Ruumi loomine magamistoas

Selles, kui vabalt te suudate oma partneriga ennast magamistoas tunda, mängib olulist rolli ruumi loomine. Üldiselt on ruumi loojaks ja hoidjaks mees, kes peab naises tekitama sajaprotsendilise turvatunde. Ainult siis saab naine oma keha ja hääle täiesti vabaks lasta ja muutuda võimsaid orgasme kogevaks ürgolendiks, kirjutab Tiit Trofimov oma raamatus „Lõpp on algus“.

Kui mees iseendaga sama heas kontaktis ei ole või ta tähelepanu on peas, mitte südames, võib ta ära ehmatada – ruumi hoidmise asemel tahab ta ise sellest põgeneda. Naine tajub seda ja pärast on tal keeruline sügavamasse orgasmi minna, ta hakkab seda alateadlikult vältima ja varsti ka mehest eemale hoidma. Ja siis imestab mees, et tema ei tea, mis juhtus, kõik oli ju nii hästi.

Võimsad orgasmid toovad kaasa tohutu vabanemise, need on üliheaks teraapiaks. Kui üks pool ei tea, mida tähendab ürgsus, mida tähendab tõeliselt vaba olek keha ja hinge tasandil, siis esimest korda seda nähes võibki see natuke ehmatav olla. Hiljem muutub see väga erutavaks. Millisele mehele ei meeldiks voodis naine, kes on vaba, alistub ja teeb häält! Või millisele naisele ei meeldiks, kui tema voodis on tiiger! Vahe on muidugi selles, kas see on südames või ihas olev, väekas või lihtsalt agressiivne tiiger, sest agressiivsuse ja ohu tajub naine sekundipealt ära ja läheb lukku.

Soovitan proovida ka rollide vahetamist – naine juhib ja mees alistub. Enamasti on see mehe jaoks raske, ta tunneb end ebamugavalt, kui peab tavapärasest rollist väljas olema. Aga ka siin on peidus uued kogemused – mees saab teada, mida tähendab alistumine, ja naine kogeb, mida tähendab juhtimine ja ruumi loomine.

Allikas: Tiit Trofimov „Lõpp on algus“, kirjastus Pilgrim

Seotud