinu loomingulist eneseväljendust. Samas, kui sinu eks-kallim peaks kusagilt välja ilmuma ning kutsuma sind kohvi või veini jooma, siis enamasti sa ei suuda keelduda. Sa ei suuda keelduda ka siis, kui see asi areneb millekski enamaks. Kahjuks sa hiljem kipud seda kahetsema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sulle tundub, et kui sa oled kellestki lahku läinud, siis on see nüüd küll nende viga. Sina käitusid hästi ja olid suurepärane kaaslane aga näed, ikkagi ei tulnud suhtest midagi välja. Kes on süüdi? Loomulikult sinu eks-kallim! Nii kui üks suhe saab otsa, on sul komme tormata uut otsima. Sa ei pea ju ometi üksi olema! Sa oled suurepärane kaaslane! Kindlasti nii ongi aga selleks, et sa saaksid veelgi paremaks, peaksid sa andma endale pisut aega, et järele mõelda, kas ehk ka sina tegid teie kooselu ajal mõne vea.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Kui sinu suhe saab otsa, siis oled kõige kurvem inimene ning sinu süda on purustatud. Sa ei tea, kuidas edasi elada ja mis mõtet sel kõigel üldse on… Õnneks suudad end kiiresti koguda ning kui möödunud on mõni nädal, siis oled sa juba sellest kõigest kenasti üle saanud ning tegeled hoopiski millegi muuga. Või kellegi muuga. Igal juhul ei pea sa oma eks-partneri vastu mitte mingisugust vimma. Sa oled heatahtliku loomuga ning ei näe ühtegi põhjust, miks te ei võiks edaspidi sõbrad olla. Samas sa isegi ei kaalu varianti, et oma endise armastuse juurde tagasi minna.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Sa ei suuda uskuda, et keegi võiks sind maha jätta. Miks küll? Sa oled ju täiesti suurepärane ja küll oleks sellest suhtest ka asja saanud. Sa ei jäta proovimata võimalust panna kogu oma veetlus tööle, et oma kallimat tagasi saada. Seda kõike vaid selleks, et ta hoopis ise maha jätta. Nii see karma ju töötab, kas pole? Sa vajad reeglina palju aega, et lõhki läinud suhtest täielikult üle saada. Võid küll teha nägu, et sa ei hooli, kuid sinu tunded ei kao üleöö. Sa eelistad oma eks-partneritest pigem pisut distantsi hoida ja oma eluga ilma nendeta edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Peale lahkuminekut on sinu süda murdunud ja sa ei taha muud, kui muuta kõik endiseks. Sa tahad teada, millega su endine kallim tegeleb ning kellega suhtleb. Sa jälgid tema tegemisi Facebookis, sa otsid üles tema vanad kirjad ja sõnumid ning analüüsid mõttes lõputult, et mis siis täpselt valesti läks. Sa ei saa just lihtsalt lahkuminekust üle. See paneb sind ka esimesel võimalusel oma eks-kallimat tagasi paluma. Tegelikult tasuks sul järgi mõelda, kas see on ikka kõige õigem samm. See võib küll mõneks ajaks sinu südamevalu leevendada, kuid pikas plaanis ei tule sellest suhtest enamasti ikka midagi välja ja seega seisad mõne aja pärast täpselt samas kohas. Parem on, kui hoiad oma eks-kallimast distantsi ja lased haavadel paraneda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sa käitud nii, nagu sa ei hooliks. Samal ajal üritad sa mõista, et kuidas sa üldse armusid inimesesse, kes on nii ebausaldusväärne. Kuidas see inimene, kes oli sinu kallim, ei mõistnud, et ta oli saanud sinu näol lausa loterii peavõidu! Igal juhul kasutad sa iga võimalust, et näidata oma eksile, millest kõigest on ta ilma jäänud. Sa paned Instagrami ja Facbooki üles pilte ja postitusi, et talle näidata kui hästi sul läheb ning kui juhtute kohtuma, siis on sul temast juba täiesti ükskõik. Teadagi miks – sa olid ju parim, mis tema elus oli, seega on kaotaja tema.

Neitsi (24. august – 23. september)

Sa oled kalkuleerimise ja kaine arvestuse spetsialist. Seega pead sa kuni detailideni mõistma, mis läks valesti ja kus tehti vigu. Täpsemalt siis, kus sinu endine kallim eksis. Kui sul tekib vähegi võimalus, siis sa näitad oma eksile koha kätte. Mitte, et sa talle halba sooviks, seda nüüd kindlasti mitte. Lihtsalt, ta pani sind olukorda, kus sa pead tegelema sellise keerulise teemaga nagu seda on uue kallima leidmine. See ei ole sugugi lihtne, kui sa oled Neitsi tähemärgi all sündinud perfektsionist.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sind jäeti maha. Kaalude puhul on enamasti nii, et nad ise kedagi väga kergekäeliselt maha jätma ei kipu. Isegi siis, kui suhe on keeruline, üritad sa asju parandada ja suhet koos hoida. Sa lihtsalt tunned, et pead vähemalt proovima teha kõik, mis võimalik. Kui sa oled ikkagi maha jäetud, siis sa oled kurb. Lihtsalt kurb. Aga sul on koer. Sul on ka kõik teie ühised sõbrad alles, sest sa meeldid neile. Kui oma eks-kallimaga kokku juhtud, siis käitud kenasti ja sõbralikult. Isegi kui sa oled sisemiselt raevus või meeleheitel.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Kui sa oled suhtes, siis oled sina see, kes kedagi maha jätab, mitte sinu partner. Kui peaks juhtuma vastupidine asi, siis on küll ees ootamas koledad sündmused. Skorpion ei lase end just lihtsalt maha jätta, ega sul oma eluga edasi minna. Ta haub kättemaksu ja see saab olema hirmus. Ta tahab purustada sinu reputatsiooni, rikkuda sinu elu ja üldse soovib, et sa poleks kunagi sündinud. Kui asi läheb aga tegudeks, siis suudavad enamik Skorpione end siiski tagasi hoida.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sa suudad suhetest väljuda osavalt. Isegi kui oled sisemiselt haavunud, siis suudad sellest kas üle saada või seda piisavalt hästi varjata ning olla oma eks-kallimaga edukalt sõber. Sa suudad olla sõber ka oma eks-kallima uue armastusega. Samas, kui sul on võimalus, siis soojendaksid sa hea meelega oma endisega kallimaga pisut suhteid üles, sest teie omavaheline side säilib ju ometi igavesti…

Loe lisaks: Astroloogiline sobivus: millise sodiaagimärgi esindajast peaksid kohe heaga eemale hoidma?

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.