PÖÖRIPÄEVA HOROSKOOP | Need on neli sodiaagimärki, keda mõjutab eriti jõuliselt homne suvine pööripäev

Suvi on juba peaaegu käes ning me liigume Kaksikute märgist mõjutatud ajast Vähi sodiaagimärgi energiatega aega. Kindlasti tunned sa, et liigume ühest energiast teise ning see toob kaasa muutusi meie elus ja tunnetes. Kui oled üks nende sodiaagimärkide esindajaist, kellest allpool juttu tuleb, siis koged sa pööripäevaga kaasnevat uuele tasandile liikumist eriti jõuliselt.

Suvine pööripäev toob endaga palju valgust, kirkust ja sära. See toob pinnale ka kõik emotsioonid, mis ehk tavaolukorras jäävad pigem varjatuks. Ole valmis selleks, et koged tugevaid tundeid ja näed elu uue nurga alt.

Nüüd tasub mõelda selle üle, millele soovid oma elu ja jõudu pühendada. Kas sa raiskad oma aega ja energiat või kasutad seda enda parimaks hüvanguks?

Kõik sodiaagimärgid kogevad suvise pööripäeva jõudu ja energiat, kuid siin on need neli astroloogilist märki, kelle jaoks toob aasta kõige pikem päev kaasa tõeliselt maagilised muutused.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Päike liigub nüüd just sinu sodiaagimärki ja sa sõna otseses mõttes tunned seda iga oma keharakuga. Sinu jaoks on kätte jõudnud väga emotsionaalne aeg. Nüüd tasub oma tundeid tähelepanelikult jälgida, et saada kontakti oma tõelise loomusega. Paljud Vähi sodiaagimärgi esindajad saavad nüüd justkui ilmutuse, mis laseb neil valida oma elus hoopis uue tee. Luba iseendal olla paindlik ja ole võimalikult avatud. Nii saad kasutada ära kogu om potentsiaali ja võimekust selleks, et liikuda oma unistuste elu teel. Sinu jaoks on kätte jõudnud aeg, mis laseb sul särada!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Sinu jaoks toob pööripäev üles teemad, mis on seotud sinu koduga. Kas sa tunned, et sinu kodu on justkui kindlus, sinu pelgupaik, kus saad puhata, lõõgastuda ja akusid laadida? Koht, kus tunned end hoituna ja armastatuna? Võid tunda, et soovid teha ümberkorradusi oma koduse elu osas. See võib tähendada nii oma soovide kõvahäälset väljaütlemist kui ka lausa mööbli ümbertõstmist ja oma pesale uue ilme andmist. Hinga sügavalt sisse ja välja ning asu looma enda jaoks tõelist pühapaika, kus tunned end imeliselt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Sinu jaoks saab suvine pööripäev olema eriline just südameasju puudutavade teemade osas. Nüüd on oodata tõeliselt romantikast tulvil aega, kus sinu süda avaneb ja täitub kõige imelisemate tunnetega. Luba endale rohkem spontaansust, haavatavust, siirust ja usaldust. See õpetab sind tõeliselt armastama ja tugevdab sinu suhet oma kallitega. Praegune aeg õpetab sind rohkem kontakti saama oma tundlikuma poolega. Usalda oma südant, tunneta armastuse jõudu ja lae end täis pööripäeva maagilisest jõust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Sinu jaoks toob pööripäev uusi tuuli ellu just sinu karjääri, õpinguid ja tööelu silmas pidades. Sa tunned, et suudad nüüd võtta vastu otsuseid lihtsamini ja oled palju enesekindlam kui tavaliselt. Sulle antakse justkui universumi poolt suur ports lisaenergiat ja juhatatakse õiges suunas. Usalda oma sisetunnet ja julge liikuda sellel rajal, mille poole sind su süda tõmbab. Just see laseb sul jõuda sinna, kus tunned, et sinu töö on pigem nagu hobi, millega tegelemist naudid.

Maagilist pööripäeva!

Loe lisaks: Sündimise päev näitab ära, milline on sinu maagiline võime!

9 viisi, kuidas kaitsta end energeetiliste rünnakute eest

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

Talisman sinu tähemärgile: missugune amulett toob sulle õnne ja kaitseb kurja eest?

Puhasta oma karmat: vabane eelmistest eludest pärit piirangutest ja blokeeringutest

Kas sa oled nõid? Siin on 13 võimet, mis on neil, kes on loomu poolest maagid

Seotud