Šamaan Anu Pahka kolm armumaagia rituaali

Armastus on maagiline ja kõikehaarav tunne, mida igaüks meist oma ellu igatseb. Šamaan Anu Pahka soovitab kolme lihtsat aga toimivat armumaagia nippi, millega saad ise kaasa aidata sellele, et soovitud suur tunne sinu ellu saabuks.

Allikaveega armurituaal

Kui tahad armuda õigesse inimesse ja elada temaga kogu oma elu, siis loe loitsu allikaveele. Kasvava kuu või täiskuu kesköösel kalla allikavesi savikannu ja pane ümber punane villane lõng, millele oled eelnevalt teinud kolm sõlme. Esimest sõlme sidudes ütle ARMASTUS. Teist sõlme sidudes ütle ÕNN. Kolmandat sõlme sidudes ütle TRUUDUS. Jäta kann veega ööseks aknalauale.

Päikesetõusul võta kaks pokaali ja kalla need laetud vett täis. Seejärel ütle loits: “Ühendan Jumala sulase (nimi) ja Jumala sulase (kallima nimi) südamed ja hinged. Voolav vesi meid kahte ühendab, mitte keegi meid ei lahuta ja riidu ei aja. Ainult surmal on õigus meid lahutada. Joon ma vee kahe eest, et armastus ei iial otsa saa! Aamen.”

Peale seda joo mõlemast pokaalist pool ära ja kalla ülejäänud vesi ühte klaasi kokku ning joo ära, kujutledes õnnelikku elu oma kallimaga.

Kümblussegu enne armsamaga kohtumist

Kui valmistud romantiliseks kokkusaamiseks, siis kümble enne selles vannis.

  • 2 tilka sandlipuuõli
  • 2 tilka jasmiiniõli
  • 1 tilk neroliõli
  • 1 tilk ylang-ylangi õli

Kui tahad, et kokkusaamine oleks eriti vürtsikas, lisa ka tilgake kardemoniõli.

Tuule armastuse rituaal

Riputa väike kelluke akna taha, mida tihti avate. Tuul hakkab sinu kellukest kõigutama ja sellest tekib heli. See on armastuse heli, mis kutsub armastuse sinule koju. Kellukest riputades ütle: “Väikene kelluke, helise tuules, sosista tuulele, et armastust otsin ja armastada soovin, vii minu soov oma õdedele/vendadele, väike armastuse kelluke, too minu juurde see, kes kuuleb.

Allikas: Armastuse rituaal: kasuta maagilisi nippe, et kutsuda oma ellu romantika ja kirg!

Armastuse ligitõmbamine: tarkuseterad, mis aitavad soovitud armastusel sinu ellu jõuda

Tunnete müsteerium: mis on tõeline armastus?

Viisid, kuidas sa enda teadmata blokeerid armastust oma elus

5 võimalust, kuidas suurendada armastust ja hoolivust iseenese vastu

Ava oma süda: neli lauset endale armastuse jagamiseks

Seotud