Praegu on toimumas väga suured kosmilised manöövrid, nihked ja muundumised, mis ei jäta puudutamata kedagi

Toimuv suur murrang energiates võib esialgu tunduda hoopis seisaku või isegi tagasiminekuna kuna saabuv ere valgus toob kõigepealt muundamiseks esile vana, ajale jalgu jäänu ja negatiivse. See on nagu tõmmataks vibul nööri tagasi, et pingutada nool vibule ja sihtida enne lendu laskmist. Seda soodustab ka Jäära tormaka tuleenergia vahetumine Sõnni rahuliku ja stoilise “jalad-kõvasti-maas” energiaga, vahendab Kristallikoda.ee.

Päike siirdub Jäärast Sõnni märki kolmapäeva, 20. aprilli varahommikul. Nüüd on aeg pisut hoogu maha võtta, et hinge tõmmata, enese eest hoolitseda, end toita, mõtiskleda ja pilku teritada. Eriti tähtis on harjutada oma mõtete ja tunnete valitsemist ja oma elu ning tervise eest vastutamist, sest sinu valitud mõtte- ja tundeenergia ja tasandid on just need, mida sa elus väestad ja kasvatad nii iseenese kui ka oma pere ja lähedaste, koleegide ja kogu inimkonna jaoks tervikuna.

On aeg võtta vastutus oma loomingu eest ja teha vajalikud muutused iseendas.Ise oma mõtete ja tunnete üle valitsemine, nende valimine ja muundamine on kõige võimsam alkeemiline protsess ja maagiline praktika, see on tõeline loomine. See on ainus viis muuta maailma, läbi iseenda. Kes ei õpi looma uut kvaliteeti ise, enda sees, see ei ole valmis ka astuma uude maailma ega tõusma kõrgematesse sagedustesse.

Praegused energiad toetavad võimsalt selle igapäevase mõttemaagia õppimist ja pidevat harjutamist. Igaüks õpib omas tempos, tähtis on, et oldaks valmis lahti laskma vanast, sisseharjunust, avanetaks uuele ja loobutaks vastupanust muutustele. Tähtis on olla õigel teel. Sellest annab sulle teada su sisetunne, mis teeb olemise kohe ebamugavaks ja ahtaks, kui teelt eksid või üritad minna ego jõudu kasutades enda jaoks valet teed pidi. Jää oma sisetundele truuks hoolimata välistest teguritest, sisetunne ei valeta, nagu ei valeta ka keha. Kuula ennast, märka ja kuula oma keha märguandeid. Sinu hinge teekonnast ei tea keegi rohkem kui sina ise. Usalda oma sügavat sisemist tarkust, ka läbides pimedaid ja raskeid etappe oma teekonnal.

Tugevaks saadakse vaid vastutuules ja vastuvoolu ujudes, ka oma tõelisest väest saadakse teadlikuks vaid raskustega kokku puutudes. Jälgi kus oma elus panustad palju energiat, et vältimatutele muutustele vastu seista, vanade kaebuste külge klammerduda, materiaalseid asju haarata, mis justkui tagaksid turvatunde, aga tegelikult vaid koormavad, ummikusse juhivad ja tagasi hoiavad. Nüüd on aeg vanad segadused ilma süütunde ja hinnanguteta lihtsalt välja rookida.

Uutes energiates tunneme ka emotsionaalset seotust vanaga järjest vähem. Kuigi võib alguses tunduda raskena, on see tegelikult õnnistus, sest teeb ruumi uute mälestuste ja mustrite sünnile. Aegunust loobumine vabastab kasvama, kasvatama, looma ja ehitama midagi püsivamat ja ilusamat.

Pea meeles teha iga päev oma elus ruumi naudingutele. Hellita end hea toidu ja joogiga, kuulates samas oma keha märguandeid ja muutes vastavalt sellele oma eelistusi. Kindlasti tasuks nautida kõikvõimalikke veeprotseduure, ujuda, käia saunas, vannis, kuulata vee voolamise ja vihma hääli, juua palju puhast vett. Paku kehale ja meeltele ka muusikat, laulmise ja tantsimise rõõmu. Liigu võimalikult palju kevadises looduses ja hinga energiast pakatavat värsket õhku ja rõõmusta oma hinge looduses iga päevaga hoogu koguva lilleiluga.

Selgetel öödel võid ida-taevasse vaadates näha ka Lüriidide tähesadu.

Imelist nädalat !

Allikas: 10 mõtet aiapidamisest, mis käivad ka elu kohta

Alexis Varnum: elus ei ole ettemääratust, on vaid teekond, mille sa endale valid

Tunned kadedust? Transformeeri see loovenergiaks!

Seotud