PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib, mida on oodata oktoobrikuus. Vaatame üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud, vahendab Indiaastroloogia.ee.

Alanud on viinakuu, mida seostatakse hilise viinaajamisega mõisates. Jätkus rehepeks ja see andis põhjust oktoobrit pidada ka rehekuuks. Loe, mida on oodata rehekuul.

Viinakuu keskpaigani (kuni 17.10) liigub Atman kriitilises Neitsis, tuues esile inimeste pedantsuse ja diskrimineeriva poole. Alles kuu teises pooles on oodata, et elamine ja olemine muutub pehmemaks. Inimsuhete kohalt on Päikese transiit Kaaludes suurepärane, sest eluenergia on suunatud teistele inimestele, püüdes leida nendega tasakaalu ja harmooniat. Konks peitub asjaolus, et Päike on Kaaludes nõrgestatud ning asub tähenduslikult kõige kaugemas positsioonis (Päike on kuningas, kellele meeldib särada, juhtida ning näidata valgust, olles kõrgendatud Jääras. Liikudes Kaalude märgis, peab Päike juhinduma teiste arvamustest ja hoiakutest ning kõik see nõrgestab Päikese elujõudu ja valgust). Oktoobris kogetakse kõige enam sügismasendust, mis tekib esimeste vihmade ja paljaste puude nägemise tõttu, kui mõistetakse, et tulemas on külm ja kõle talv.

Veenuse liikumine Kaaludes osutub tavapärasest pikemaks, kuna muutub retrograadseks kuu esimestel päevadel (06.10). Retrograadsus on segadusterohke periood, mis viib meid taaskord minevikku, et leida sealt midagi uut.

Mis on Veenus? Veenus on väga tähtis planeet, tähendades armastust, romantikat ning mehe jaoks abikaasat. Esimene asi, mis saab aset leidma on segadus inimsuhetes (eriti meeste puhul). Kuna retrograadsus on introvertne energia, ei kiputa oma kiindumust ekspressiivselt väljendama, vaid elatakse nö sisse. Selline käitumine partnerite poolt võib tekitada kahtlusi või ärevust. Kuna retrograadsus on seotud minevikuga, võime mõtiskleda eelmiste suhete üle – mis läks viltu jne. Sestap on see hea aeg tervenemiseks ning lahti laskmiseks vanadest hingehaavadest. On juhuseid, kus ammused armastajad võtavad ühendust ning soovivad taaskord leida ühist keelt. Veenus on retrograadne kuni novembri viimaste nädalateni.

Päevast, mil Veenus muutub retrograadseks, liigub Merkuur Kaalude märki, astudes lähipäevil ühendusse retrograadse Veenusega. Merkuur ja Veenus on sõbrad ning suures pildis on Merkuuri transiit Kaaludes meeldiv, tuues inimestes esile luulelise romantika ja diplomaatia. Kuna Veenus on retrograadne, võite kogeda suurenenud või vähenenud huvi romantika ja armastuse vastu (nii palju kui Kaalud viitavad tasakaalule, lööb retrograadsus energiad tasakaalust välja). Pragmaatilisel tasandil võivad sel perioodil venida tehingute sõlmimised ja uute kontaktide leidmised, kuna kõik mida kogete on ebatavaline ning väljaspool kehtivaid norme. Merkuur liigub vahetab märku oktoobrikuu viimastel päevadel, liikudes Skorpioni ja moodustades ühenduse Jupiteriga.

Marss liigub kuni novembri alguseni Kaljukitses, olles kõrgendatud olekus. Nüüdseks on möödas Marsi transiidi ohtlikuim periood, sest Marss on piisavalt kaugel Ketust, mis liigub samuti Kaljukitses. Plahvatuslik ja intensiivne Marsi-Ketu ühendus saab septembris läbi ning oktooberis väljendab Marss oma tahtejõudu konstruktiivsemalt. Ketu on nagu must auk, mis imeb kõik endasse ning nii juhtus ka Marsiga, kelle energiad kadusid kui vits vette. Oktoobris on rohkem tahet ja energiat isegi kui Päike liigub Kaaludes, sest meis küll puudub valgus teisi juhtida, on meis olemas energia saavutada midagi erakordset.

Jupiter vahetab märki oktoobri alguses, liikudes Skorpionisse. Ülevaadet saabuvast Jupiteri transiidist saate lugeda 9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

MINE ÕUE! Loodus väestab, tervendab ja vähendab stressi

Kuidas ära tunda tundetust?

Seotud