Seks ja liigne kehakaal: kuidas mõjuvad ülekilod sinu voodielule?

Kuidas mõjutavad ülekilod sinu seksielu? Kas paar liigset kilogrammi võivad olla takistuseks ideaalsele voodielule? Kas seks aitab ülekaalu vastu võidelda? Nendele küsimustele annab vastuse Kirss.net.

Liigne kaal mõjub seksuaalsusele…

Saksamaal läbi viidud uuring tõestas, et see ütlus peab paika. Vastavalt küsitlusele seksivad peenikesed sakslased sagedamini. Teine uuring ütleb, et volüümikad naised fantaseerivad seksist harvemini. Seda saab seletada biokeemiliste protsessidega, mis toimavad rasvkudedes. Seal muundatakse testosteroon, mis mõjub naise seksuaalsusele, östrogeeniks.

… aga ei mõju seksuaalsele enesehinnangule.

Sihvakas inimene võib olla sama enesekindel kui täidlane. Seksuaalne enesehinnang kujuneb lapsepõlves, sellele mõjub vanemate suhtumine lapsesse. Kui laps tunneb vanemate armastust, teda toetatakse ja kaitstakse, siis ka täiskasvanuna on ta enesekindel, tundes end seksikana sõltumata kaalust ja kehaehitusest.

Naised ei taha uskuda, et mehed ei pööra tüsedusele mingit tähelepanu

Naised püüavad iseennast teiste silmadega vaadata. Sealjuures suhtutakse endasse liiga kriitiliselt ja arvatakse, et ka mehed on naise figuuri suhtes sama nõudlikud. Kuid mees, keda ei huvita tema enda figuur, ei pane tähele ka naise paar liigset kilogrammi – see ei oma tema jaoks nii suurt tähtsust.

Mitte keha ei põhjusta piinlikkust

Reeglina tunnevad piinlikkust need, kes ei ole üleüldiselt eluga rahul. Selline inimene märkab endas ainult puudusi ning ei tea oma tugevaid külgi.

Kaalust allavõtmine aktiviseerib intiimelu

See toimub füsioloogilistel ja psühholoogilistel põhjustel. Füsioloogiline: tänu keha rasvasisalduse vähenemisele moodustab organism rohkem testosterooni. Mida rohkem testosterooni, seda aktiivsem seksuaalelu. Psühholoogiline: kui naine suudab kaalust alla võtta, siis on tal väga hea enesetunne, sest ta saavutas midagi – ta muutub enesekindlamaks ja seksikamaks. Kaalu langetanud naine ei häbene enam oma keha ja ostab seksikat aluspesu.

Aktiivne seksuaalelu aitab kontrollida kehakaalu

Seksides kulutab meie keha palju energiat (umbes 300 kcal). Tänu mõnusatele elamustele toodab keha rohkem hormoone, mis aitavad säilitada head figuuri. Seega, seksi terviseks!

Allikas: Seksimise kunst ja teadus: mees, porno ei ole seks!

Mis seob sind kallimaga? Kas kirg, armastus, sõprus või hingesugulus?

Sinu seksuaalsuse salajane kood aitab leida ideaalset kaaslast

Missugune mehetüüp sobib just sinule?

11 viisi, kuidas seks mõjutab positiivselt sinu tervist

Astroloogia ja seks | Milline on parim sodiaagimärk, kellega sängi jagada?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.