Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab, mida sellega teed või keda toidad

Praegustel pingelistel aegadel on tähtis õppida jälgima ja teadvustama, kus on su tähelepanu ja mõtted, sest nendesse teemadesse voolab ka sinu eluenergia. Kui tunned, et eluenergiat napib, oled kogu aeg väsinud, kurnatud, rahulolematu ja asjad ei suju, siis on aeg oma tähelepanu väliste tegurite juurest iseenese sisse tagasi tuua, et sellele saaks järgneda ka su eluenergia, vahendab Kristallikoda.ee.

Kui tunned, et miski peas, kõhus või rinnus surub, siis alusta sellest, et annad mõttes teada: “Minu eluenergia kuulub mulle”. Sinu mõtted loovad su elu, seega on selline teadaanne käsklus ka su eluenergiale, sinu vaba tahte väljendus ja otsus, mis ei kuulu vaidlustamisele. Otsus võtta ise vastutus oma elu eest on pöördelise tähtsusega. Sinu eluenergia kuulub sulle. Korda seda lauset seni, kuni tunned, et eluenergia kadu ja lekkimise tunne su kehas lakkab, sa rahuned ja tunned end iseendas kohal olevana.

See on väike, aga tõhus võte energialekke sulgemiseks, mida saad vajadusel kasutada igal ajahetkel ja ükskõik kus. Veelgi tõhusam on, kui endale ka vaimusilmas kujustada energialekke katkemist ja energia voolusuuna muutumist, seda, kuidas su energia allub sinu enese tahtele ja kogu väljapoole kaotatud energia ja elujõud voolab sinu sisse tagasi. Nii toimides pöörduvad su mõtted ja energia väliste teemade juurest sinu sisemiste, sulle olemuslikult oluliste teemade juurde, sinu algolemuse juurde, sinu tõeliste väärtuste ja tegelike vajaduste suunas.

Just need on mõtteteemad, millega tegelemine sind su elus edasi viib ja terveneda aitab. Kui oled oma eluenergia enda omaks kuulutanud ja enda sisse tagasi kutsunud, tunned endas uut jõudu ja otsustavust ning rahu. Sinu eluenergia kuulub sulle, sina otsustad kuhu see voolab ja mida sellega teed või toidad.

Seni kuni sa seda ei teadvusta ja otsust ei tee, tehakse see otsus sinu eest ja mitte sinu kasuks. Sinu hinge- ja eluenergia on aga kõige suuremad väärtused, mis sul siin elus on ja need on sul selleks, et sa neid hoiaksid ja kasvataksid ning kasutaksid neid enda arengu huvides.

Seega, võta nüüd juhtimine ja otsustamine enda kätte tagasi ja suuna oma tähelepanu, mõtted ja energia sellesse, mida sa tahad oma elus kasvatada või mida oma ellu luua.

Tingimused ja olukorrad ei teki iseenesest, sinu mõtted ja otsused (või otsustamatus) loovad tingimusi ja olukordi. Alusta väikestest sammudest, et hakata looma seda, mida oma ellu soovid. Alusta mõtte tasandilt. Kuula enda sisemusest esile kerkivat, sisetunnet, hinge ja südame häält. Kuula ja teadvusta.

Lase oma sisemusest oma tõelistel soovidel ja vajadustel esile kerkida ja jää neile kindlaks, ning su eluenergia hakkab sulle sobivaid tingimusi looma. Võibolla tasapisi, aga võibolla ka äkki, võtab su elu soovitud suuna, kui võtad vastutuse oma elu eest ja harjutad end pidevalt otsima vastuseid ja võimalusi iseenda seest. Sa oled varustatud kõigega, mida elus vajad. Võta oma võimekus, oma tõeline olemus vastu, paranda vead ja pööra oma eluenergia vool sulle sobivas suunas. Sa suudad seda.

Allikas: Vastutus iseenda eest annab vabaduse

Mida teha kui “lambid ei sära” ehk eluenergia tase on madal?

Kontrolli oma mõtteid: pea endale kõne ja saa murest võitu

Emotsioonid ja mõtted valu taga: millest on tingitud erinevad valud?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.