Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Kõigil inimestel on olemas mingi vaimne võime, mida saab arendada, et selle võimekus täistuurideni viia. Esimene samm, mida tuleb teha, on aga oma võime avastamine. Siin on astroloogiliste tähemärkide järgi välja toodud, milline on iga märgi tugevaim sünnipärane vaimne omadus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sa tead oma rada. Sa võid äkitselt lõpetada oma tegevuse, vahetada töö- või elukohta, jätta kõik sinnapaika. Sa tunnetad lausa füüsiliselt, millal on aeg oma rajal edasi liikuda. Sa teed seda enne, kui teised üldse märkavad, et selleks on vajadus või võimalus. Tehes oma elus radikaalseid aga samas teadlikku muudatusi, suudad sa liikuda väga edukalt oma eesmärkide suunas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Sa oskad lugeda inimeste mõtteid. Sa suudad saada alati oma tahtmist, sest tead, mida inimesed otsivad, soovivad või loodavad. Nii suudad sa edastada oma vajadusi nende jaoks soovitavas valguses, mis teeb sinu jaoks eesmärkide saavutamise lihtsamast lihtsamaks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Sa suudad alati näha tervikpilti. Sinu tähemärk on sodiaagi intuitiivseim ning see annab sulle võime näha alati asju nii nagu need tegelikult on. Sa võtad oma infot vajadusel lausa teistest dimensioonidest ja teadmised, mis teiste jaoks on varjatud, on sulle soovi korral lihtsasti kättesaadavad ja kasutatavad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sa oskad olla õigel ajal õiges kohas. Teed seda pigem alateadlikult, sest isegi siis, kui sa ei plaani midagi või sul polegi ehk mõnda suuremat eesmärki, juhtud sa peale suurepärastele võimalustele, mida saad enda heaks hästi ära kasutada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Suudad hästi tajuda inimeste piire. Sa mõistad suurepäraselt, mida keegi tunneb ning tead, kui kaugele võib minna, enne kui asjad pingeliseks lähevad. See laseb sul suhtlemisel vajutada õigetele nuppudele ning saavutada rohkem, kui teised.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Oskad alati leida õigeid sõnu. Pole olemas olukorda, kus sa ei teaks, mida ütelda. Isegi siis, kui sind visata tundmatus kohas vette, kus pead suhtlema enda jaoks võõraste inimestega ja teemal, mida sa ei valda, suudad sa mingil seletamatul viisil leida alati just need õiged sõnad, millega leida inimestevaheline ühine keel.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Võid alati usaldada oma sisetunnet. Kuna sa suudad tunda teiste tundeid ja mõista nende emotsioonide tagamaid, siis on sul suhteliselt lihtne teha õigeid järeldusi inimeste mõtete ja käitumise osas. Kuna tead nii mõndagi end ümbritsevate kohta enne kui mõni inimene ise, siis võib see vahel tekitada ka lahkhelisid, kuna sinu heades kavatsustes võidakse kahelda ning ajada need segi liigse pealetükkivusega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Sinu trumbiks on suurepärane ajastamine. Sa oled elu rütmidega tugevas vaimses ühenduses. Suudad moment momendi haaval tunnetada aega ja seda väga oskuslikult enda kasuks tööle panna. Sa tead täpselt, millal välja ilmuda ja millal midagi öelda, et sellel oleks inimestele kõige jõulisem mõju.

Neitsi (24. august – 23. september)

Tunnetad alateadlikult häid võimalusi ja tajud ka ohumärke. Sul on võime saada infot enne, kui see teiste jaoks teatavaks saab ning nii saad end saabuvate sündmuste jaoks paremini ette valmistada. Kõrvaltvaatajaile näivad sinu otsused tihti kummalised või põhjendamatud, kuid sina tead täpselt, miks ühe või teise sammu oma elus ette võtad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sa oled suurepärane inimestetundja. Mõisad nende motiive ja suudad ette näha järgmisi samme, mida keegi plaanib ette võtta. Kõige selle juures on sul ainult üks nõrk koht – kui keegi saab sulle väga lähedaseks, siis ei suuda sa enam olla objektiivne ja kaotad oma võime.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Suudad näha seda, mis on pealispinna all varjul. Eriliselt hästi tunnetad sa kõike seda, mis on seotud armastusega – seda nii vaimsel kui füüsilisel tasandil. Sa ei vaja sõnu, et teada, kas keegi armastab sind – tunnetad seda oma seitsmenda meele abil. Sinu eest ei jää varjatuks ka teiste armusuhted, haarad lennult, kes kellega koos on.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Sinus on loomupärane optimism, sest tead täpselt, kus on sind ees ootamas head võimalused. Kui teised inimesed jälgivad prognoose ja graafikuid, ning palkavad spetsialiste, siis sina tead juba ise väga hästi, kus tasub riske võtta ja kus mitte, olgu selleks siis äri või armastus. Sinu võime edu saavutada on lihtsalt kadestamisväärne.

 

Seotud