Šamaan Anu väekad rahamaagia nipid ja soovitused

“Eesti selgeltnägijate tuleproovi” võitja šamaan Anu Pahka ehk Anubis annab häid soovitusi rahamaagia vallast: rahaloits ja külluseriitus ning hüva nõu selleks, et raha ikka oleks.

Raha paneb rattad käima

Raha on küll üldine seaduslik maksevahend, mille vastu saab vahetada teisi kaupu suhtega, mille määravad raha ostujõud ja kaupade hinnad, kuid raha on ka energia. Me kõik oleme kuulnud ütlust, et isegi kaamelil on lihtsam läbi nõelasilma pugeda kui rikkal mehel taevariiki pääseda. Vaadates suhtumist rahasse piibli seisukohast, siis on raha ja rahaarmastus peaaegu et kõige kurja juur siin ilmas.

Vaimumaailma vaatepunktist ei erine raha mitte ühestki teisest energialiigist – ei kineetilisest, aatomi-, elektri- ega soojusenergiast ega ka muudest looduses esinevatest energiavormidest. Isegi armastuseenergia on rahaenergiaga selles mõttes üsna sarnane. Rahaga saab osta endale ka aega ja vabadust. Rahal on üks omadus, mis on omane ka kõigile teistele energialiikidele – raha peab pidevalt voolama. Rahaga on samamoodi nagu armastusega ‒ mida rohkem sa seda välja annad, seda rohkem sa asemele saad, sest universum ei salli tühja kohta ning täidab selle taas nagu kaevu, mis pärast seda, kui sellest on ammutatud, täitub iga kord uuesti.

Kui meie suhted rahaga on täielikult tasakaalus, elame usus, et mida iganes me vajame, seda saame.Raha enda juurde meelitamiseks on igal rahval omad erilised talismanid. Enamasti on komme hoida taskus või rahakotis painutatud või sissepuuritud auguga münti (Hiina variandis tervelt kolme, mis omavahel ühendatud punase paelaga) või siis üht uut kupüüri, sest raha meelitab raha ligi.Üks iidsetest aegadest pärit traditsioon on järgmine: noore kuu loomise ajal tuleb kuu ees raputada pungil rahakotti ning paluda, et raha oleks seal alati olemas. Seda peetakse väga töökindlaks meetodiks, kusjuures on parem kuule näidata äsjasaadud palka, mida pole veel kulutama asutud.

Et oleks küllus majas, selleks on mul sulle mõned nipid:

Külluse riitus

Võta kaanega kann, pane kannu kolm uut haaknõela (kinnised), kolm uut nõela, ja kolm uut naela. Puista peale soola (kolmveerand kannu). Pane kaas peale ja raputa kannu üheksa korda ‒ mõtle külluse peale kodus. Siis sulata punase küünla vahaga kannu kaas kannu külge kinni ja pane kann peitu kuhugi sellisesse kohta, kus seda näha ei ole.

Nõuandeid selleks, et ikka raha oleks:

 • Luuda hoia alati nii, et luud oleks ülevalpool ja vars põrandal.
 • Osta esmaspäeval nõel ja neljapäeval torka nõel niidiga pluusi rinna peale.
 • Raha võta vastu vasaku käega ja anna ära parema käega.
 • Ära võta teisipäeviti laenu, siis hakkad eluaeg võlgu võtma.
 • Vajadusel võta võlgu kasvava kuu ajal ja maksa võlg väiksemates rahatähtedes tagasi kahaneva kuu ajal.
 • Õhtuti ei tohi raha laenata ega ära anda.
 • Ööseks pane lahtine raha laudlina alla, ära jäta seda lauale.
 • Ära korja tänavalt üles peenraha, eriti ristteelt, see või kaasa tuua haigusi ja probleeme, kuna paljud võivad oma probleemidest lahti saada ja visata need minema ristteel.
 • Viska oma korteris peenraha laiali ja ütle: “Las minu koju tuleb siis küllus.”
 • Matuste ajal tee nii ‒ viska salamisi maha raha, näiteks peenraha, ja ütle: “Nii nagu surnu, jumala sulane (nimi) kirstust ei lahku, nii on jumala sulasel (nimi) raha kodus, mis iial ei lahku. Aamen!”

Veel mõnda raha kohta:

 • Kui sügeleb parema käe peopesa, siis raha tuleb, kui vasaku käe peapesa, pead rahast loobuma.
 • Kui parem silm sügeleb, siis tähendab see rõõmu ja naeru, kui vasak silm sügeleb, siis nuttu ja kurbust.
 • Kui parem kõrv tulitab, on oodata kiitust, kui vasak kõrv tulitab, siis riieldakse ja räägitakse taga.
 • Vilin paremas kõrvas tähendab soojust, vilin vasakus kõrvas külma.

Rahaloits

Teisipäeval päikesetõusu ajal raputa kolm teelusikat soola väikesesse paberkotikesse (võid ise teha) ja pane kotike rahakotti paberrahade vahele. Siis mine rahakotiga avatud akna juurde ja hoia kotti enda peopesade vahel, seisa näoga ida suunas ja loe seitse korda rahaloitsu: “Minu (nimi), jumala sulase tegevused algavad, minu tegevused kulgevad, minu tegevused rahaks muutuvad ja las see raha kunagi ei lõpe, igavesest ajast igavesti, aamen!”Järgnevat loitsu kasutatakse siis, kui on käsil mingid töö- või äriasjad. Kui sa lähed kellegagi midagi kokku leppima ja soovid sellest kokkuleppest saada ka rahalist kasu, siis võta paberkotike ja pane see paremasse taskusse. Pärast kokkulepet pane paberkotike uuesti rahakotti paberrahade vahele tagasi. Hoia kotikest seal nii kaua, kui tuleb see, mida sa soovisid.Igale uuele tegevusele on vaja teha uus loits. Kasutatud sool kalla kraanikaussi ja lase jooksev vesi peale.

Enne kui alustad oma rituaali või loitsu, tee järgmised toimingud:

1. Puhasta end ‒ võimalusel käi vannis, põleta küünalt (valge küünal on parim) või puhasta end viiruki või salveiga. Mõtted tuleb samuti puhtaks saada.
2. Kutsu häälega kohale nelja ilmakaare valvurid või nelja ilmakaare jumalad (Ariel, Rafael, Miikael, Gabriel jt). “Kutsun teid kohale (….), kaitsmaks seda ringi.”
3. Tee oma rituaal või ütle oma loits.
4. Täna nelja ilmakaare valvurit või nelja ilmakaare jumalat, lausudes: “Ma tänan teid (….), et olite kaitseks minu rituaali (loitsu ) läbiviimisel, ja te võite minna rahus. Ma tänan teid!”

Autor: Anu Pahka

Kuula šamaan Anu mõtteid maagilisest maailmast pikemalt Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!”

Loe lisaks kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Anu Pahka raamatut “Nõiakatla saladused”

Seotud