Poolvääriskivide saladused: viis kristalli, mis parandavad su enesetunnet ja toovad õnne

Juba tuhandeid aastaid on inimesed kasutanud kristalle selleks, et vabaneda mentaalsetest, füüsilistest ja vaimsetest piirangutest. Kuna kristallid pärinevad meie koduplaneedi maapõuest, siis sisaldavad need endas võimsat tervendavat energiat, mis aitab tunda end rohkem tasakaalus olevana ja harmoonilisemana.

Erinevatel kristallidel on erinevad omadused, mis aitavad tervendada sinu elu erinevaid aspekte. Vali neist välja endale sobivad ja lase neil end leebe energia abil turgutada.

1. Türkiis kaitseb kurja eest
Türkiis on väga võimas tervendaja. Usutakse, et see kivi suudab luua energeetilise silla taeva ja maa vahele. Juba iidsetest aegadest on teda kõrgelt hinnatud kaitsvate amulettide ja õnnetoovate talismanide valmistamisel. Usutakse, et just kingitud türkiisil on eriliselt tugevad maagilised võimed. Ta aitab parandada suhteid, tugevdab intuitsiooni ning soodustab ausust ja tõe rääkimist. Türkiis toob ka sisemist rahu ja stimuleerib romantilist armastust.

2. Verekivi annab energiat
Verekivil on võime hävitada kurjust ning puhastada hinge ja keha. Ta annab energiat, tugevdab verd ja leevendab ärritusest tingitud nähte. Verekivi stimuleerib unenägemist ning aitab esile tuua kandja maagilisi võimeid.

3. Suitskvarts aitab loobuda sellest, mis sind enam ei teeni
Suitskvarts leevendab tõhusalt stressi ja on ka maandav kivi. Ta toob emotsionaalset rahu ja stabiilsust. Samuti aitab ta leppida sul oma tõelise olemusega ning kergendab negatiivsete kogemuste andestamist ja minnalaskmist. Suitskvarts on tõhusaks abiliseks mediteerimisel ja teiste vaimsete praktikate sooritamisel.

4. Roosa kvarts tõmbab ligi armastust
Roosa kvarts on tingimusteta armastuse, rahu ja harmoonia kivi. Ta avab ja puhastab südant, lahustades õrnalt kõik negatiivsed emotsioonid. Soodustab enesearmastust ja tundeelu harmooniat. Suurepärane kivi usalduse ja empaatia suurendamiseks ning muutustega leppimiseks. Roosa kvarts aitab leevendada leinast tingitud kaotusvalu ja tervendada hinge.

5. Tsitriin õpetab elama siin ja praegu
Tsitriin kannab endas Päikese jõudu ja energiat. Ta on suurepärane küllusetooja, aidates tõmmata ligi just seda, millest sinu hing puudust tunneb. Ta innustab ka jagama oma tundeid ja aitama neid, kes puudust kannatavad. Tsitriin toob elurõõmu, parandab enesehinnangut ja julgustab ennast väljendama. Ta on oivaline kivi nukrameelsuse ja melanhoolia tõrjumiseks.
Toimetas: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.