Rõõmukoolitaja Silja Siller: õnnelik olemine on õpitav

Rõõmu- ja motivatsioonikoolitaja Silja Siller esitles sel nädalal uut raamatut, kus lisaks kirjalikele nõuannetele leiab ka QR koodide vormis videod, helifailid ja meditatsioonid, mis õpetavad samm-sammult, kuidas saada õnnelikumaks ning rahulolevamaks inimeseks. 

Silja Silleri sõnul leiab raamatust “Rõõmu 50 roosat varjundit” praktilisi näpunäiteid ja harjutusi, mis aitavad ka kõige nukrameelsemal eestlasel avastada oma sisemise jõu, armastada ja aktsepteerida end sellisena, nagu sa oled, ning luua tervislikke ja toetavaid suhteid teistega.

Harjutused on nii kirjalikus vormis küsimustena kui uuenduslikult QR koodide vormis videote, helifailide ja meditatsioonidena ning lisaks pakub autor välja ka 21-päevase väljakutse rõõmsama eluni. Raamatus on ka toetavaid juhiseid kaasaegses kohtingumaailmas rändamiseks ja avastamiseks neile, kes soovivad leida oma ellu romantilist partnerit.

„Olles ise selle protsessi läbi teinud ja nüüd juba aastaid teistega neid teadmisi jaganud, usun, et igaühel meist on õigus elada täisväärtuslikku ja rõõmurohket elu ning raamatus on peidus vajalikud tööriistad ja teadmised, mis lugeja sinnani juhatavad” rääkis Siller. „Avan ukse maailma, kus eneseteadvus, suhted ja elurõõm loovad sünergia ning toetavad sellise elu elamisel, mida sa tõeliselt armastad ja naudid. Raamat sobib oma teekonda eneseavastamise ja enesearengu suunas alustajatele, kui ka neile, kes juba teevad iseendaga teadlikult tööd ja soovivad süvendada oma arusaama elust ning sisemistest ressurssidest.

Vaata Viru Keskuse Rahva Raamatus toimunud esitluse galeriid:

Vaata Silja Silleri raamatu “Rõõmu 50 roosat varjundit” kohta kirjastuse Pilgrim kodulehelt. 

Seotud