Selgeltnägija Viktoria Raidos: pere esimene laps saab endale suure osa suguvõsa jõust

Paljude jaoks on laps kõige tähtsam, sest laps tähendab elu jätkumist, maailma uuenemist. Traditsiooniliselt peetakse ainult lastega abielu täieõiguslikuks pereks, sest suguvõsa saab edasi kesta ainult lastes. Laps jätkab suguvõsa programmi, lahendab oma esivanemate probleeme, annab edasi suguvõsa oskused. Seetõttu on loomulik, et suguvõsa vaim soosib laste ilmumist perekonda ja võib isegi sellele kaasa aidata, selgitab nõid ja selgeltnägija Viktoria Raidos.

Esimene laps saab endale suure osa suguvõsa jõust. Kui suguvõsal on ränk ajalugu, siis saab ta endale suure osa probleemidest. Kui peres on vaid üks laps, kannab ta endas kogu suguvõsa koormat, seetõttu võiks perekonnas olla rohkem kui üks laps, nii et suguseltsi keerulised programmid jaguneksid mitme peale.

See, milline laps perekonda sünnib (tema iseloom, füüsiline seisund, saatus), sõltub paljudest teguritest. Loomulikult on need esmajoones bioloogilised tegurid, sest laps peab kuidagi jätkama esivanematelt talle üle antud suguvõsa programme ja seal on momente, mida ei saa muuta. Kõige muu hulgas sõltub lapse karma suuresti ka tema vanemate karmast hetkel, mil ta maailma saabub. Seetõttu võib öelda, et lapse kasvatamine algab tema vanemate kasvatamisest. Vanemate enesetäiendamine füüsilisel, energeetilisel ja vaimsel tasandil ei saa olematuks muuta nende suguvõsades esinevaid probleeme, kuid võib avaldada tugevat mõju lapse isiksusele, tema eluenergiale ja vaimsele tugevusele, mis omakorda aitab tal raskustega toime tulla.

Lapsekandmise ajal on väga oluline luua suguvõsaga õiged suhted. Kui vanemad ei tunneta oma kohustusi esivanemate ees, jätavad nad ennast ilma suguvõsa toetusest ja võimalusest kasutada suguvõsa toitvat jõudu. Sel viisil rikuvad nad lapse ühenduse suguvõsaga ja vähendavad saadavat energiahulka. Nii meeste kui ka naiste jaoks on lapseootus väga hea ajend sidemete tugevdamiseks oma esivanematega. Suguvõsa ootab last tegelikult sama palju kui tema vanemadki. Seetõttu võib rasedus olla suurepärane aeg, et taastada ja tugevdada suhteid suguvõsaga, saada rohkem teada oma esivanemate elust ja iseärasustest ning pälvida nende toetus. Energia, mida maailma sündiv laps endaga kaasa toob, aitab tema vanematel tungida oma suguvõsa ajaloo sügavustesse ning õpetab hoidma suguvõsa tarkust ja jõudu.

Mõnikord ei soovi abielupaar last saada kartuses, et ei jaksa teda ülal pidada. Kuid see mure on asjatu: iga inimene tuleb siia maailma oma energiaga, mis aitab tal küpseda ja kasvada. Suguvõsa vaim kasutab kogu oma sajanditega kogunenud jõudu, et võsukest abistada, sest too on ju suguvõsa kestmise lootus.

Paljud on märganud, et koos lapse sünniga tulevad nende ellu materiaalsed ja vaimsed kingitused: see võib olla lahendus elukohaga seotud muredele, ametiredelil tõusmine, palgatõus, uute positiivsete iseloomujoonte ja oskuste ilmnemine, tervise paranemine ja isegi kroonilistest haigustest vabanemine. See ei ole juhus: see on “kaasavara”, mille laps oma sünniga vanematele toob.

/…/

Hinge kehastumine

Vanematel on lapsed, keda nad väärivad. Ja vastupidi: lastel on vanemad, kelle nad on ära teeninud. Saatuse seisukohast tuleb laps sellesse perekonda, kus on tema arenemiseks vajalikud tingimused. Tema karma peab ristuma kahe suguvõsa, ema ja isa suguvõsa karmaga. Vanemad saavad oma käitumisega siiski mõjutada vaimu, kes nende perekonda kehastub.

Lapse tulek algab vanemate mõttega temast, see on kujutluspilt, mis on nende sees, vahel isegi lapsepõlvest saadik. Juba sellest hetkest peale saab alguse võimalus mõjutada oma tulevast last, tema välimust, iseloomu, saatust. Kui see pilt on tugev ja puhas, siis suure tõenäosusega kutsutakse ellu tugev ja hea inimene. Ühe või teise vaimu taas kehastumise puhul mängib rolli ka soodne või ebasoodne eostamise aeg, vanemate seisund sellel hetkel ja nende omavaheline suhe. Kuidas nad suhtuvad tulevasse rasedusse, kas nad üldse tahavadki last? Ja kui tahavad, siis kas selleks, et mees pääseks armeeteenistusest või mõne muu isikliku probleemi lahendamiseks? Sellisel juhul võib perekonda tulla juhuslik hing, näiteks naabruses elanud joodiku hing. Mis loomulikult ei lisa suguvõsale õnnistust. Kõige parem on, kui perekonda sünnib uuesti suguvõsas juba elanud, seega mõne esivanema vaim. See mõistab hästi, milles on suguvõsa tugevus ja nõrkus ning milline on tema enda ülesanne. Selline mittejuhuslik vaim ilmub vanemate juurde tavaliselt juba kaua enne eostamist. Ta võib olla isa või ema energiaväljas, jälgida nendevahelisi suhteid ja neid ka mõjutada. Kui on vaja, võib ta isegi oma vanemad tuttavaks teha ja paari panna. Kui eostamise ajal valitseb vanemate vahel tugev armastus, annavad nad veel sündimata lapsele edasi kogu nende esivanemate poolt kogunenud energia. Vastupidisel puhul pole lapsel arenemiseks ja eluks piisavalt energiat, ta ei tunne endal maailma armastust ja soosingut, tema elutunnetus on tõenäoliselt lootusetu ja sünge.

Kui emaüsas olev laps mõistab, et pärast sündimist on tema elu segane ja rõõmutu, võib ta sündimisest keelduda ja lihtsalt surra. Tihtilugu ei mõista arstid ega vanemad sellise nurisünnituse põhjust, kuid see on lihtsalt hinge otsus mitte elada. Tavaliselt sünnib puhta ja tugeva hingega laps harmoonilisse perekonda, kus energia kulgeb õigesti. Ent vahel juhtub ka vastupidi: keerulise karmaga suguvõssa tuleb erakordselt helge laps, nii et kõik on hämmeldunud. Sellise inimese ülesanne on muuta oma suguvõsa saatuse kulgu. Kahjuks juhtub see tavaliselt kõigi suguvõsa kannatuste ja murede enda kanda võtmise läbi, mistõttu sageli need lapsed surevad traagiliselt või kogevad palju kannatusi.

Esivanema vaimul on kõige kergem taaskehastuda oma suguvõsa perekondadesse siis, kui elavad pereliikmed seda esivanemat mäletavad. Kui algne suguvõsa liin on katkenud, võib vaim kehastuda uuesti sugulaste perekondades, kuid sellisel juhul peab ta sünniõiguse eest konkureerima selle pere vaimudega. Suguvõsa liini jätkumiseks on peresse vaja poegi, sest suguvõssa kuulumine antakse traditsiooniliselt edasi meesliini pidi. Enamasti võtab üks suguvõsadest lapse n-ö enda omaks, teisisõnu – ta on kas isasse või emasse. Tavaliselt saab see selgeks juba raseduse ajal ja nimelt tähelepanu järgi, mida üks suguvõsadest hakkab tulevasele emale ja lapsele osutama. Sugulased, nende teod ja jutud võivad rääkida palju selle kohta, milline karmaprogramm last ees ootab.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Viktoria Raidose raamatust “Esivanemate pärand”.

ILGRIMI ERAKORRALINE VEEBIBUUM! 💥

Eriline aeg loob erilised hinnad – aprillikuus leiab püsiklient PILGRIMI E-POEST väärt lugemist KUNI -80% SOODSAMALT!

Telli koju mugavalt ja kontaktivabalt: https://pilgrim.ee/raamatud.html

Seotud