Sinus asub loomise allikas, on aeg võtta see taas kasutusele!

Maailma mustrid ja rõhuasetused on praegu suures muutumises. Samade meetodite, suhtumiste ja vahenditega ei saa enam jätkata üheski eluvaldkonnas. Miski, mis toetub vaid vanale, egopõhisele, ei toimi enam, vahendab Kristallikoda.ee.

Saamahimu ja omakasu saamise soov ei kanna enam. Hirmude ja puudusteadvuse kaudu rõhumine ja alistamine ei õnnestu enam. Võimutsemise aeg on ümber. Edasi on vaja teha koostööd. Kannavad ja edenevad ainult need ettevõtmised, mis teenivad peale isikliku ka üldist kõrgemat hüvangut. Egol on aeg hakata troonilt lahkuma.

Kellelgi pole õigust sinu üle sinu tahte vastaselt võimutseda. Kui tunned survet või sundi, mis tuleks justkui väljastpoolt, siis vaata enda sisse ja leia üles see, mille kaudu sa oled lasknud endaga manipuleerida. On selleks hirm, puudusteadvus, eneseusu puudumine, endas kahtlemine, jõuetuse tunne või mistahes muu piirav uskumus?

Tea, et sinu elus on sinu enda tahe ülimuslik. Mitte keegi ei saa sind millekski sundida, kui sa ennast sundida ei lase. Kui sa ei usalda ennast, ei tunne oma tahte väge ega usu veel omaenese mõtte jõusse, siis mine sügavamale enda sisse. Eelkõige on vaja julgust iseendaga silmitsi seista ja olla enda vastu aus. On vaja teadvustada hirme ja tõekspidamisi, mis su elu juhivad, lasta need vabaks ning võtta otsustamine ja juhtimine enda kätte tagasi.

Nüüd, kiirete ja rohkete muutuste keerises, on vaja teha otsuseid. Astu maha nendelt hoobadelt ja platvormidelt, mis sinus raskustunde käivitavad ega tundu edasiviivad, millesse sa ei usu ja mis tunduvad südamele rasked ja ahistavad. Ühenda end sellest lahti.

Sinuga saab juhtuda vaid see, millel sa lased endaga juhtuda, nii halvas kui ka heas mõttes. Sama oluline kui lahti lasta vanast, on ka vastu võtta uut. Läbi terve enesehinnangu pinnalt paika pandud piiride kehtestamise ja valmiduse muutuda ning oma uskumusi muuta, saad edukalt terveneda ja edasi liikuda. Väline surve, mida tajud sisemisena, ei lase jääda muutumatuks.

Kõigepealt hoia iseennast. Sul on rohkem väge ja võimalusi, kui arvad. Kui oled oma väge juba avastamas, siis tea, et seda on veel palju rohkem, kui praegu hoomad. Sinus asub loomise allikas. On aeg võtta see taas kasutusele. Loomise võtmeks on Armastus.

Allikas: ALKEEMIA TAROSKOOP VEEBRUARIKS: Mis ootab sind küünlakuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

PLANEETIDE LIIKUMISED VEEBRUARIKUUS: mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

5. veebruaril algab Kollase Maa Sea aasta | Loomamärkide horoskoop

Astroloogia ja tunded: sinu sodiaagimärk näitab, mida pead 2019. aastal oma armuelus muutma!

Seotud