Sõbrapäev on südame püha

Käes on sõbrapäev – see on justkui kontrollpunkt, hetk ajas, et vaadata üle ja teadvustada oma suhete hetkeseis. On neid, kes on ümbritsetud paljudest sõpradest ja neid, kel mõned head sõbrad ning paraku ka neid, kelle elus puudub lähedane sõprussuhe. Olgu seis su elus suhterindel hetkel kuidas on, igal juhul on nüüd sobiv aeg olla tänulik suhete eest oma elus. Nii nende suhete eest, mis on kui ka nende eest, mis olnud ja läinud ning juba ette nendegi eest, mis su ellu veel alles tulevad, vahendab Kristallikoda.ee.

Suhted muutuvad ja arenevad ajas. Mõned inimesed ja olukorrad tunduvad tagasi vaadates ilusamad ja helgemad, teised muutuvad ajas kaugemateks. Kindel on aga see, et nii olnud, olevad kui ka tulevad suhted peegeldavad sulle sind ennast. Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen sulle, kes oled sina – see ütlemine peab endiselt väga hästi paika.

Mõtle siis sõbrapäeva puhul oma sõpradele ja püüa leida neis enda peegeldus. Vaata ja teadvusta, et iga suhe on just nii sõbralik, kui sõber sa iseendaga oled. On sõpru, kes peegeldavad sulle neid aspekte ja omadusi endas, mida sa tead, tunned ja hinnata oskad ja on neid, kes aitavad sinus esile tuua ja arendada midagi, millest sa ehk ise veel teadlik ei ole.

Suhted saavad tekkida ja toimida vaid vastastikuse külgetõmbe ajel. Suhtes olevad inimesed, olgu suhte tonaalsus siis positiivne või negatiivne, on alati teineteisele nii peeglid, õpilased kui ka õpetajad. Iga suhe toob su ellu midagi väärtuslikku. Sul on võimalik õppida uusi suhtlemise nüansse, tunnetada ja teadvustada piire, luua koos midagi uut ja erinevat. Suhetesse on võimalik ennast kaotada ja nendes end ka leida. Üksi olles saab luua suhet iseendaga end seejuures üksildasena tundmata, kui saad endaga sõbraks.

Ava oma süda ja lase sel soojuse ja tänutundega täituda, lase sellel kiirata ja voolata ka endast väljapoole. Alusta sellest, et oled sõbralik ja soe iseenda vastu. Täna kõigepealt ennast ja oma keha, sest just sinust saavad su suhted alguse ning su keha ja meeled võimaldavad sul neid sedavõrd suurepäraselt kogeda. Sinu keha on su eluaegne lähedaseim sõber, kes annab sulle alati ja ainult ausat tagasisidet ning tegutseb alati sinu huvides.

Sinu soe ja sõbralik kiirgus on õnnistuseks su sõpradele ja lähedastele, näita neile kui palju sa hoolid, kui olulised ja kallid nad sulle on. Kingi oma kallitele aega, miski pole väärtuslikum koos veedetud ajast ja ühistest elamustest. Siirad sõnad, soojad kallistused, lõbusad ja kerged ühised hetked, koos veedetud hetked, naerdud naerud ja räägitud jutud, need on kõige väärtuslikumad sõbrapäevakingitused. Sõbrapäev on südame püha. Täitugu su süda harmoonia, soojuse, armastuse, helguse, kerguse ja selgusega!

Imelist sõbrapäeva! 💛

Allikas: 12 võimsat ja südantliigutavat tsitaati tänulikkusest

Tingimusteta armastus: vaata oma kallimat silmade asemel südamega ja võta ta vastu sellisena, nagu ta on reaalsuses, mitte sinu unistuste

11 südantliigutavat tsitaati sõpruse ja armastuse kohta

Seotud