Peeglike, peeglike seina peal ehk peeglimaagia

Peegli leiutamisest alates on arvatud, et see mitte ainult ei peegelda inimese nägu ja keha, vaid ka salvestab selle. Kui see teooria paika peab, peitub selles võti nii mõnelegi imele, mis on seotud peegliga. Ja neid pole sugugi vähe.

Venemaal peeti peeglit veel 17. sajandi lõpul ohtlikuks leluks ja saatana tööriistaks. 1666. aastal kehtestas oikumeeniline kirikukogu seaduse, mis keelas vaimulikel peegleid oma majja toomast.

Arvati, et selle kaudu võib langeda kaetamise ohvriks, kui sinna on kellegi kuri pilk salvestatud. Aga sama hästi võis saada ka ise oma lähedaste kaetajaks – vaatad pahas tujus kellegi peale solvunult peeglisse ja ongi häda käes, kui too seejärel peeglisse vaatab.

Maagid ja ekstrasensid ei armasta peegleid. Nad teavad, et igasse inimesse, olgu kuitahes heatahtlikku ja ohvrimeelsesse, koguneb ajapikku negatiivset energiat. Peeglisse vaadates talletame me sinna oma miinusmärgiga bioenergeetilised impulsid. Aja jooksul saame nende mõju sealt tagasi kontsentreeritud kujul ja vananeme tänu sellele kiiremini. Sellepärast ei maksaks ühtigi naeruks panna elutarkade soovitust – vaadake peeglisse harvemini! Enese noorendamiseks soovitavad maagid vaadata hoopis noorpõlvefotosid, kujutledes end seejuures n-ö pildi sisse. Sest fotos on tallel meie toonane energeetiline info, mis organismi ergastab ja korrastab.

Viis peegliga seotud uskumust

1. Kui oled kodust juba väljunud, aga oled sunnitud mingil põhjusel poolelt teelt tagasi pöörduma, tuleb enne teistkordset väljumist veel korraks peeglisse vaadata.

2. Alla aasta vanust väikelast ei tohi peegli ette viia – see mõjub pärssivalt nii ta arengule kui kasvule.

3. Kõige halvemaks endeks peetakse toa nii ida- kui läänepool asetseva peegli lõhkumist, sest koos peegliga puruneb ka selles tallel olnud omaniku energeetilise info matriitsi koopia, mistõttu oma isiksuse ning elu ülesehitamisega tuleks nagu taas otsast alustada.

4. Iidsetest aegadest kaeti peeglid kinni, kui majas oli surnu, sest arvati, et vastasel juhul võib ta hing peeglisse kinni jääda. Või löödi lahkunu toas olevad peeglid puruks ning viidi killud kiiresti välja, et hing neist takistamatult teise ilma pääseks.

5. Peegleid on ka rinnal kantud kaitseks halva silmaja ärasajatamise eest. Sellelgi taval on oma loogiline selgitus. Kuna peegel peegeldab tagasi ka inimesele kellegi silmadest suunatavat negatiivset energiat, siis on ta nagu kaitsetamm, talisman. Paljudes idamaades peetakse ja rakendatakse peeglit kui kodu turvavahendit – neid tavatsetakse riputada tingimata välisukse kohale ja koguni maja välisseintele. Mõned maagid soovitavad peegleid kummuli põrandale asetada – kaitseks geopatogeensete kiirguste eest.

Loe täismahus artiklit lehelt Koduhaldjas.blogspot.fi

Seotud