Sa oled looja: manifesteeri oma ellu seda, millest unistad!

Me oleme tegelikult ammu oodanud aega, millal mõeldu ja öeldu kiiresti realiseerub, kuid me ei oska sellega veel kohaneda. Me oleme loojad ja kanname vastutust selle eest, millele keskendume ja mida välismaailmale kiirgame, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Kindlasti oled märganud, et viimasel ajal plaanid ja ideed on kiiresti hoo sisse saanud. Ehk teisisõnu lülitub sisse kiire manifesteerimine. Sellel puudub loogika, Sa ei saa seda kirjeldada ega seletada. Siin on väga oluline, kui tasakaalustatud on Sinu emotsioonid. Peatu ja mõtle, kas oled enda soovidest teadvel, mis Sind motiveerib ja kuhu tõmbab? Midu on võimalikud „üllatused“, et Sa tahad ühte, aga Sinuga toimub muu.

Sinu sisemine seisund on kui algallikas, mis loob Sinu ellu seda, mis vastab Sinu seisundile. Küsimus on vaid selles, mida sa kiirgad, sest praegu kõik täitub kiirelt ja kui oled suunatud negatiivsele, siis seda sa ka saad juurde. Kui ise ei muuda, siis ise ei muutu!

Manifesteerimine on see, kui Sa ei loo ootuseid, ega oota, et midagi peab Sinu elus juhtuma. Manifesteerimine on see, kui oled tundnud ja mõelnud ning see täitub kiiresti. Tuli idee, sa mõtlesid sellest ja lülitasid ennast ümber muudele asjadele. Kõik muu toimub nagu iseenesest. Tulevad vajalikud inimesed, ettepanekud ja muu, mida oled tahtnud. Kuid sa pole hoidnud kramplikult sellest kinni, ega oodanud. Peamine – ära ole pinge all, ega pingesta ümbritsevat ruumi.

Juba veebruarikuus algas meie eludes võimas puhastus, mille tähendus on selles, et me laseksime lahti kontrollist. Lase lahti kõik, mis segab edasi liikumist. Ole rohkem lõõgastunud ja neutraalne, kuid samas ole looja. Looja saad olla siis, kui Sa ei muretse.

Kui Sa kiirgad kergust, siis ka sündmused arenevad vastavalt sellele, mida kiirgad. Kui sa praegu oled raskustes, siis võti peitub tänulikkuses. Kui Sa oled pidevalt oma soovi ootuses, siis kiirgad endast puudust.

Ümber lülituda aitab see, kui Sa oskad hinnata seda, mida praegu omad. Vähe on neid inimesi, kes oskavad olla tänulikud selle eest, et elavad ja hingavad. Tähtis on mõista, et armastuse ja tänulikkuse seisundit Sa ei pea endas jõuga hoidma, vaid Sa nagu sisened sellesse ja ka väljud, tunned ja ei tunne. Kui oled tänulikkuse ja armastuse seisundis, siis oled kerguses.

Mis ei luba elada külluses? Need on Sinu enda keelud ja piirangud. Miski sind ei hoia Sind kinni peale Sinu enda piirangute. Mitte keegi teine sind ei peata ega takista, seda teed Sina ise. Tihti me ütleme endale „ma pean“, aga miks Sa mõtled, et pead? Enda keelud ja piirangud oleme me ise tekitanud.

Manifesteeri suurelt, avatult ja ole valmis vastu võtma, mitte ainult materiaalseid hüvesid, vaid ka seda, mida tunned. Paljud pidurdavad selles kohas ja osutavad vastupanu. See vastupanu on seotud finantsiliste piirangutega. Enne kui midagi teeme, me vaatame, kas on selleks raha olemas. Külluses olemine ja elamine pole mitte kuidagi seotud rahaga, see on Sinu seisund, tunded, mõtted, eluviis.

Kas Sina oskad manifesteerida? Kui kiiresti Sinu soovid ja ideed täituvad?

Allikas: Alexis Varnumi Facebooki leht

Vaata Alexis Varnumi raamatute „Uus reaalsus„ ja „Armastus ja suhted uues reaalsuses“ kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt.

Seotud