Sinu soov on mulle seaduseks

Oled ehk varem kuulnud külgetõmbeseadust võrreldavat džinniga, kes Aladdini võlulambist välja kargas. Sinu mõtted on täpselt nagu soovide esitamine ja igale mõttele vastab džinn: „Sinu soov on mulle seaduseks!“

Džinn eeldab, et tahad saada kõike, millest mõtled. Et tahad saada kõike, millest räägid. Et tahad saada kõike, mille ajel tegutsed. Džinn ei kõhkle kunagi sinu käske täitmast. Piisab vaid palumisest ja džinn hakkab kohe universumi mõjutamise teel tööle selleks, et täita sinu soov inimeste, olude ja sündmuste vahendusel.

Aga pea meeles, et ka džinnil on teatud reeglid, mida ta rikkuda ei saa, nagu ta Aladdinile ütles: „Ma ei saa panna kedagi sinusse armuma!“

Ja see kehtib ka külgetõmbeseaduse kohta. Sa oled selle seadusega partnerluses ja selle kaudu sa oma elu loodki. Iga inimene on samamoodi partnerluses külgetõmbeseadusega ja loob omaenda elu, sõltumata sellest, kas ta on sellest ise teadlik või mitte. See tähendab, et sa ei saa kasutada külgetõmbeseadust kellegi teise vaba tahte mõjutamiseks. Kui keegi meist püüaks röövida teiselt inimeselt tema vabadust, siis see mitte üksnes ei ebaõnnestuks, vaid me kutsuksime nõnda esile ka enda vabaduse kaotuse.

Igaüks meist on oma elu looja ja me ei saa luua kellegi teise elus mitte midagi, kui see inimene ei soovi teadlikult luua sama asja.

Külgetõmbeseaduse õige kasutamine käib nii, et mõtled õnnelikule, harmoonilisele ja armastavale suhtele ning lubad seejärel universumil endale tuua ideaalse partneri, ükskõik kelleks see partner ka ei osutuks

Tegelikult on paljud inimesed mulle kirjutanud ja küsinud, kuidas kasutada külgetõmbeseadust selleks, et tagasi võita oma elu armastus. Nagu nüüdseks tead, ei saa me kunagi olematuks teha teise inimese vabadust ise otsustada. Seepärast peavad mõlemad partnerid tahtma sama asja, et sellel soovil oleks võimalik avalduda.

Alates „Saladuse“ ilmumisest olen ma näinud, kuidas mitmed tuhanded inimesed tõmbavad endale ligi ideaalse partneri, kuidas sajad abielud on saanud päästetud ning lugematul hulgal purunenud suhteid on muutunud tõeliselt võrratuteks. Mis tahes suhte muutmiseks tuleb lihtsalt muuta seda, kuidas sellest suhtest mõtled. Kui muudad oma mõtteviisi suhte kohta, siis muutub selle suhte juures kõik.

Kõikidest mulle teadaolevatest suhetest, mis on taastunud tänu külgetõmbeseaduse teadlikule kasutamisele, on mul iseäranis hästi meeles üks konkreetne lugu. Kõnealune naine otsustas lihtsalt suunata oma tähelepanu eemale asjadelt, mida ta oma partneris ei armastanud, ning keskenduda asjadele, mida armastas. See paar oli juba mõnda aega koos olnud, aga suhe oli neile endiselt põnev ja uus. Toona kirjeldas naine oma partnerit kui lahket, suuremeelset ja võrratut meest. Paraku hakkas ta märkama mehes mõningaid sarnasusi oma isaga – teatud omadusi, mis naisele meelepärased polnud. Alustuseks kippus mees olema lohakas ja jättis pesemata nõud köögiletile, täpselt nagu naise isa. Ta unustas naisele helistada, kuigi oli seda teha lubanud, täpselt nagu naise isa. Ja ta hoidus rääkimast isiklikel teemadel, täpselt nagu naise isa.

Naine süüdistas, et mees ei võta teda piisavalt tõsiselt, ei saada talle piisavalt sõnumeid, ei hooli temast ega armasta teda piisavalt. Paratamatult jättis mees ta maha ja naine oli sellest tõeliselt löödud. Ta mõistis, millest oli ilma jäänud, sest mees oli tõepoolest olnud hooliv ja armastav. Naine tunnistas endale, et lahkuminek oli olnud tema enda süü, sest ta oli keskendunud mõnele tühisele puudusele mehe sadade imeliste omaduste seas. Ta tahtis küll meest tagasi võita, aga lasi ühtlasi temast lahti, sest otsustas, et kavatseb olla õnnelik sõltumata sellest, kas mees tuleb tema juurde tagasi või mitte. Naine meenutas üksi olles nende koosveedetud toredaid aegu ega mõelnud lahkuminekule üldse. Lõpuks võttis mees temaga ühendust. Nad suutsid oma väikesed nurinad kõrvale jätta ja kirg lõi taas lõkkele. Sellest on möödas kaks aastat ja nende armastus on tugevam kui kunagi varem.

Selle naise puhul väärib märkimist asjaolu, et ta otsustas olla õnnelik sõltumata sellest, mida otsustas teha tema ekspartner. Sellises olukorras tuleb olla valmis lahti laskma, ükskõik kui raske see ka ei tunduks. Mida kõvemini püüad kinni hoida asjast, mida kardad kaotada, seda rohkem neid asju eemale lükkad. Mõtted millestki kinni hoidmisest on paratamatult täis hirmu ja kui nõnda jätkad, siis saabki sinu osaks see, mida enim kardad.

Ära karda midagi – lihtsalt mõtle sellele, mida tahad. See tekitab palju parema tunde!

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.