Planeetide liikumised aprillikuus ja nende mõjud

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib, mida on oodata aprillikuus. Vaatame Indiaastroloogia.ee vahendusel üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud.

13.04 kuni 14.05 liigub Päike Jääras, mis on Päikese kõrgenduse märgiks. Kõrgendatus tähendab omaduste kõige parem avaldumine. Jäära märgis saavad Päikese omadused kõige efektiivsemalt ja vabamalt voolata – Päike on enesekindlel, julge, energiline. Kõige enam saavad mõjutatud Jäära ja Kaalude märgid, mis esimesel juhul teevad ühenduse ja teisel juhul oppositsiooni nataalse Päikesega.

Päikest aspektib retrograadne Jupiter Kaaludest, mis võib põhjustada ebarealistlikku optimismi. Sa viid ellu projekte, ideid või olukordi, mida muul ajal ei teeks. On väga hea aeg alustada igasuguste projektide ja plaanide elluviimisega, sest Päikese kõrgendatud energia Jääras ja retrograadse Jupiter energia Kaaludes lisab elujõudu ja optimismi.

Alates 26.03 liigub Veenus Jääras. Jäär on tuline märk ja Marss on neutraalne Veenuse osas. Veenus on armastus, inimsuhted, ilu, romantika, sensuaalsus. Kui hell Veenus on tulises märgis, muutub see oma väljenduselt ennast kehtestavaks ja agressiivseks. Armusuhetes võib tulla ette hooletust ja liigset otsekohesust. Ollakse elujõulised ja täis kirge, mis võib viia ülemääraste tungideni. 19.04 liigub Veenus oma koju, Sõnni, mil muutub olukord tasakaalukamaks ja varutakse aega, et elu nautida.

Marss liigub Amburis kuni 02.05. 02.04 leiab aset Marsi-Saturni täpne ühendus, olles juba kestnud nädalaid. Mida tihedam on ühendus, seda ekspressiivsem on energia. Marsi ja Saturni vahel on “planetaarne sõda”, tekitades sõjatsooni. See tähendab suuremat intensiivsust, aktiivsust ja riski. Transiidi ajal võib esineda rohkem õnnetusi (sh liiklusõnnetusi). Marss on liikumine, aktiivsus, julgus, energia ja sõdur. Saturn on aeglane, vana, struktuur, süsteem ja kindral. Marss on kuum ja Saturn on külm. See transiit on nagu sõitmine autoga, millel on sama aegselt peal nii gaasi kui piduripedaal.

Kipume tegutsema mõtlematult ja tehes ennatlikke otsuseid, satume õnnetustesse ja konfliktidesse. Tark ei torma ning oma tegevused on mõistlikum eelnevalt ära planeerida. Ainult nii saate olla oma tegevustes edukamad, sest Marsi ja Saturni ühendus lisavad julgust, pühendumist ja riskivalmidust. Soodustatud on igasugused tegevused, mis nõuavad aega, vaeva ja vastupidavust.

Kui planeerime oma tegevusi, saame suunata ja kasutada ühenduse energiat konstruktiivsel viisil, mis ei kahjusta meid ega meie ümbrust. Selle ühendusega kaasneb sõdalase mentaliteet, mis aitab lahendada probleeme ja ületada teele tekkivad väljakutsed. Transiit mõjutab enam neid, kellel on käimas Marsi, Saturni või Jupiteri dasha ehk planetaarne periood.

Merkuur liigub Kalades, olles retrograadne kuni 15.04. Sel perioodil tulevad esile probleemid kommunikatsiooniga ja tehnikaga. Merkuur omab väga tähtsat rolli igapäevaelus (olles kõrgendatud Neitsis ja VI majas), sest Merkuur sümboliseerib suhtlemist, kirjutamist, arveldamist, tehnikat, IT, matemaatika, loogika, oskused, intelligents. Võime olla tavapärasest suuremad unistajad, jättes kahe silma vahele olulisi detaile, mis tekitavad suurt segadust.

Kalad on emotsionaalne märk, sestap on suhtlemine sel perioodil väga emotsionaalne ja tundeline. Kirjanikud ja poeedid lõikavad enim sellest transiidist kasu. Merkuur liigub Kalades terve aprilli kuu ja 09.05 liigub Jäära.

Jupiter liigub Kaaludes, olles retrograadne kuni 10.07. Jupiter on guru ja õpetaja, kes annab nõu. Jupiter on meie sisemine õpetaja, kes sätib paika meie ideoloogilised ja vaimsed väärtused. Ta aitab meil areneda ja laieneda. Retrograadususe ajal muutub Jupiteri energia introvertsemaks, püüdes mõista oma sisemist guru, kes meid suunaks. Sellel perioodil on hea taaskord mõtestada oma tegevused ja olla veendunud oma arusaamistes ja väärtustes. Me ahmime teadmisi ja tarkusi teadmata nende praktilist väärtust.

Kaalud on kõige enam seotud inimsuhete, nõustamise, diplomaatia, läbirääkimiste ja teraapiatega. Võime kohata inimsuhetes ebatavalist arengut, midagi vastuolulist tavale ja normile, mille tulemusena tekib uus hingamine. Geopoliitilises olukorras oli kõige hilisem ja ebatavalisem sündmusteareng Põhja-Korea ja USA vaheline kohtumine, mis pole varasemalt juhtunud. Indiviidi tasandil võite kogeda karile jooksnud suhete uut ärkamist, läbikukkunud läbirääkimiste uut algust või teraapiast märkimisväärse kasu saamist.

Saturn liigub Amburis, Purva Ashada nakshatras ja muutub retrograadseks 18.04 kuni 05.09. Sellel ajal liigub Saturn tagasi Mula nakshatrasse, mis on oluline tugisammas spirituaalse transformatsiooni juures. Mula jumal Nirrtti sümboliseerib katastroofi ja hävitust. Nirrtti hävitab kõik, mille aeg on möödas, sestap on Saturni transiit Mula nakshatras nagu puhastutuli. Meis toimub spirituaalne puhastumine, mis toob esile pöördumatud muutused. Me seisame silmitsi oma enda “varjuminaga”. Me seisame silmitsi oma karmaga, mis aitab meil liikuda suurema tõe suunas. Mulas hävineb ignorants ja avaldub tõde ja koos retrograadsusega avaldub seninägemata tõde, mis jäi märkamata.

Allikas: Aprillikuu energiad: on aeg lasta oma meeltel ärgata!

ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

11 viisi, kuidas vaimselt tundlikud inimesed elavad pisut omamoodi

Seotud