Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

Ainult üks asi on elus kindel – see, et toimuvad muutused. Inimesed omandavad uusi kogemusi, saavad õppetunde, kogevad tundeid, mis kõik jätavad neisse oma jälje. Kõik see on elu lahutamatu osa ja see muudab inimest. Samas on kõigil inimestel mõni selline iseloomu tahk, mis hoolimata kõigest jääb alati muutumatuks. Loe, milline on sinu mehe sodiaagimärgi järgi see omadus, mida sa ei saa ka parima tahtmise juures muuta.

Veemärgid – Vähk, Skorpion, Kalad

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Ta on tujukas! Kui sinu kallim on Vähi sodiaagimärgist, siis ei saa sa ilmselt kurta selle üle, et ta ei oleks tundlik või ei väljendaks sulle piisavalt oma emotsioone. Sa võid kindel olla, et kui teda midagi häirib või kui talle midagi meeldib, siis saad sa sellest üsna pea teada. Vahel võid sa küll väsida, sest sa ei suuda lihtsalt tema tuju- ja meelemuutustega kaasas käia. Samas, temaga ei hakka sul kunagi igav ja teie suhtest ei puudu kirg ja draama. Just selline on suhe, millest kirjutatakse raamatuid!

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Ta on väga kontrolliv! Skorpionist mehega koos olemine ei ole lihtsate killast, sest see mees teab väga täpselt, mida ta tahab, millal ta tahab ja kuidas ta seda tahab. Ta on väga kontrolliv ja seda mitte ainult oma suhte osas, vaid kogu elu osas. Samuti on teada, et ta on nõus väga tuliselt ja kirglikult võitlema selle eest, mida ta tahab. See ei ole halb, kui sa vajadki oma ellu kindlat struktuuri ja kedagi, kes sinu eest otsustaks. Küll aga võib see tekitada probleeme, kui sa eelistad pigem vooluga kaasa minna ja ootad seda ka oma Skorpionist kallimalt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Ta tunneb end teiste inimeste seltsis tihti ebakindlalt. Kuna ta pigem pelgab esimest sammu astuda, siis pead olema sina see, kes nii tutvuse alguses kui ka juba pikemas suhtes teeb otsused ja asub tegutsema. Sinu Kaladest kallim pelgab seda, kui talle ära öeldakse ja see paneb ta pigem ootama märguannet väljastpoolt. Kui sa teda lähemalt tundma õpid, siis mõistad, et ta on väga südamlik ja tore, kuid mitte just väga suure algatusvõimega. Kui see sulle sobib, siis oled endale leidnud ideaalse kaaslase.

Maamärgid – Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Tal on alati õigus!Kui sinu kallim onSõnn, siis saad talle alati loota, ta pakub sulle kindlustunnet ja stabiilsust, kuid sellel on ka oma hind – ta on üsna põikpäine. Kui sa peaksid talle teada andma, et ta eksib, siis see ajab ta sisemiselt keema. Sellise iseloomujoonega on raske toime tulla, kuna suhe peaks põhinema sellel, et mõlemad osapooled on piisavalt paindlikud ja avatud. Kui sa hakkad talle oma arvamust peale suruma või soovid tema meelt muuta, siis võid end juba eos kaotajaks lugeda. Lihtsam ja kodurahu huvides ka turvalisem, on jätta talle tema arvamus ja liikuda edasi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Ta on ülikriitiline! Kui soovid end Neitsi tähemärgi mehega siduda, siis võiks sul soovitavalt olla paks nahk ja hea taluvus kommentaaride suhtes. Ta suudab alati leida midagi sellist, mille kohta midagi öelda. Kõik peab ju perfektne olema! Kuna ta on väga tähelepanelik ka detailide suhtes, siis peab sulle meelekindlust ja tugevat närvi soovima. Aga kui vaadata positiivse külje pealt, siis kui ta juba sinuga koos on, siis pead sa ikka päris ideaalilähedane olema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Ta on kohutavalt kokkuhoidlik! See mees ei ole kindlasti selline, kes jagab sinu entusiasmi raha kulutamisest lihtsalt lõbu pärast. Kui sulle meeldib shopata, siis jäta oma Kaljukitsest kallim parem koju. Ta on kulutanud liiga palju aega ja vaeva saavutamaks seda, mis tal on. Seega, ta pole sugugi nõus seda lihtsalt hetke emotsiooni tõttu tuulde laskma. Aga ära saa valesti aru – ta ei hinda odavaid asju. Tegelikult suisa vastupidi. Ta on nõus maksma suuri summasid, et osta endale kvaliteetset mööblit, head ülikonda või investeerima kinnisvarasse. Kuid niisama raha tuulutamine, seda ta ei salli.

Tulemärgid – Jäär, Lõvi, Ambur

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Ta lihtsalt ei saa vihjetest aru!Kui sa oled lootnud, et pääsed millegi otse välja ütlemisest, kui jagad väikseid vihjeid oma kallimale, siis ilmselt märkad mõne aja pärast ka ise, et vihjetest pole just palju kasu olnud. Ta lihtsalt ei märka neid! Kui sulle teeb teie suhtes midagi muret, siis ütle see otse välja. Kui soovid jõulukingiks neid imelisi kõrvarõngad, mida märkasid juveelipoe aknal, siis näita talle neid. Sinu Jäärast kallima jaoks on oluline, et asjad saaksid tehtud ning selle kõige juures on tal komme, mitte just liigselt pisidetailidele tähelepanu pöörata. Pisidetailideks on ka sinu väiksed märguanded. Seega, kui soovid midagi oma kallimale mõista anda, siis ütle see otse ja ausalt välja. See lihtsustab kõvasti omavahelist suhtlemist ja parandab teie läbisaamist.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Ta ei ütle sulle seda, mida ta mõtleb! Lõvile meeldib tähelepanu ja see võib teda panna käituma üsnagi kummaliselt. Ta ei ütle sulle välja, mis teda vaevab, sest sel juhul oled sa ju sunnitud talle palju rohkem tähelepanu pöörama. Ta laseb sul uurida ja arvata, milles on viga ning naudib ilmselgelt tähelepanu keskpunktis olemist. Kas ta teeb seda teadlikult või alateadlikult, sinu jaoks ei ole sellel erilist vahet. Kui soovid tema koos olla, siis pead varuma kannatlikku meelt ja õppima tema manipulatsioone rahulikult võtma.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Kõik, mis meelel, see ka keelel! Sinu Amburist kallim ütleb alati välja selle, mida ta mõtleb. Ja ta tõesti mõtleb seda, mida ta ütleb. See on ju suurepärane? Nojah, ilmselt oleks, kui tal oleks ka lisaks veidi taktitunnet. Seda tal aga ei ole. Seega, pane ennast valmis milleks iganes! Ta pole just suurem asi diplomaat ja teiste tunnetega arvestaja. Ausus on küll enamasti hea, kuid vahel tasuks ka oma suu kinni hoida ja teiste tundeid säästa. Seega, ära parem uuri temalt, kas ta arvab, et sinu sõbranna on seksikas või kas sa peaks selle liibuva kleidi jaoks mõned kilod alla võtma.

Õhumärgid – Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Ta ei suuda otsustada, mida ta tahab!Kaksikute märgi mehel on palju positiivseid omadusi – ta on südamlik, sõbralik ja spontaanne. Kahjuks on tal aga ka omadus olla oma tegemistes üsna kaootiline. Ta tahaks kõike proovida ja sellepärast on tal korraga käsil sada erinevat asja, millega tegeleda. See kehtib ka inimsuhete kohta, tal on palju sõpru ja huviobjekte ja nii võib üsna lihtsalt juhtuda see, et kõige selle juures jääb tal midagi kahe silma vahele või tegemata. See ei ole hoolimatus ega pahatahtlikus, ta lihtsalt ei suuda valida, millele oma fookus suunata. Ta tahaks kõike!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Kui sa teda vajad, siis pole ta sinu jaoks olemas! Kaaludest mees on tõeliselt südamik ja armas, selles osas pole talle küll mitte midagi ette heita. Paha lugu on aga see, et lisaks sellele, et ta tahab, et sina õnnelik oleksid, tahab ta ka paljusid teisi õnnelikuks teha. Ja kõige selle juures võivad tal teinekord prioriteedid sassi minna. Ta tahab kõigile meele järgi olla aga see võib ka tähendada, et ta lubab kohtuda sinu vanematega ja samal päeval aidata ka oma vennal kolida. Lõpuks kiirustab ta venna juurest varem minema ja jääb sinuga määratud kohtumisele hiljaks… See ei tähenda, et ta ei hooliks, vastupidi – ta tahab kõiki korraga aidata, tekitades teinekord nii hoopis endale ja teistele vastakaid tundeid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Ta ei väljenda sulle oma tundeid! Kohati võib sulle jääda mulje, just nagu käiksid sa robotiga kohtamas. Ta ei kipu sulle väljendama ei oma rõõmu ega oma pahameelt. Ta on kogu aeg täitsa kena, rahulik ja „normaalne”. Sest ta on ju Veevalaja. See ei tähenda, et tal ei oleks tundeid – ta lihtsalt ei oska neid õigesti välja näidata. Sulle võib näida nagu ta ei hooliks ja oleks eemaletõmbunud, kuid tegelikkuses võib teie vahel tema meelest kõik kõige paremas korras olla. Samuti võib ka vastupidine olukord ette tulla – sina arvad, et kõik on hästi, kuna sinu kallim pole midagi öelnud aga tegelikkuses on asjalood hoopis teisiti…

Toimetas: Katrin Oidra

 

Seotud