PLANEETIDE LIIKUMINE JUUNIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv?

Mida toob kaasa Jupiteri ja Saturni retrograadsus? Kuidas mõjutab meid Päikese ja Veenuse liikumine Kaksikute märki? Indiaastroloogia.ee vahendusel vaatame üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud meile.

Käes on jaanikuu ning taevalaotuses on mitmed huvitav liikumised toimumas. Esmalt märgiks ära, et kaks suuremat planeeti, Jupiter ja Saturn, on retrograadsed. Lühidalt öeldes tähendab retrograadsus taaskordset struktueerimist, loomist, ümberhindamist, uuesti tegemist.

Jupiter on meie sisemine guru ja õpetaja, kes juhib meid meie teel. Jupiter loob meile väärtushinnangud ja uskumused. Jupiter on laienemine, suurenemine ja õnn. Retrograadsuse ajal laskume introspektsiooni, et mõista, kas oleme õigel teel ja kas meie väärtushinnangud on sümbioosis meie visiooni ja elumõttega. Retrograaduse ajal saame lahti mõtestada kas seni käidud tee on olnud õige või vale. Oleme tavapärasest vastuvõtlikumad oma möödalaskmiste osas ning saame kergema vaevaga tuua esile muutused, mida rakendada. Jupiter on retrograadne juuli alguseni.

Saturn on karmakarak, piirangud, takistused, distsipliin, külmus, töökus, struktuur, organisatsioon, teenimine. Saturn on kriitiline piir, üle mille ei saa me elus opereerida. Saturn on vanadus, aeglus ja hirm. Mida kogeme kui Saturn on retrograadne? Check-in vigade ja õnnestumiste üle. Meis on tavapärasest suurem kahetsus ja hirm tehtud vigade üle. Sarnaselt Jupiteri retrograadsusega, toimime Saturni ka retrograadsuse ajal. Ainuke erinevus on meelelaad – Jupiteri retrograadsus teeb meid ülemäära optimistideks, Saturni retrograadsus ülemäära melanhoolseks. Saturn on retrograadne septembri alguseni.

Marss/Ketu teevad ühenduse Kaljukitses, millest olen kirjutanud artikli JUUNIKUU ENERGIAD: mõtted ja soovid manifesteeruvad nüüd kiiremini kui kunagi varem

ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Suhtemaagia: kuidas tõmmata oma ellu õige partner?

Seotud