Sinu seksuaalsuse salajane kood aitab leida ideaalset kaaslast

Psühholoogid on juba ammu tõestanud, et kooselu kujuneb seda õnnelikumaks ja tugevamaks, mida rohkem elukaaslased teineteisele sarnanevad. Loomulikult peetakse silmas mitte niivõrd välist sarnasust, vaid ühesugust seksuaalsuse indeksit. See tähendab, et partnerid peavad olema ühtemoodi ilusad või koledad, vahendab Kirss.net.

Seksikuse indeksi valem on väga lihtne. Aluseks on nn baasseksuaalsus, milleks on 5 punkti. Nüüd mine peegli juurde, vaata ennast ja vasta ausalt järgmistele küsimustele. Vastuste alusel lahuta teatud arv punkte esialgsest 5 punktist.

●Kui oled üle- või alakaaluline, lahuta üks punkt maha.

●Nüüd hinda oma pikkust. Tänapäeva pikkusestandardiks on 170-190 cm meestele ja 160-180 cm naistele. Kui oled lühem või pikem, lahuta üks punkt maha.

●Seejärel uuri oma nägu. Kui sul on mõni silmatorkav pisidefekt (pigmentlaigud, ebaproportsionaalne nägu, vistrikuline näonahk), lahuta veel 1 punkt maha. Väiksemate puuduste korral (näiteks liiga väikesed silmad, suur nina või väikesed huuled) läheb indeks 0,5 punkti võrra väiksemaks.

●Järgmine indeksi parameeter on füüsiline tervis. Kui sul on rohkem kui 2 kroonilist haigust, lahuta üks punkt maha.

●Üks punkt lahutatakse ka vanuse eest – juhul kui oled vanem kui 45.

Enda seksikuse indeks välja arvutatud? Nüüd võid asuda partneri hindamise kallale. Ideaalsel juhul peaksid teie näitajad olema identsed: kui sinul on 3 punkti, siis samapalju ka partneril. See, kuidas sa kaotasid need 2 punkti, ei oma tähtsust. Oletame, et need kaks punkti läksid sul tervise ja kaalu pärast maha, mehel aga vanuse ja pikkuse tõttu. Kuid loeb ainult see, kas teie seksikuse indeksid on samad või peaaegu samad.

Ühtlasi on tugeva suhte ülesehitamiseks oluline pöörata tähelepanu ka partnerite kehaehitusele. On ju loomulik eeldada, et 180 cm pikkusel ja 40. jalasuurusega naisel on ka suuremad organid kui keskmise kasvuga õrnema sugupoole esindajal. Süda, maks, kopsus, luud – need kõik peavad lihtsalt suuremad olema, et varustada suuremat keha eluks vajalike ainetega. Siit tuleneb ka loogiline järeldus, et ka suguorganid on pikematel inimestel suuremad – see käib nii naiste kui ka meeste kohta. Seega ei sobi lühike mees ja pikk naine (ning vastupidi) seksuaalselt kokku.

Enda ja partneri seksuaalset kokkusobivust füsioloogiliste parameetrite põhjal on samuti lihtne välja arvutada. Sageli öeldakse, et suurema kinganumbriga mehed on ka paremad armukesed. Tundub võimatu, kuid selles on olemas oma terake tõtt. Seksuoloogid väidavad, et inimese seksuaalset temperamenti on võimalik määrata tema jalgade mõõtmise teel. Tõsi küll, jalalaba suurus ei määra seejuures midagi.

Seksuaalsuse mõõtmine toimub järgmiselt: puusal on olemas selline koht, kus reieluu kinnitub vaagnavöötme juurde. Seal on inimesel olemas väike kühm. Mõõda jala pikkus sellest kühmust kuni jalalabani. Jaga oma pikkus saadud arvuga. Tulemuseks saad kahest veidi väiksema arvu.

Saadud arv räägibki sinu seksuaalsest kehaehitusest ning selle seos inimese seksuaalse temperamendiga on teaduslikult tõestatud. Indeks 1,99-2 räägib mehe tugevast seksuaalsest temperamendist, voodis veidi tagasihoidlikumad on indeksi 1,92-1,98 omanikud ja mehi, kellel indeks on 1,85-1,91, ei peeta üldiselt headeks armukesteks. Naiste jaoks on näitajad järgmised: naised indeksiga 2,01-2,05 on voodis kõige kirglikumad, 1,97-2 on keskmise seksuaalse temperamendiga ja indeks 1,88-1,96 annab märku väiksemast naise seksivajadusest ja tagasihoidlikumast kirglikkusest.

Ideaalsel juhul peaksid mõlemad partnerite indeksid olema enam-vähem võrdsed.

Allikas: Kirss.net

Seotud