Selgeltteadmine: harjutus oma intuitsiooni arendamiseks

“Sa oled avatud Kõiksusele ja Kõiksus on avatud sulle. Kogu informatsioon on kättesaadav kõigile. Sul on sinu intuitsioon, mis on informatsiooni tõlgendaja. See on teadmine selgelt ehk selgeltteadmine, mis tuleb sügavalt sinu seest tugeva võnkena ja tekitab sinus täidlase täitunud külluse tunde. Tavaliselt ilmutab end õige vastus esimesena, isegi kui see on ebaloogiline,” kirjutab selgeltteadmisest Kõiksuse kanaldused.

Selgeltteadmise vastustest ei maksa otsida loogikat, sest see on piiratud tavateadvuse pärusmaa. Kui hakkame kahtlema ja kõhklema, üleliia mõtlema, siis valime variantidest tihti millegi endast kaugema. Meie sisemust jääb õõnestama tühjuse tunne.

Intuitsioon töötab kõige paremini siis, kui me oleme neutraalsuse seisundis, ootustevabad iseendale, teistele ja kogu maailmale. Kui te soovite läbi selgeltteadmise enda jaoks midagi tõlgendada, siis valige emotsioonivaba seisund. Kui te soovite teha intuitsiooniharjutusi teiste inimestega, siis valige partneriks see, keda kõige vähem tunnete. Mis peamine, olge enda vastu leebed. Keskenduge eneseusaldamisele, see ongi teie üks ja ainus unikaalne tee, mis viib Kõiksusesse ja kaugemalegi veel.

Ainus, mis meid piirab on hirm eksimise ees, sest seda on meisse sisendatud juba lapsepõlvest peale. Me kartsime eksida lapsena oma vanemate ees, koolis õpetajate ja klassi ees ning suur osa täiskasvanutest kardab endiselt eksida ka tööl oma kolleegide ning ülemuse ees. Tulemuseks kardame eksimist ja eristumist terve ühiskonna ning maailma ees. Seepärast ongi nii raske tõlgendada intuitsiooni, oma sisemist hääle vastuseid, sest me kardame eelkõige eksida iseenda eksistentsi ees.

Niipea kui laseme hirmust lahti ja hetkest, mil lubame enesel olla, saab avalduda selgeltteadmine. Mida ennastusaldavamad me oleme, seda intensiivsemalt ja selgemalt tulevad vastused. Kui tekivad kahtlused informatsiooni õigsuse kohta, siis on võimalus vastuseid erinevate praktikate abil (nt. visualiseerimine, kuulamine, tajumine, kehatunnetus, selgeltnägemine jne.) kontrollida.

Jagan teiega universaalset intuitsiooniharjutust, mis sobib ka lastele: “Leppige endaga kokku, et “jah” vastust tähendab keha kallutust ette poole ja “ei” vastus kehakallutust taha poole. Lõdvestage oma keha ja meel ning esitage endale küsimus ja tunnetage iga ihurakuga, kuhu poole teie keha kaldub.” Pidage meeles, et esimene vastus on tihti õige ja selle puhul peaks sisse tekkima täidlane külluse tunne. Teie jaoks ebasobivam valikuvariant jätab kehasse õõnsa ning tühja tunde, justkui midagi oleks puudu. Keha, teie pendel, ei valeta kunagi.

Ainus, mis meid intuitsioonist eemale viib on hirm eksimise ees. Kui olete teinud valiku, aga kahtlete ning olete muutunud rahutuks, siis teadke, et alati on võimalus loobuda, tagasi minna ja valida uuesti. Unustage viisakusreeglid ja kõik see, mida teised arvavad. Teie intuitsioon on kõige tugevam ja olulisem juht ning ta on ainus, keda peaksime kuulama ja kellele toetuma. Kõik ülejäänu intuitsiooni ümber loksub ise paika.

Allikas: Kõiksuse kanaldused facebooki leht

Seotud