Pimeduse rüpes on toimumas suured muutused

Käes on aasta pimedaim aeg. Päike teeb oma kulgemises pausi, luues seisaku energia. Võib olla tunned justkui seisaksid pimeduses liikumatult keset esile kerkinud põletavaid teemasid. Ühtaegu võid tunda nii eredat valgust kui ka pilkast pimedust, vahendab Kristallikoda.ee.

Väravad on mõlemas suunas valla ja tajud on teravnenud. Esile on kerkinud kõige olulisemad ebakõlad, kõige sügavamale ära peidetud ja maha vaikitud teemad, mida oled juba ammu (võimalik, et läbi mitmete elude) õppinud osavalt eitama, vältima või varjama.

Võib olla tunne justkui oleksid tardunud, sunnitud silmitsi seisma oma elu lahendamist vajavate teemadega. See on suure arengupotentsiaaliga murranguline hetk. Nüüd on eriti tähtis mitte samastada end oma elu olukordade, probleemide, mõtete ega tunnetega, vaid võtta enese sees vaatleja positsioon. Ei ole olemas lahendamatuid probleeme. Kui oled jõudnud kriisi, siis võta see seisund omaks. Nagu ka teadmine, et see ei ole maailma esimene igavesti kestev olukord, vaid nagu igal olukorral, on sellelgi lahendus ja väljapääs.

Alusta sellest, et lased olukorra vabaks. Võid olukorda või probleemi ette kujutada inimese, looma või esemena. Lihtsalt vaata seda, pane see maha, lase lahti ja ütle sellele, et ta on nüüd vaba. Nii asetasid probleemi juba endast väljapoole ega samastu sellega enam. Edasi võid probleemilt küsida, mismoodi talle kõige paremini sobiks sinu kõrgeimaks hüvanguks lahenema hakata. Küsi ja jää vastust ootama. Sina ei pea kohe teadma ega pakkuma parimat lahendusvarianti, lase sellel lihtsalt tühjusest ilmuda.

Kui tegu on korduvmustriga, on mõistusel kiusatus tõmmata su mõtted ja tähelepanu vanadele ja sissekäidud radadele, mis aga pole ju seni toonud lahendust, vaid hoopis hoidnud seda ebakõlalist mustrit elujõulisena. Seega vaigista oma mõistus, hinga sügavalt sisse ja välja, esita küsimus, lase see vabaks ja oota, kuni ilmub vastus. Vastus võib ilmuda ruttu või võtta kauem aega. Hoia oma süda, tähelepanu ja intuitsiooni värav avatuna. Kuni vastuse ilmumiseni võta endale aega teha midagi meeldivat.

Sul on ju alati valikuvabadus, millel hoida oma tähelepanu. Mine jalutama, jooksma, matkama, sauna, vanni, dušši alla, kuula muusikat, tantsi, laula, põleta küünlaid, luba endal tegeleda millegagi, mida naudid. Sa oled oma elus kõige tähtsam ja sa väärid nauditavat elu. Oled andnud endast parima nii nagu oskasid ja nüüd oled valmis muutuma. Kutsu enda juurde parimad võimalikud lahendused. Täna nende eest juba ette.

Hoia meel avatuna, lahendused on sinu poole juba teel ja peagi on aeg eluga edasi minna juba uusi ja põnevamaid mustreid luues. Üsna pea ulatab valgus pimedusele sõbralikult käe ja nad saavad koos edasi minna, sest mõlemad on ühe terviku lahutamatud osad ja kummalgi on oma tähtis ülesanne täita.

Imelist pühadeaega!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Põhirõhk on suhtlemisel ja suhetel – esile kerkivad nii pinged kui armastavad tunded

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Kaksikute kuumärki?

SUUR 2019 AASTA HOROSKOOP: Mis ootab saabuval aastal ees Jäära?

SUUR 2019 AASTA INDIA HOROSKOOP | Mis ootab saabuval aastal ees Sõnni kuumärki?

Seotud