Praegune planeetide seis toob kaasa elu sügavamate protsesside mõistmist

Reedel 22.07 kell 23:06 sisenes Päike Lõvi märki. Koos Jäära märgis asuva Jupiteriga toob see kaasa väga palju tuld. Energia muutub ning ees on ootamas jõulised pingeaspektid ja Päikese Saturni vastasseis, kirjutab Anu Kallavus oma Facebooki lehel.

Planeetide stellium Sõnni märgis (Põhjasõlm, Uraan, Marss) toob ettearvamatuid olukordi, luues tingimused suuremaks avatuseks, elu sügavamate protsesside mõistmiseks ja uuenemiseks.

Retrograadselt liikuv Saturn ühenduses Selena (Valge Kuuga) Veevalaja märgis kannab väga sügavaid sõnumeid, mille märksõnadeks on ootamatud muutused, avatus, jagamine, kohalolu, maandatus.

On suur kordasättimise aeg. Oluline märksõna on vanast pagasist loobumine.

Uute energiaallikate kasutamine (inimese füüsilises süsteemis ja ühiskonna toimimise kontekstis) nõuab sügavaid muutusi. See on küsimus väärtustest, toidust (vaimsest ja füüsilisest), kandamist, mida kaasas kanname (mis on juba kasutu) ja ressursidest, mis ootavad teadvustamist ja kasutussevõtmist. Energiaringluse mõistmine (andmine ja saamine), mille füüsiline tulem on raha, aga ka kergus, rõõm ja vabadus, mida andmisel vastu saame.

Uraan toob meile õppimiseks olulise “tehnika“ – lubada lõpmatul potentsiaalil toimida piiramatus spontaansuses. See tähendab jõudmist seisundisse, kus teadlik ratsionaalne ego ei ole enam kontrollivaks teguriks.

Allikas: Anu Kallavus Facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.