Seitse nõuannet, kuidas efektiivselt oma soove manifesteerida, et neil oleks jõudu ka realiseeruda

“Taotlemine ehk manifesteerimine on loomine oma sõnalise- ja mõttelise jõu ning loomeenergia abil – läbi oma olemuse. See, et inimese mõtteenergia on materialiseeruva jõuga energia, ei ole vast enam tänapäeva inimestele uudis. On tehtud lausa teaduslikke katseid, kus täheldati, et inimese tähelepanu suunamisel läbi vaatluse, hakkasid mateeria aineosakesed teisiti käituma. Mõelda vaid, milliseid muutusi toovad materiaalses ja energeetilises plaanis kaasa veel sihilikult fokusseeritud ja suunatud tähelepanu, isiklik energia ning mõttejõud. Sellegipoolest võib tihti juhtuda, et inimene unistab ja muudkui soovib, kuid mitte miski ei realiseeru ega näigi realiseeruvat. Seetõttu on hea meeles pidada mõningaid asjaolusid, kui asutakse manifesteerima”, kajastab Valguslaste leht Facebookis.

“Esiteks peab enne taotluste lausumist tekitama tegema endale väga täpselt selgeks, mida konkreetselt soovitakse. Selgus ja konkreetsus on kaks märksõna, mida kiired ja vilunud manifesteerijad on harjunud endas hoidma. Mida suurem on segadus soovitu suhtes, seda nõrgemaid ja segasemaid signaale Universumi avarustesse läkitatakse.

Hea oleks alustada kõige lihtsamast – kirjutada paberile nimekiri oma soovidest, siis näeb ja tajub soovija ka ise, mis mõtted või tunded tal konkreetsete soovide osas üles kerkivad. Milliseid soovitakse muuta ning milliseid ihaletakse kõige enam realiseerida. Kui inimeses kerkib üles mõte “Aga ma ei tea ise ka, mis ma päriselt tahan”, viitab see sellele, et kaos või puudus, mis on elulisel tasandil isiklikus reaalsuses aset leidnud, on lähtunud inimesest endast.

Teiseks tuleb meeles pidada, et taotluste lausumisel nii mõttes või suuliselt, peab olema kogu tähelepanu ja keskendumisvõime suunatud mõttes soovitavale/taotletavale sõnumile. Mõte peab olema suunatud selle sisule ehk soovitud (lõpp)tulemusele ning see on koht, mida tihti harjutama peab, sest unistajad, kes ei suuda fookust eneses kasvõi minutit aegagi hoida, jäävadki ainult unistajateks.

Ükskõik, kas manifesteeritakse soovide realiseerumist oma isiklikus elus uute esemete näol või soovitakse lihtsalt iseend häälestavaid ja vibratsiooni muutvaid taotluseid anda – keskendumine ja kohalolu on üliolulised ning määravad võtmesõnad.

Sama kehtib ka kaitsete pealepanemisel ja igasuguste kehaliste häälestuste lausumisel. Niisama laisalt ja üldsõnaliselt, ilma sõnade taga olevale energiale keskendumata, on tegemist nagu möödaminnes lausutud repliigiga ning tihti ei oma selliseid soovid realiseerumiseks piisavat jõudu.

Kolmandaks on tähtis meeles pidada, et taotlusi tuleb lausuda ja visualiseerida tundega ning tõesti – visualiseerida ehk ette kujutada. Visualiseerimine tähendab mõttetasandil soovitu kinnistamist isiklikku reaalsusesse. “Oled see, mida mõtled. Saan selle, millest mõtlen”. Sealjuures tunne, mille baasil soove mõttes taodeldakse või manifesteeritakse, peab hoidma endas sisemist rahu. Tunne võib olla ka hetkeline impulss, mis meenutab “ahhaa” momenti või tõsist põlevatavat kirge saada soovitu – südametasandil! Tunde sidumine visuaalse pildiga, mitte niisama ükskõikselt mõtete kujustamine.

Neljandaks. Mitte ühtegi grammi ärevust, viha, kadedust, kahetsust ega vaenu ei tohi endasse lasta manifesteerides. Ka kõhklust ega kahtlust mitte. Tegemist on selliste energiatega, mis vähem, kui hetkega lausa grammises doosis annulleerivad ja tühistavad ka kõige pühama soovi, mis eelnevalt soovitud. Vähemalt taotlemise hetkeks tuleb end distsiplineerida ja kokku võtta, sest negatiivsed rasked emotsioonid ankurdavad meid madalasse sagedusse ning ei lase kergusega soovidel lendu tõusta. Tihti lapsed loovad ja manifesteerivad intuitiivselt, rõõmsas ning ülevoolavas tujus, kus puudub igasugune vaen.

Kõik negatiivsed rasked tunded pidurdavad soovide jõudu. Ainult heledad mõtted on piisavalt kerged, et siit Maalt lahkuda ning signaalina Universumisse söösta – selleks, et kõik kogu Universum saaks asuda Inimese soovide täitmise juurde. Nii-nimetatud tunnetuse loomine ning esilekutsumine enda sees on tihti see osa, mida peavad inimesed õppima eristama, et seda teadlikult esile kutsuda, sest meid on õpetatud ratsionaalselt sisutühjalt sõnu lausuma, mitte intuitiivselt sõnadega looma. Tundeenergia koos visualiseerimisega ning lausutud või mõttes öeldud sõnadega kannab loovat energiat ja väge.

Viiendaks. Tuleb meeles pidada, et väga suurt rolli mängib taotluste realiseerumisel inimese eluenergia seis lausumise ajahetkel. Kas Sa oled soovide või taotluste lausumise hetkel nõrk, haige ja jõuetu või vitaalne ja rõõmust pakatav? Kui inimene on kurnatud, väsinud ja energiast tühi, siis on taotluse jõud nõrk, realiseerub pika viivisega või ei materialiseeru üldse.Inimese energeetiline seisund on väga tugevas seoses manifesteerimisjõuga ning taotluste realiseerumise tulemuslikkusega. Väsinuna on mõttekas enne taotleda eluenergia täielikku kokkutõmbamist puhtal kujul ning alles siis jätkata mediteerimisega või manifesteerimissoovi taotlemisega. Kui keha on nõrk ja haige, siis pigem puhata välja ja leida sobilikum hetk taotlemiseks. Väga teadlikud ja oskajad meistrid suudavad isegi haigestunud ja kehaliselt vaevalises seisukorras lausuda taotlusi, mis jõustuvad ning parandavad ka keha tervislikku olukorda. Kriitilises olukorras (näiteks elu ja tervisega seotud küsimustes, millega oleme tihti ka emotsionaalselt seotud) on mõistlik kasutada toetavat abi, milleks võib antud situatsioonis olla neutraalne ja puhanud toetaja, kellel on lihtsam meid langusperioodil upitada ja raskest situatsioonist välja aidata.

Kuuendaks. Kasuta vajadusel võimendust. Kui oled alustaja ning alles õpid oma soove taotlema või soovidenimekirja manifesteerima, siis võid kasu leida toetavatest õnnekristallidest (need tuleks enne ära häälestada) või süvameditatsioonidest, mis aitavad luua tugeva seisundi, mis on vajalik puhtaks ja jõuliseks loomiseks. Kõige efektiivsemad on need süvameditatsioonid, mis viivad kuulaja sügavasse teeta ajulainete sagedusse. Mõni inimene armastab oma soovide nimekirja peale mõttes lausumist ning soovitu visualiseerimist ka kaminatules põletada, kuid see on pigem signaal alateadvusele, et “soovid on lendu lastud ning kuuluvad täitmisele”. Kusjuures, võimendavat jõudu omavad ka teatud energeetiliselt soodsad energiaaknad ehk numeroloogilised kuupäevad – nt 11.11 või 01.01 või 31.12 jmt, ka pööripäevad või lausa iseenda isiklik sünnikuupäev. Kasuta juhust ning küsi Universumilt oma sünnipäeva puhul kingitus.

Seitsmendaks. Mitte mingisugust klammerdumist! Kui oled soovid lendu lasknud, siis oota, aga mitte kannatades ega närveldades, vaid kergusega. See on enamasti kõige raskem koht olnud ka kõige kogenumatel manifesteerijatel – justnimelt vabastamise hetk. Arvatakse, et kui soov “vabastatakse”, siis see kaotatakse kuhugi unustustehõlma. Tegelikult just peakski korraks kasvõi teeseldult ära “unustama” oma soovitu selleks, et me ei haagiks end klammerdumise energiasse ning püüaks kontrollida meeleheitlikult taodeldu saabumist. Klammerdumisega kaasnev energia ei ole toetav, vaid pidurdav ning pikendab ajaliselt soovitud esemete, sündmuste või lausa isikute saabumist meie ellu füüsilisel tasandil. Usaldus, kõhklusest vaba ja tõelise sisemise rahuga ootamine on õppekoht ka paljudele unistajatele. Justnimelt liigne klammerdumine ning kontrollisoov on põhjus, miks antaksegi soovinimekiri piltikult uuesti soovijale tagasi – iseseisvaks täitmiseks. Kui tahad ise kontrollida ja täita, siis vaba tahte alusel – sel lastakse ka juhtuda.

Taotluste lausumise võtmesõnad on: täielik kohaolu, selgus, täielik keskendumine, taotleja tähelepanu fokuseerimine, taotlemise intensiivsus (soov, tahe, tahtejõud), eluenergia olemasolu (väsimus või energilisus), heatujulisus ning usaldus soovitu saabumise suhtes.

Autor: A.V.Amaryllis

Artikkel on refereeritud teosest Uus nähtus terves maailmas | Sündima on hakanud vertikaallapsed ja meisterlapsed – ultrakõrgetest dimensioonidest pärinevad sensitiivsete ülivõimetega uue ajastu lapsed

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Müstilised tegelased meie ümber: kes on kehastunud inglid, haldjariigi asukad,

siirdhinged ja täheinimesed?

Tee testi ja saa teada, milline Eesti haldjas oled sina!

LILLEHOROSKOOP: mis lill sa oled ja kuidas see sind iseloomustab?

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.