Praegune aeg toob pinnale palju sellist, millest tasub lahti lasta

Muutuste tuuled, mis praegu puhuvad, toovad meile võimalusi teha suuri sisemisi ümberkorraldusi. Ootamatuid pöördeid tuleb riburada. Nende raputuste keskel saab aga aina selgemaks, mis meie sees on jätkusuutlik ja mis mitte, millele saad endas toetuda ja millele mitte, vahendab Kristallikoda.ee.

Kõik toimuv juhib meid tagasi meie endi sügavate, olemuslike väärtuste ja oma algolemuse taasavastamise poole. Sinuga pole midagi valesti. Praegu lihtsalt ilmneb palju sellist, millest on aeg lahti lasta, mida on vaja muuta. Vaata julgelt otsa kõigele, mis pinnale tõuseb ja meelde ilmub. Luba endal tunda oma tundeid, teadvusta, mida sa tunned ja mida sa mõtled. Nüüd on sul hea võimalus näha ja ära tabada oma alateadlikke korduvmustreid, seda, millal ja mille eest sul on kalduvus põgeneda, mida üritad vältida ja mida eitada. Sellised korduvad tundemustrid ja neist tulenevad reaktsioonid põhinevad hirmudel, seega – mida sa siis kardad ja miks?

Alateadvuses pesitsevad teadvustamata hirmud annavad võimaluse sinuga manipuleerida. Et hirmude ahelat katkestada, on vaja lubada endal tunda oma tundeid, teadvustada, et sa saad oma tundeid ja mõtteid ise valida ja muuta ning lasta kontrollivajadus vabaks. Sa ei pea alati oskama kõike defineerida ja sul ei pea alati olema õige vastus käepärast. Sa võid endale lubada eksimusi ja haavatavust. Kindel on see, et sa nagunii ei tea lõplikku tõde, sest kõik on muutumises. Ometi on sinus igal hetkel olemas võimalus vabalt valida, sul on su hinge sügavad teadmised ja vastused kõigile su küsimustele. Seega, lase lihtsalt lahti kõigist tõekspidamistest, arvamustest ja hinnangutest, mis sinus raskuse, kimbatuse, seiskumise või kokkutõmbumise tunnet tekitavad.

Tee omale igapäevaseks harjutuseks selliste tunnete ilmnemisel teadlikult otsida uusi vaatepunkte, harjumuspärasest erinevaid lähenemisi. See aitab lahti muukida umbe jooksnud ja kinni kiilunud või liiga kauaks ringiratast käima jäänud mustreid ja luua ruumi ning avarust uute võimaluste ilmnemiseks. Teadvusta hetked, mil tunned ärritust, viha, tüdimust või ärevust ja harjuta end neid tundeid endas vabaks laskma. Teadvusta, et võid igal vabalt valitud hetkel loobuda oma senistest sisseharjunud mõttemustritest. Too oma tähelepanu mõtete ja tunnete juurest enese sisse, oma keskmesse, sinna, kus on alati vaikus ja puudub aeg. Teel enese keskmesse avastad, et oled seest siiruviiruline ja et su sisekosmos on sama sügav, avar ja imetlusväärne, kui lõputu taevalaotus.

Kui lased lahti pinnapealsest, muudad oma mõtete suunda, siis saad hakata lähenema oma keskmele, oma tõelistele väärtustele ja algsele olemusele. Kõik sinu elus saab alguse sinu enese seest ja sina ise oled see, kes seda kujundab. On aeg hakata ennast ja oma elu kujundama teadlikumalt ja senisest erinevate mustrite järgi.

Allikas: Tänane Kuu loomine Amburi märgis toob kaasa rahutu ja muutliku energia

ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS | Mis ootab sind jõulukuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Saa teada, mis on sinu sodiaagimärgi tugevaim vaimne võime!

Astroloogia ja tervis: millised terviseprobleemid ohustavad sinu tähemärki?

Just see on sinu sodiaagimärgi negatiivseim omadus

Arvuta välja oma elutee number ja saad teada, kui hästi sobid oma partneriga

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.