Seksuaalenergia ringhingamine aitab suurendada naudingut

Tavaliselt tähendab seks paljude inimeste jaoks suguelundite stimuleerimist naudingu kogemise eesmärgil. Kui üleserutatud energia teatud piiri ületab, ei suuda enamik seda enam ohjeldada ja vabastab selle energia orgasmis. See on väga primitiivne ja vähearenenud seksimise vorm, kuigi just sellega enamik inimesi paraku tegelebki. Sellise seksi puhul tekib sageli tunne, nagu tahaks seksuaalenergia allapoole liikuda ja seejärel vabaneda suunaga väljapoole. Üldjuhul naiste puhul energia koguneb ning vabaneb lainetena, suguelundid ja puusad selles vabanemise lainetuses vappumas. Enamiku meeste puhul kasvab seksuaalenergia alakehas suguelundites ja otsib vabanemist väljapoole ejakulatiivse purskega.

Et sellest algelisest erutuse ja vabanemise ringist kaugemale areneda, on võimalik õppida sisemisi blokeeringuid lahustama, palju suuremat naudingut kogema ning suunama seksuaalenergiat nii, et orgasm täidab kogu keha ja pigem annab energiat kui kurnab sind. Esmalt pead õppima oma sisemist seksuaalenergiat vabalt ringlemas hoidma.

Kui loomuomane energiasüsteem on avatud, liigub energiavoog vooluahelas mööda selga üles ning mööda esikülge alla. Seksimise ajal liigub energia suguelunditest üles tagasi, mööda selgroogu üles, täidab pea, ning liigub seejärel keha esikülge pidi alla läbi keele, kõri, südame, päikesepõimiku ja kõhu, suguelundite piirkonda tagasi, lõpetades sellega vooluringi.

Teadlikku seksi praktiseerides on võimalik õppida nautima sügavamaid genitaalorgasme, seljaorgasme, ajuorgasme, südameorgasme ja kogu keha orgasme. Keha sisemist energiat saab kasvatada sellise intensiivsuseni, et sa oled valgusest sedavõrd küllastunud, et tavalise ejakulatiivse või kliitoriorgasmi nauding ei küüni sellele ligilähedalegi. Seksile on võimalik üleni alistuda, suurde armastusse kaduda, olla vahekorras tundide kaupa, nii et kahe inimese eraldatus sulandub üheks tohutus armastuse jõus, mis paneb liikuma kogu universumi. Seksist saab vahend, mille abil on võimalik keha ja meelt piiravatest harjumustest vabastada, oma süda kõige ehedamale ja säravamale tõele avada, mille najal suudad sa oma loomuomaseid oskusi kasutada kogu päeva jooksul nii tööl, suhetes kui meditatsioonis.

Vaatame seksuaalenergia liigutamise praktikaid keha sisemises vooluringis etappide kaupa.

Neid harjutusi võib alustada nii, et su partner sind rahuldab või sinuga vahekorras on, kuid sageli on harjutusi lihtsam õppida ennast ise rahuldades. Alles hiljem on soovitav neid teha vahekorra ajal.

Esmalt tuleb õppida oma sisemist energiat tundlikumalt tajuma, lõdvestades keha nii palju kui võimalik. Pinge vähendab energia voogamist kehas ning varjab energia liikumise nüansse, mida on vaja tunda, kui tahta seksuaalenergiat ise osavalt suunata. Hinga sügavalt ja vabalt. Hingamine on see, mille abil saab energiat kasvatada ja suunata. Alguses aga harjuta lihtsalt niisama sügavat hingamist masturbeerimise ajal, et sa ei takistaks energia liikumist oma kehas.

Masturbeerimise ajal keskendu suguelundite piirkonnas koguneva energia tajumisele ja tunnetamisele. Kust see seksuaalenergia tuleb? Kuhu see energia „talletatakse“? Kas sa suudad tajuda selle energia iseloomu ja seda, millises suunas see liigub? On see terav, kuum, jahe, pulseeriv või pidev? Kas see täidab ka su kõhtu või ainult suguelundeid?

Orgasmile lähenedes võid tunda, kuidas energia suguelunditest orgastilise vabanemise spasmides välja püüab voolata. Selle asemel et sel meeldival energia vabanemisel toimuda lasta, harjuta selle energiavoo ümberpööramist, suguelunditest tagasi mööda selga üles. Nii et ära praegu orgasmi piirini masturbeeri.

Ära muretse, kui sa hetkel oma seksuaalenergia liikumist veel ei taju. Mõned inimesed on tundlikumad kui teised. Nad suudavad eristada kihelust voolamisest, ülespoole liikumist allapoole suunatud voost. Mõni saab aru ainult sellest, kas ta on erutunud või mitte. Harjutades hakkavad kõik energia liikumist tundlikumalt tajuma. Seniks aga ära muretse, kui kõiki detaile kohe ei märka – harjutustest on sellegipoolest kasu.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud David Deida raamatust „Teadliku seksi käsiraamat“.

Seotud