PLANEETIDE MÕJUD NOVEMBRIS: mida toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

Käes on mardikuu, mil saabub esimene külm ja talvine pimedus. Päike liigub kuni 16.11 Kaaludes, peale mida liigub Skorpioni. Kuni 16.11 on Päike nõrgestatud, tuues esile esimese sügisese depressiooni ja kurvameelsuse. Olukord pareneb peale esimest nädalat (alates 07.11), mil Päike liigub Vishakasse (Vishaka on Jupiteri poolt juhitud nakshatra ning Surya ja Guru on omavahel sõbrad). Sel ajal leiame inspiratsiooni ja lootust, liikudes elus edasi puhtalt tahtejõu abil, vahendab Indiaastroloogia.ee.

Tuleb mõista, et igasugune emotsioon on illusioon, sest on väga lihtne end ära “kaotada” igapäevase dzungli keskel, mil minetame oma elujõu ja sära. Surya liikumine Skorpionisse, mis on originaalne VIII märk, viidades müstikale, seksuaalsusele ning juurdunud psühholoogilistele mustritele, aitab meil sukelduda sügavale endasse, et mõista ja näha enda sisemist valgust – Päike on valgus meis kõigis. Päikese liikumine Anuradhas kuu viimasel poolel äratab meis sügava pühendumise ja armastuse (Anuradha jumal on Mitra, kes sümboliseerib sõprust, koostööd ja lugupidamist). Surya liikumine Skorpionis on parim aeg mediteerimiseks ning lihtsalt olemiseks, et taastada oma energiavarud ning avastada enda tõeline potentsiaal.

Veenus on retrograadne kuni 15.11, liikudes enda märgis Kaaludes. Kõige enam kannatavad inimsuhted, mis on viimase kuu jooksul kogenud mitmeid proovile panekuid. Retrograadne energia paiskab seni turvalised tundunud suhted ning loob uusi suhteid ebatavalisel moel uute inimestega – paljud tekkinud suhted on minevikust, näiteks endised armastajad, kes uuesti pinnale ujuvad ja kontakti otsivad. Kuna retrograadsus on ajutine nähe, samuti on ka need suhted, mis on loodud sel ajal.

Veenuse liikumine Chitras tahab meile õpetada, et kõik, mis särab ei ole kuld. Chitra on võimaluste nakshatra, mis tahab luua, kujundada ning tundma õppida. Võime luua valedel alustel suhteid inimestega, mis on määratud lõppema peale seda kui Veenus muutub taaskord otseseks. Retrograadne energia on suurepärane aeg sisekaemuseks, st kasutage see aeg ära enda armastuses mõistmiseks, mitte selle väljendamiseks. Alates 16.11 muutub Veenus taas otseseks, olles Chitras.

Alles kuu viimases pooles saab avalduda Veenuse loovus ning romantism tavapärasel moel. Surya liikumine seksuaalses Skorpionis ning Veenuse liikumine säravas Chitras loob ideaalsed tingimused, et väljendada ja kogeda armastust kõige sügavamal tasandil. Veenus liigub Kaaludes kuni aasta lõpuni, andes võimaluse luua harmoonilisi ja meeldivaid inimsuhteid (kui teised faktorid seda toetavad).

Marsi liikumine Kaljukitses saab kohe-kohe läbi. Oli väga pikk ja intensiivne periood, mil kogesime Marsi retrograadsust ja ühendust Ketuga. Alates 06.11 vahetas Marss märki, liikudes ekstsentrilisse Veevalajasse. Veevalaja on originaalne XI maja, tähendades futurismi, originaalsust, innovatsiooni, suurt inimeste võrgustikku. See on märk, milles tuuakse kollektiivselt esile suured ühiskondlikud muutused ja revolutsioonid. Veevalajat valitseb humanislik Saturn ja tabudemurdja Rahu, kelle koosmõjul on Veevalaja ainulaadne märk terves sodiaagis. Nüüdne Marsi transiit Veevalajas annab väga hea võimaluse olla meil tõelised sotsiaalsed sõdalased, et võidelda ebaõigluse ja ühiskonnas kehtivate dogmadega.

On väga tähtis, et uisapäisa ei hakata projekte ja tegemisi elluviima, sest vastasel juhul ei õnnestu mitte midagi. Rahu plahvatuslik energia lisab Marsi sõjakusele juurde tuld, mis saab pidurdatud Saturni aegluse poolt, kui puudub plaan ja strateegia – oma igas teos mõtet ja eesmärki. On oht, et muututakse ärevateks ning paigal püsimatuteks, kui tegutsetakse mõtlematult.

Merkuur liigub oktoobri lõpust Skorpionis ning tiirleb seal kuni detsembri lõpuni. Seda põhjusel, et alates 16.11 kuni 06.12 on Merkuur retrograadne. See toob esile mitmed lahendamata traumad, mis otsivad lõpplahendust. Merkuuri liikumine saladuslikus Skorpionis annab võimaluse sukelduda sügavale oma psüühikasse ning leida lootus, kui see tundub kõige võimatum. Samuti on tähelepanu all igasugune huvi müstika, okultismi ja konfidentsiaalse informatsiooni osas. Kuna tegemist on siiski fikseeritud veemärgiga, tuleb olla ettevaatlik oma emotsioonide osas, mis võivad olla katalüsaatoriks tugevatele muutustele. Proovigem vähem jonnida ning rohkem aktsepteerida.

Saturn liigub Mulas kuni novembri lõpuni, pannes meid veel tegema viimaseid jõupingutusi, et mõista enda tõelist olemust. Saturni transiit on seni olnud täis ärevust ja represseeritud emotsioone, mis väljapääsu otsivad. Mula toob esile meie tõelise natuuri ja hävitab kogu illusiooni, et jõuaksime tõeni. Amburitel ja Kaksikutel on olnud viimane aasta intensiivne, nii emotsionaalselt kui spirituaalselt. Käimas on viimane kuu, mil Nirruti (Mula jumal) tekitab kaost ja hävingut, sest Purva Ashadas saab inimkond taas tõusta ja liikuda võidukalt edasi. Oluline etapp karmalisest evolutsioonist on läbi saamas.

Jupiter liikus eelmise kuu alguses Skorpionisse ning jõudis viimastel päevadel Anuradha nakshatrasse, mis sümboliseerib sõprust, pühendumist ning pühalikku jumaldamist. Ülempreester Bhrispati loob suhted nendega, kel teadmisi müstikast ja okultismist. Täpsematest mõjudest igale märgile saate lugeda Astroloogia ja emotsioonid: vaata, mis ärritab erinevate sodiaagimärkide esindajaid kõige rohkem!

ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kuidas võita toksilist inimest?

7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Muretsedes pidevalt eilse ja homse pärast, lased sa käest võimaluse olla õnnelik siin ja praegu

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Seotud