Pilgud taevasse! Täna toimub päikesevarjutus ja noore Kuu loomine!

Mulle endale väga meeldivad erinevad rituaalid, mis on seotud astroloogiliste sündmustega ja ma tahaksin jagada neid ka Sinuga. Täna me väljume varjutuste koridorist, on noorkuu periood ja päikesevarjutus. Maa koos inimestega elab läbi unikaalsed energeetilised muutused, vahendab Alexis Varnum.

Varjutuste energiad aitavad midagi parandada ja muuta oma elus ning millestki vabaneda. See periood on täis võlu ja loomingut. Igas inimeses avanevad tema võimed ja oskused ning sellega saab luua endale harmoonilisemat reaalsust. Rituaale saab kasutada enda parema tuleviku loomiseks, see on kui mäng aga samas Sa lood ja häälestad ennast paremaks suhtlemiseks iseenda, maailma ja loodusega.

Väljumine varjutusest on seotud tulevikuga, seega hakkame modelleerima oma tulevikku! Varjutuse ajal inimene tunneb end teistmoodi, hea oleks kirja panna kõik oma mõtted ja ideed, sest suuremad muutused on veel ees. Praegu on võimalik kergemalt astuda uuele teele oma elu. Kõik praegu toimub just nii nagu Sa vajad oma arenguks, oska vaid märgata.

Kui Sa tahad väljuda targemana varjutuste koridorist, siis tee oma asjad korda, et Sa tunneksid ennast hästi. Samas ole valmis võtma vastu uut. Selles reaalsuse, milles Sa praegu oled on võimalikud sündmused, mis on seotud Sinu minevikuga.

Selleks, et liikuda uuele tasemele oma elus, oleks hea luua endale tingimused üleminekuks. Näiteks tee midagi teisiti, mine tööle mööda teist teed, keera mitte paremale vaid vasakule, lähed poodi, luba endale midagi muud. Ole tähelepanelik märkide ja pisidetailide suhtes. Muuda oma välimust, riietust ja luba endal veeta vaba aega teisiti. Vabane vanadest käitumisviisidest. Kõik see aitab lasta ellu uued energiad.

Päikesevarjutuse perioodil inimene võib tunda seisundit, et ta elab läbi midagi tähtsat, et algab midagi uut, tekib soov midagi muuta. Ole rõõmus, planeeri oma tulevikku, soovi soove ja kõik see realiseerub kiiremini varjutuste energiate mõju all.

Täna on hea põletada küünlaid ja kuulata kerget muusikat, et sees oleks mõnus ja pidulik tunne nagu sa varsti kohtuksid millegi imelisega.

Maagilise aja rituaal: Süüta küünal, ise istu küünla kõrvale nii, et küünlaleek oleks kolmanda silma piirkonna kõrgusel, vaata küünlaleeki, keskendu ja mõtle sellest, millest sooviksid vabaneda ja kujuta ette, et kõik ebameeldivused põlevad küünla tules. Tee seda rituaali nii kaua kui tunned sisemist kergendust ja pärast kustuta küünal märgade näppudega.

Varjutuse meditatsioon: Istu, pane silmad kinni, hinga rahulikult ja kujuta endale ette, et Sinu päikesepõimikus on olemas sinu enda päike. Kujuta endale ette, et Sinu sisemine päike ühineb Päikesega, tunneta ühendust, sest nüüd Sina ise oled Päike ja sära! Oma valgusega valgusta kogu maailma. Ole selles seisundis ja kingi maailmale enda unikaalsust, andeid ja potentsiaali.

Varjutuse perioodil võiksid tegeleda loominguga. Võta paberileht, joonista sinna oma soovid, kaunista see ja kirjuta sinna kõik, mida sooviksid oma elus saavutada. Mõtle, milliseid suhteid Sa tahaksid, milline ise olla sooviksid. Võid joonistada oma tuleviku elu. Oluline on see, millised emotsioonid sa sellesse tegevusesse panustad. Kujuta endale ette, et Sinu soovid on juba realiseeritud! Mõtle, milline on Sinu elu 5 või 10 aasta pärast. Millised sündmused Sinuga toimuvad? Millised inimesed ümbritsevad sind ja milline Sa siis oled? Ürita maksimaalselt seda seisundit tunnetada ja seejärel lõõgastu, istu rahulikult ja unista.

Autor: Alexis Varnum

Allikas: Alexis Varnum: Juunikuu toob kaasa vabanemise ja mõistmise, et suudad oma elu ise imeliseks luua!

Alexis Varnum: Inimkonda ootavad ees suured muutused!

Seotud