Pane peopesad kokku ja vaata, mida armastusejoon näitab sinu romantiliste suhtete kohta

Käelugemiskunst on müstiline teadus, mida on praktiseeritud juba iidsetel aegadel. Käejooned annavad infot nii inimese saatuse, tervise kui ka armuelu kohta. Pane oma peopesad kokku ja vaata, mida sinu armastusejoon näitab suhete ja romantika kohta.

Käejoonte lugejad vaatavad inimese saatuse ennustamiseks erinevaid jooni. Üks tähtsamatest joontest on tuntud kui südamejoon ehk armastuse joon. See algab peopesa äärest, väiksese sõrme poolt ning jookseb kuni keskmise- või nimetissõrmeni. Kogenud käejoonte lugejad oskavad selle joone abil nii mõndagi inimese armuelu ja suhete kohta välja lugeda.

Vaata, mida sinu südamejoon näitab sinu armuelu kohta. Pane peopesad kokku ja vaata, kuidas mõlema käe südamejooned kokku jooksevad.

1. Vasaku käe joon on kõrgemal kui paremal käel

Sa ei usu, et sa vajad oma ellu armastust, et olla õnnelik ja rahulolev. Sa oled nõus ootama, ükskõik kui kaua see ka võtab, et sinu ellu saabuks just see õige inimene. Sa ei lähe kunagi suhtesse lihtsalt selle tõttu, et tunned end üksikuna. Sind köidavad inimesed, kes on sinust üsna erinevad. Sinu partner võib olla näiteks sinust palju noorem või vanem, samuti on võimalus, et ta on teisest rahvusest või rassist. Sa oled väga enesekindel ja oled nõus pingutama, et saada üle kõikidest raskustest, mis võivad suhtes ette tulla, kui vaid usud, et sinu kallim on see üks ja ainus õige.

2. Mõlema käe armastuse jooned on samal kõrgusel

Sa võtad oma armuasju väga tõsiselt ja eelistad olla kindlas ja pikaajalises suhtes. Sa ei karda pühendada aega, energiat ja tundeid selleks, et sinu suhe töötaks ja te tunneksid end õnneliku ja rahulolevana. Sa oled nõus võitlema selle eest, millesse sa usud. Sa oled väga praktiline ja sulle meeldib, kui asjad on kindlad, püsivad ja kontrolli all ning sind häirib väga, kui midagi ootamatult muutub. Oma südames oled sa õrn ja armastav ning soovid, et nii sina ise kui teised oleksid õnnelikud.

3. Vasaku ka joon on madalamal kui parema käe südamejoon

Sa oled tõeliselt vana hing. Oled kogenud ja omaealistest kõvasti targem, seda eriti südameasjades. Sul on oma eriline vaade elule ja suhetele. Sa ei lähe kaasa moodsa maailma nõudmiste ja ootustega, vaid juhindud alati vaid iseenda südame juhatusest. Sa oled väga tundlik ja sinu kuues meel juhib sind alati peaaegu eksimatult õigete valikuteni. Sa tunned tihti tõmmet vanemate ja kogenenumate suunas. Sinu vaimne ja emotsionaalne küpsus on kordades suurem kui teisel sinuealistel.

Loe lisaks: Tahad teada oma saatust? Käejooned paljastavad tuleviku saladusi!

Käelugemise saladused | Sõrmede kuju näitab sinu iseloomu ja võimalusi eduks

TEST | Vali puu ja saa teada, milline on sinu iseloomu põhiolemus

Käekiri räägib inimese seksuaalsusest: õpi ennast ja teisi paremini tundma!

Feng shui spetsialist Siret Seeder õpetab: mida selga panna, et edu ligi tõmmata?

Seotud