Õudusunenägude küüsis: mida tähendab sinu unes nähtud painaja?

Aegajalt ilmuvad meie unenägudesse ebameeldivad emotsioonid, hirmud, koletised ja kardetud sündmused. Kas see on sinu alateadvus, mis kostitab sind hirmuunenägudega või on see märk lähenevast õnnetusest? Loe, mida tähendab sinu unes nähtud painaja.

Surnud olemine – oma surmakuulutuse nägemine või surnud olemine tähendab tegelikult hoopis vastupidist, see ennustab ette head tervist ja pikka iga.

Surnuga koos olemine – üldiselt öeldakse, et surnutege koos ei maksaks unes midagi teha, ei nendega koos süüa, nendega tantsida ega neilt kingitusi vastu võtta. Need tähendavad kas õnnetuse või haiguse ettekuulutamist.

Kirst, puusärk – paljudes kultuurides sümboliseerib kirst emaüsa, nii et kui näed unes surnukirstu, sünnib lähikonnas laps.

Luukere – saad kuulda ebameeldivaid uudiseid. Võid lähiajal sattuda olukorda, kus pead oma mineviku tegude eest aru andma.

Veri – see unenägu tähendab kurbust. Kui sinu kehal on haav, millest jookseb verd, siis on karta, et mõni sõber reedab sind. Kui sinu rõivad on verised, siis on oodata tüli kallimaga võ lausa lahkuminekut.

Nutmine – see on üldiselt hea märk. Kui keegi teine nutab, siis on sind head ajad ootamas ees just pereelu ja armastust puudutavates küsimustes.

Vaimud – kohtad aastatetagust tuttavat. Mõne inimese jaoks tähendab see saabuvaid seedehäireid.
Veelomp või hägune veekogu – kui puhas ja kirgas vesi tähendab enamasti head, siis must ja läbipaistmatu vesi tõotab haigust, eriti kui seal veel ujuda.

Uppumine – kui näed uppunud inimest, siis tulevad su ellu muutused kas ise reisima minemise näol või siis saabuvad sinu ellu uued sõbrad-tuttavad. Uppunu toibutamine tähendab head tervist.

Maod – sinu elus on ohtlikud inimesed, kes võivad üritada sulle halba teha. Madu väljendab ka seksuaalsust ja keelatud kirge. Selleks, et aimu saada, kumb tähendus sinu unel on, peaksid uurima ka muid unenäosümboleid. Maohammustus näitab, et inimene, keda sa usaldasid, kasutab sind ära.

Hiidlaine – kui näed suurt ja ohtlikku lainet lähenemas, siis on sinu ellu saabumas suured muutused, millega sul tuleb kohaneda.

Saatan, kurat – sa peaksid tähelepanelikult vaatama üle, millised inimesed sind ümbritsevad ja peaksid ka kellegi suhtes valvas olema.

Kukkumine – kui näed, et kukud kusagilt kõrgelt alla, siis ootavad sind ees ebakindlad olud, kuid suudad neis hakkama saada tänu oma mõistuse jõule ja osavale tegutsemisele.

Ämblikud – sind varitsevad kiusatused, pahed ja sõltuvused. Ole tähelepanelik ja ära lase end kahtlastel ahvatlustel kaasa meelitada.

Tulekahju – sinus möllavad tunded otsivad väljendust. Tihti tähendab tule nägemine seda, et sinu elus on olulisel kohal armastusega seotud teemad.

Toimetas: Katrin Oidra

Allikas: Tamara Maunonen “Suur unenäoraamat”

Seotud