PLANEETIDE LIIKUMINE AUGUSTIS: kuidas mõjutab meid taevalaotuses toimuv

See artikkel keskendub taevalaotuses toimuvale ning prognoosib, mida on oodata augustikuus. Vaatame üle suuremad liikumised planeetide kaupa ning nende mõjud, vahendab Indiaastroloogia.ee.

Mida toob endaga kaasa lõikuskuu? Kas lõikame seda, mida külvame – loomulikult. Kuni 16.08 liigub Päike Vähis, mis on Lõvidele 12. maja transiit, soodustades lõõgastumist, puhkust, reisimist jms. Tänavu aasta on olukord natuke teine, sest Rahu liigub samuti Vähis, mõjutades Päikese liikumist negatiivsel moel.

On soovitatav tegeleda puhkamise või meditatsiooniga, et hoida kasvavat frustratsiooni kontrolli all. Samuti heategevus või reisimine. Puhkuste perioodiks on sellised transiidid ideaalsed. Unustada hetkeks ilmalikud ambitsioonid ja vaadata enda sisse. Pealegi on käimas retrograadne hooaeg – Saturn, Merkuur, Marss täies hoos.

Peale kuu keskpaika liigub Päike enda märki, Lõvisse, milles Päike taastab oma tavapärase enesekindluse ja sära, sest aset leidnud varjutused Vähis võtsid Päikeselt ära suurema sära.
Augustikuu esimestel päevadel (02.08) vahetab Veenus märki, liikudes kõrvetavast Lõvist rahulikku Neitsisse. Veenus on küll Neitsis nõrgestatud, kuid on väga täpne ja kohusetundlik. Liigagi täpne ja nõudlik, mis toob kaasa ebavajaliku kriitika ja pedantsuse. Veenus tahab lõõgastuda, mitte ajada igapäevaseid asju (Neitsi on VI märk ja maja), seega ei tunne Veenus end hästi. Sõltub, mis maja Neitsi horoskoobis valitseb. Kui tegemist on artha majaga ehk II, VI või X maja, siis on saab Veenus oma loovust praktiliselt väljendada. Alates 02.09 liigub Veenus Kaaludesse, oma tõelisse koju.

Marss on retrograadne Kaljukitses ühenduses Ketuga. Väga intensiivne suvi, sest mõlemad taevakehad on sõjakad ja kirglikud. Marss muutus retrograadseks juuni lõpus ning on retrograadne 2 kuud, kuni augusti lõpuni. Peale seda muudab Marss oma suunda ja liigub Ketust eemale. Põhilised indikaatorid sellest transiidist on konfliktid, ootamatused, impulsiivsus, sõjakus jne. Liiklusraevu esineb rohkem kui kunagi varem. Inimeste omavahelises suhtlemises on rohkem teravust ja äkilisust.

Merkuur on retrograadne Vähis, liikudes seal kuni 02.09. Alates 27.07 kuni 27.08 on Merkuur retrograadne. Merkuuri energiad on Vähis niigi emotsionaalsed, mille tõttu on retrograadsus mitte just kergendav asjaolu. Merkuur on paljustki nõrgestatud Rahu ja Marsi aspektide poolt. Vähk on emotsionaalne märk, sestap ollakse suhtlemisel emotsionaalsemad ja tujukamad. Võib olla ei mõelda, mida öeldakse ning tehakse haiget neile kellest kõige enam hoolitakse.

Saturn on retrograadne Amburis, Mula nakshatras kuni novembri lõpuni, sestap kogeme peaaegu terve aasta intensiivset Mula energiat, mis ei lase meil põgeneda oma karma eest. Mula tähendab juuri, epitsentrit, pärilikust. Saturni transiit Mulas paneb meid silmitsi seisma oma varjuminaga. Omadustega, mida muidu ignoreeriksime, aga et saaksime mõista kes me tegelikult oleme, lõpetame ignoreerimise. Saturn on karma ja Mula juured, tõde ja hävitamine. Tõusumärgist sõltub, millises valdkonnas need energiat kõige tuntavamad on, sest igale märgile liigub Saturn erinevas majas. Kõige enam mõjutatud on Skorpionid, Amburid ja Kaljukitsed, kel käimas sade sati. Alles peale Mula hävituslikku energiat saame hakata taaslooma elu Veenuse poolt juhitud Purva Ashada nakshatras. Retrograadsuse ajal me “astume” sammuke tagasi ja peegeldame elule tagasi. Vaimses plaanis väga taotuslik periood, mil võime avastada endist suuri aardeid kui ka parasiite. Me hävitame ja vabaneme lõplikult millestki, mis takistab või piirab meid oma rada sammumast. Kõige tuntavam on Saturni transiit neile, kel käimas Saturni pikk periood.

Jupiter on liikunud otseks ning asub Swati nakshatra viimases padas. Tänavu oktoobris vahetab Jupiter märki ja liigub Skorpionisse. Augusti esimestel nädalatel vahetab Jupiter nakshatrat ja liigub Vishaka nakshatrasse. On väga hea aeg liikuda oma eesmärkide poole, sest Jupiteri liikumine Vishakas on väga sihikindel oma visiooni elluviimisel. Kui retrograadsuse ajal võisime kahelda oma väärtustes ja uskumustes, siis nüüd mil Jupiter on otseks pöördunud, leiame viisi kuidas oma eesmärke ellu viia.

Allikas: Üheksa võtmetegurit kõrgema teadvuse poole püüdlemiseks

Siis, kui su unistused täituvad…

Meie elu tähtsaim eesmärk on armastada, sest vaid see teeb tõeliselt õnnelikuks

Unenägudesse ilmuvatest lahkunud lähedastest võivad saada sinu teejuhid

“Punase” kuuvarjutuse mõju sodiaagimärkidele: vaata järgi, mida on sul järgneva poolaasta jooksul oodata!

Seotud