Sa oled looja ja olemas on lihtne protsess, mille järgimisel võid luua endale mis tahes suhte

Inimajaloo jooksul on seda loomeprotsessi jaganud maailma suurimad müstikud, targad, filosoofid ja mõtlejad. See on minule teadaolevalt parim viis külgetõmbeseaduse väe rakendamiseks. Tegu on kerge juhendiga, mille abil saad luua soovitut vaid kolme lihtsa sammuga. Sõltumata sellest, kas tahad leida endale ideaalset partnerit, rohkem armastust, uut sõpra või muuta midagi sellist, mis on sinu mõnes praeguses suhtes vastukarva, on protsess alati sama.

Esimene samm on küsimine

Võid ise valida, millist suhet tahad, aga pead selle soovi endale väga selgelt sõnastama. Kui sa ei väljendu selgelt, siis ei saa külgetõmbeseadus sulle soovitut tuua. Segase signaali saatmine tõmbab ligi üksnes segaseid tulemusi. Tee – ehk isegi esimest korda elus – endale selgeks, mida sa konkreetse suhte puhul tegelikult tahad.

Teine samm on uskumine

Sa pead uskuma, et oled juba palumise hetkel saanud sellise suhte, mida soovid. Sul peab olema sellesse täielik ja vankumatu usk. Pead uskuma, et sul on juba olemas, mida endale küsisid. Kui usud, et sul on juba praegu see täiuslik suhe olemas, siis asub külgetõmbeseadus võimsalt liigutama kõiki olusid, inimesi ja sündmusi selleks, et soovitud suhte ka saaksid.

Loomeprotsessi kolmas ja viimane samm on saamine

Esita palve vaid korra; usu, et oled soovitu kätte saanud; ning kõik, mida pead selle ideaalse suhte saamiseks tegema, on vaid end hästi tundma. Kui sinu enesetunne on hea, siis oled vastuvõtmise sagedusel. Oled kõigi sinu ellu saabuvate heade asjade sagedusel ja saad endale selle, mida palusid. Sa ju ei paluks endale suhet, kui suhte vastuvõtmine ei tekitaks sinus head enesetunnet, ega ju? Seega tõsta end hea enesetunde sagedusele ja saad endale kõik, mida soovid, ning see ei piirdu üksnes imeliste suhetega.

Esimene samm: küsimine

Kui tahad ligi meelitada täiuslikku partnerit, siis tee endale selgeks, millist liiki suhet sa soovid. Kuidas suhe peaks toimima? Loetle üles kõik, mida suhtelt tahad. Armastus, selts, ühised huvid, naer, intiimsus ja õnn on vaid mõned võimalikud näited. Kirjelda oma ideaalset partnerit. Istu maha ja pane paberile kõik oma unelmate partneri positiivsed omadused. Kirjuta see kõik kindlasti olevikku kasutades.

Püüa vältida konkreetsele inimesele mõtlemast ja keskendu selle asemel oma ideaaltüübile. Millised on tema huvid? Kuidas ta välja näeb? Milliseid riideid ta kannab? Millega ta elatist teenib? Mida meeldib talle vabal ajal teha? Millised on tema väärtushinnangud? Kas ta on oma pereliikmetega lähedane? Millised on tema uskumused? Kas tal on eelarvamusi? Kas ta on ontlik? Kas ta on suur muusikasõber? Spordisõber? Kas talle meeldib pidutseda või kodus olla? Millist toitu talle süüa meeldib? Kas ta on lahke iseloomuga? Kas ta suhtub oma töösse kirglikult? Kas ta on edule orienteeritud? Kas ta on rahaliselt stabiilne? Millised on tema sõbrad ja sugulased? Mida tähendab tema jaoks „perekond“? Kas ta armastab lapsi või mitte eriti? Missugused on tema parimad omadused? Mis on teil kahel ühist?

Sa ei pea leppima keskpärase või teisejärgulise suhtega. Sa võid saada kõik, mis soovid, ning kindlasti väärid parimat, võrratuimat, õnnelikemat ja tõeliselt vastastikku rahuldust pakkuvat suhet. Niisiis lihtsalt küsigi endale seda!

Teine samm: uskumine

Võta see unistuste suhe enda omaks, mida enesele küsisid – lihtsalt usu, et see ongi juba sinu oma. Kui seda teed, asub universum liigutama kõiki olusid, inimesi ja sündmusi nõnda, et saaksid selle suhte vastu võtta. Ja oma ideaalse partneri ilmumist oodates tuleb sul säilitada usku. Jää endale kindlaks. Sinu usk – vankumatu usk – sellesse, et sinu suhtepartner on juba su elus olemas ja oled juba temaga suhtes, ongi sinu suurim vägi.

Kolmas samm: saamine

Ilmselt kõige olulisem, mida pead armusuhte ligitõmbamiseks tegema, on end hästi tundma. Sest kui tunned end hästi, on sul palju lihtsam uskuda, et saad soovitu ka päriselt endale, seda võrreldes olukorraga, mil sa end hästi ei tunne.

Ja kui tunned end hästi, oled ühtlasi ka sagedusel, kus kõik hea sinuni jõuab, ning samal sagedusel saad vastu võtta kõik, mida oled endale palunud.

Käitu nii, nagu soovitu oleks juba käes

Kui soovid kohtuda oma ideaalse partneriga, siis veendu, et sinu teod peegeldaksid seda, mida ootad. Mida ma selle all mõtlen? See tähendab, et sul tuleb juba praegu käituda nii, nagu käituksid selles ideaalses suhtes olles.

Milliste tegudega võiksid anda mõista, et sul on juba täiuslik partner või täiuslik suhe olemas? Näiteks:

• Kas teed kõik endast oleneva, et välja näha ja tunda end kõige paremini?

• Kas hoiad oma auto esiistme puhtana ja prahist vabana, et sinu ideaalne partner saaks sinuga kohtingule minnes sinna istuda?

• Kas sinu riidekapis on ruumi ka sinu ideaalse partneri riiete jaoks?

• Kuidas oleks, kui kataksid laua ühe inimese asemel kahele?

• Või teeksid oma voodis ruumi, magades keskel laiutamise asemel ainult ühel poolel, ning hoiaksid vannitoas kahte hambaharja?

Leidub lõputult loomingulisi viise konkreetsete tegevuste jaoks, mis tagavad selle, et saad soovitu ka vastu võtta. Ja kui oled vastuvõtmiseks tõeliselt valmis, kasutab külgetõmbeseadus olusid, sündmusi ja inimesi sellisel viisil, et tuua sinuni täiuslik suhe.

Seega järgi Loomeprotsessi sellise suhte jaoks, mida soovid endale ligi tõmmata. Jää oma uskumusele kindlaks ja anna endast parim, et end võimalikult hästi tunda. Sedasi ei saa miski takistada universumil soovitu sinuni toimetamist.

Katkend on pärit kirjastuse Pilgrim poolt välja antud Rhonda Byrne’i raamatust „Armastuse, tervise ja raha saladus“.

Seotud