Palju õnne Amburitele! Kätte on jõudnud särav Amburi sodiaagimärgi periood

Sel aastal jõudis Päike Amburi märki 21. novembril kell 22.39. On alanud talvise pööripäevani kestev periood, mil just Sina saad särada, tähelepanu keskpunktis olla, iseendast lähtuvalt uljaid plaane teha ja neid ellu viima asuda. Selle aja jooksul on Sul sünnipäev! See väärib pidulikku ja lõbusat tähistamist – elu on ju elamist väärt, Sulle antud võimalused ja kogemused hindamatud. Oska olla tänulik selle eest, et elad siin ja praegu, et Sulle on antud võimalus ennast teostada, oma unistusi ellu viia ja põnevaid kogemusi saada, kirjutab Maria Angel lehel Eesti Horoskoop.

Praegu on aeg pühenduda iseenda soovidele ja vajadustele, teha plaane algavaks eluaastaks ning nende elluviimist alustada. Ka oma patareid tuleb uueks aastaringiks korralikult täis laadida, et olla valmis tegema just seda, mida Sinu hing ihkab! Niisiis – ole praegu heas mõttes egoist, lähtu iseendast ning pühendu sellele, mida tõeliselt vajad! Õnne, jõud, edu! Sulle Sinu kordumatul teel!

Ambur on sodiaagiringi kõige uljam ja optimistlikum tegelane, muutliku tulemärgi esindaja. Seda märki valitseb Päikesesüsteemi suurim planeet Jupiter, mida astroloogias tihti suure õnne planeediks nimetatakse. Jupiter võib Amburile ellu kaasa anda nii kalduvust juhuslikult õigel hetkel õigesse kohta sattuda, aga ka kalduvust liialdustesse laskuda. Ambur on aus ja otsekohene, tihti enne ütleb kui mõtleb. Vassima ja valetama enesekindel Ambur naljalt ei hakka.

Ambur armastab seiklusi, oskab enda elu huvitavaks teha ning seda täiel rinnal nautida. Ta tahab olla pidevas liikumises ja arengus, ta on maailma asjadest huvitatud ja õpib kogu elu. Teda valdab tung täit tõde teada saada! Ambur armastab reisimist, uute paikade ja võõraste kultuuride avastamist. Ka meeldib talle sporti teha ja end jõukatsumistes proovile panna.

Selle märgi esindaja on seltskonna hing, kes naudib tähelepanu keskpunktis olemist ja nalja viskamist. Muide – ta oskab ka iseenda üle nalja visata ega põe oma äparduste pärast. Sarmika tüübina jääb ta vastassoo esindajaile kergesti silma. Sodiaagi uljaspea vajab enda kõrvale partnerit, kellega igav ei hakkaks – kes oleks huvitavaks kaaslaseks reisidel ning kellega saaks filosofeerida erinevatel teemadel.

Ambur võib küll kõrvuni armuda, ent kui leegitsevad tunded mööduvad, astub ta suuremate süümepiinadeta suhtest välja. Amburil on julgust ja entusiasmi uusi asju hoogsalt alustada, ent pikaajaliste projektide lõpule viimisel vajab ta stabiilsema loomuga kaaslaste tuge. Rutiinne elu muudab Amburi rahutuks ja pahuraks, ta vajab vaheldust ja väljakutseid.

Autor: Maria Angel

Allikas: Sõnum kõiksuselt: kas oled märganud, et praegu ei lähe asjad nii nagu sa seda tahaksid?

Külgetõmbeseadus vastab sinu mõtetele, millised need ka poleks

Teadjanaine Alexis Varnum: me liigume energeetilise tormi keskele, mis algab aasta lõpus

Seotud