SODIAAGIMÄRGID JA ROMANTIKA: parim suhtealane nõuanne igale tähemärgile!

Suhted ei ole alati kerged ja lihtsad. Isegi kui leiad endale ideaalse kaaslase, siis võivad ajapikku tekkida suhtesse pinged, mis on põhjustatud partnerite erinevast maailmanägemusest, iseloomust või ka nendest omadustest, mida annavad meile kaasa sodiaagimärgid, mille all oleme sündinud. Vaata järgi, mis on see suhtealane nõuanne, mida võiksid meeles hoida, kui asi puudutab sinu armuasju.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Sa kipud vaatma oma suhtele ja partnerile otsa läbi roosade prillide. Kui tekib mõni konfliktiolukord, siis sa üritad situatsiooni pehmendada, leevendada ja väldid rääkimist sellest, mis sulle tegelikult muret valmistab. Isegi kui see on keeruline, siis räägi alati tõtt. Kui sa ei räägi oma kallimale sellest, mida sa soovid või mida mitte, siis ei suuda te pingelisi situatsioone mitte kuidagi lahendada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Sa näed inimhingede sügavustesse ja tead inimloomuse telgitagustest nii mõndagi. See omakorda teeb sinu jaoks inimeste usaldamise kohati üpris keeruliseks. Kui aga puudub usaldus, siis hävinevad ka sinu suhted üksteise järel. Kui sa ei suuda usaldada, siis uuri välja, kas põhjus on ikka tõesti partneris või sinus endas. Kui leiad, et oled alatasa alusetult kahtlustav, siis asu selle teema lahendamisega kiiremas korras tegelema.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sa oled tõeliselt hooliv ja tundeline ning soovid anda endast kõik, et sind ümbritsevad inimesed tunneksid end hästi ja oleksid õnnelikud. Seda tehes kipud sa pahatihti iseenda eest hoolitsemise unustama. Luba endale rohkem seda, mis sind õnnelikuks teeb. Kui sinu enda armastuse karikas on tühi, siis on peagi raske ka teiste oma täita.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Sul on elus üldiselt ja samuti ka suhete osas väga selged ootused ja nõudmised. Ühelt poolt on see küll hea, kuid teisalt ei lase liigne paindumatus sul endal hingeliselt kasvada ega ka sinu suhtel edasi areneda. Mis puutub armastusse, siis tasub olla pisut paindlikum ja avatum, sest see toob sulle hoopis rahuldustpakkuvama suhte.
Neitsi (24. august – 23. september)
Sulle endale ega sinu kallimale pole ilmselt saladuseks, et sul on kohati komme kõiki detaile peensusteni analüüsida. See ei ole halb, kui oma elu ja suhte peale täie tõsidusega mõtled, kuid sul on kalduvus üle mõelda ja lasta siis neil asjadel endale naha alla pugeda. Sa peaksid endale aru andma, et suhe on selline asi, mida ei ole võimalik peensusteni kontrollida ja ette planeerida. Usu, kõik ei pea olema täiuslik ja raamatu järgi seatud, et kenasti toimida.
Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Kuigi sulle tundub, etarmastusvõib haiget teha kõige ootamatumal hetkel, siis peaksid ka sina meeles pidama, et päevad ei ole vennad ja samamoodi ei ole seda ka inimsuhted. Kui oled minevikus kogenud armastuses pettumist, siis ei maksa seda endaga igavesti kaasas kanda. Lase minevikul minna ja usalda elu.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Sa soovid, et sinu elus oleks alati tundeid, seiklusi ja põnevust. See juhatab sind aga pahatihti valede valikute juurde. Õpi nautima iseenda seltsi ja väärtustama ennast piisavalt, et mitte leppida vähemaga, kui sa tegelikult väärt oled. Kui sa hindad ja armastad ennast, siis saabub sinu ellu ka kaaslane, keda sa tegelikult oma ellu vajad.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Sinus on palju elutervet uhkust ja teadmist, mida sa väärt oled. Seetõttu valid sa reeglina enda jaoks välja just selle, kes on parim. Suhte seisukohalt peaksid aga kohati järeleandlikum olema ja arvestama rohkem oma kaaslase tunnetega. Kui suudad iseenda ego ja oma kallima soovide vahel tasakaalu leida, siis ei saa küll keegi sind takistada õnnelikuks saamast.
Ambur (23. november – 21.detsember)
Sa oled tõeliselt vaba hing, mida paljud sinu juures imetlevad ja kadestavad. Sa järgned sellele, mis sind tõmbab ja lased endal kogeda kõiki naudinguid, mida soovid. Kui aga tahad suhet, mis toimiks ka pikemas plaanis, siis pead õppima suhtes rohkem kohal olema ning oma aega ja tähelepanu teadlikult partnerile ja omavahelisele suhtlusele pühendama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Sul on komme liigselt muretseda, mida teised sinust arvavad. Eriti keeruliseks muudab see just armastusega seotud suhted. Sa peaksid tundma end oma partneriga hästi ja vabalt, vastasel juhul ei saa ka sinu suhe õitseda. Näita julgelt oma tõelist palet, sest ainult sel viisil saad olla kindel, et sinu kallim armastab ikka tõelist sind.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Sa oled tuntud oma suuremeelsuse ja armastusväärsuse poolest. Otsid inimestes alati head ja teed kõik endast oleneva, et häid suhteid säilitada. See aga võib pöörduda sinu vastu, kui oled oma ellu lasknud vale inimese, kes sind ei väärtusta ning sinu headust ära kasutab. Ära arva, et oled halb inimene, kui lõikad oma elust välja need, kes sinu lahkust ära kasutavad. Nii teed sa vaid heateo iseendale.
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Sa soovid inimestele jätta mulje, et sul on kõik omamoodi kontrolli all ning et teiste tunded ei lähe sulle eriti korda. Samas sisimas möllavad sul aegajalt tundepuhangud, millele teeks ainult kasu, kui neid ka endast välja päästaksid. Usu, mida rohkem sa teistele oma tõelisi tundeid näitad, seda lihtsam sul on. Seda eriti siis, kui tegemist on südameasjadega.
Loe lisaks:Lase oma ellu armastus | Kuidas leida seda “õiget”?

Missugune mehetüüp sobib just sinule?

Jälgi mehe tegusid | 11 viisi, kuidas mehed oma armastust näitavad

Teadlased kinnitavad: armastus on parim ravim

Kui soovid oma ellu tõmmata armastust, siis pead sa ise olema armastus

Seotud