Sinu õnn on minu õnn – soovin südamest, et sul läheks väga hästi!

Teades, et oleme omavahel hinges ühendatud, võime muuta maailma üksnes oma mõttejõu ja olemusega, mis kiirgab välja võimsalt meie sisemusest. Kasvõi hetkeks headusele häälestumine, isegi kui on raske, on väga tõhus viis oma vibratsiooni tõstmiseks. Võta see ilus hetk ja tee seda juba täna, häälestades end headuse teadvusele.

Me teame, et meie ühiskond oma duaalsuses ei peegelda igapäevaselt headust, kuid me saame ise oma headuse teadvust luua, kartmata välist kriitikat või hukkamõistvaid toone. See on ju meie endi valik – olla headuses kasvõi hetkekski tänasest või homsest päevast ja igas päevas sinu edasises elus. Ja me ei pea seda ju kellelegi rääkima, mida teeme, olgu see sinu igapäevane väike spirituaalne saladus – olla headuses. See on suur panus inimkonna ühisesse positiivsesse teadvusesse!

Sel hetkel, kui ületad duaalsuse fooni, mõistad, kui tähtis see on, et ka teistel läheks paremini ja lausa hästi, sest tead, et igaühe panus on tähtis. Ja kui tähtis on, et nad vabaneksid oma raskusest ning tõuseksid kõrgemale, näeksid asju laiemalt, suuremalt, kergemalt. Tunda vabanemist. Olla õilsad. Sinu kiirgus ja armastus võib neid tõsta, et nad saaksid kõndida vikerkaare serval. Kasvõi korragi oma elus!

Ja süda lausa sunnib headuses olema, sest saad aru, et igaühe õnn on kõigi õnn. Kuna meie kogukond on nii väike, siis iga inimese heaolu puudutab ka teiste heaolu. Otseselt. Ära ole kade nende peale, kellel läheb paremini kui sul, ja ära mõista hukka neid, kellel läheb halvemini kui sul. Uuel ajastul ei olegi alles head ega halba, on vaid kogemus. Ja see kogemus on ÜKS.

Kuidas seda kõike teha? Soovida head? Olles headuse kehastus? Olles kõrgemal oma inimlikust argipäevast?

Kas sulle on võõras soovida südamest head kohtadele, sündmustele ja inimestele, kes sulle isegi otseselt ei meeldi? Siis olgu see sinu tänane meeletreening: suunata headust ka sinna, kus on sinu vastupanu. Leia see hetk ja suuna headust ka sinna, kus on raske, või sinna, kus on katastroof. Pane see olukord vikerkaarele kõndima. Südamest särama! Ole ülestõusnud meister oma meeltes ja tunnetes – sa võid seda endale lubada just täna ja just nüüd, olles teinud just imelise heateo!

Hea soovimine on suurim kingitus, mida võime üldse teha inimeseks olemise teel, kuigi otseselt me kedagi päästa ega säästa ei saa. Sest igaühel on oma karma ja dharma. Aga me saame alati soovida väga palju head! Ja kõik võib muutuda. Sa ju ei tea, kust ime ennast ilmutada võib või keda sa oma valgusega nii sügavalt puudutada saad, et see võib muuta tema elu. Mõtle sellele!

Me oleme kollektiivsed! Igaühel on õigus oma osale õnnekesest ja headusest! Ja mida õnnelikumad ja tervemad on need ühed, seda õnnelikum ja tervem on kõik.

Imelist headuse tundmise päeva tahan teile täna soovida! Sest nii hea rahu on sees ja õnnekene põleb ka sees. Ja lihtsatest elulistest printsiipidest lähtuvalt pole pisiasjad, mis hetkel tunduvad valesti olevat, üldsegi tähtsad ega olulised. Olulisem on see, et näeme, kellega koos siin kehastuses oleme, ja soovime teineteisele head, rõõmu ja õnne, kartmata kadedust, ärapanemist ja teiste negatiivsust enda suunas, vaid teades, et iga valgus ja headus võidab ka suurima pimeduse.

Autor: Triin Katriin

Loe lisaks: Õnn kui teadus: õnneõpetused läbi aegade

Õnnelik aju: 4 tehnikat, kuidas suurendada oma elus õnnetunnet

20 asja, mida peaksid tegema kolmekümneselt, et end viiekümneselt hästi tunneksid

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.