Oska märgata! 4 viisi, kuidas sinu intuitsioon sind hoiatab

Kui sa oled avatud ja kuulamas, saadab sinu intuitsioon sulle märke ja juhtnööre, et sa saaksid liikuda edasi õiges suunas. Õige suund on tõepoolest see suund, mis on joondatud sinu hingega. Seal ei ole vahet heas või halvas, see on lihtsalt tee, mis suunas sinu hing edasi liikuma peab.

Kui sa oma meele vaigistad ja kuulad oma vaiksemat sisemist häält, oled sa alati juhatatud ja tead alati järgmist õiget sammu, mida tegema pead. Õppides kuulama seda vaikset sisemist häält võtab aega ja praktiseerimist. Aga mida rohkem sa õpid oma meelt vaigistama ja mida rohkem sa usaldad, et sa oled tõepoolest juhatatud, seda lihtsam see saab olema.

Fakt on, et ei ole tõepoolest olemas tugevamat tööriista kui sinu intuitsioon. Meil kõigil on see olemas, aga me peame muutma selle enda jaoks mugavaks, et seda kasutada. Kuigi on olemas harjutused selleks, et oma intuitsiooni tugevdada, on aeg-ajalt raskeim osa aru saada oma intuitsiooni ja ego hääle vahest.

Paljudel meist on väga tugev ja võimas meel, mis järjepidevalt lobiseb ja pakub välja omapoolseid võimalusi ja just see teeb aegajalt väga raskeks täpselt oma intuitsiooni mõista.

Selleks, et aidata rohkem intuitsiooni mõista, on siin 4 tavalist hoitavat märki, mis enamasti kerkivad siis, kui ego sinu intuitsiooni hakkab üle võtma. Mil iganes sa leiad end neid hoiatusmärke kogemas, sõnum on alati – seisata ja kuulata.

1. Otsustamatus. Mõnikord on väga raske otsustada, kas minna paremale või vasakule, kas võtta pitsa või pasta, hoida kinni või lasta minna. Tehes otsuseid, olgu need suured või väikesed on kindlasti midagi, milles sinu intuitsioon sind aidata saab. Kui sa leiad end käimas ringiratast, suutmata otsustada, kas midagi teha võ mitte, või kui sa vaevled, suutmata vastu võtta otsust, pead sa usaldama, et sinu intuitsioon räägib sinuga. Seetõttu öeldakse: kui sa kohtud otsustamatusega, pead sa kuulama oma intuitsiooni! Tihtipeale kui sa oled hädas millegi otsustamisega või kui sa tunned takistusi, et otsust vastu võtta, võib see olla hoiatusmärk sinu intuitsioonilt, et kas näiteks sul puuduvad kõik faktid või et midagi on väljaspool sinu enda valikuid. Kui sa oled otsustamatu, siis parim, mida sa teha saad, on peatuda ja oodata. Sa võid samamoodi küsida märki või mediteerida vaikselt selleks, et näha asju selgelt. Kui sa ei suuda otsustada, siis vali võimalus, mis tundub sulle parim, mitte see, mis kõlab parim. Meie intuitsioon ei anna meile alati reegleid loogika järgi, seetõttu mõnikord pead sa õppima usaldama oma tundeid.

2. Heakskiidu otsimine. Isegi kui tegelikult on väga tavaline küsida teiste inimeste nõuandeid või arvamust, on heakskiidu küsimine sellegipoolest hoiatusmärk. Kui sa leiad end küsimas kellegi arvamust, tihtipeale sa mitte ei otsi kelleltki heakskiitu, vaid sa tegelikult ignoreerid, mida sa tegelikult juba tead oma sügaval sisimas. Kui sa leiad ennast otsimas teiste arvamust ja heakskiitu nendelt, kes sinu ümber on, siis lihtsalt peatu ja vaata iseendasse. Ühendu oma sisemise häälega ja ära karda kuulda tõde. Tuleta meelde, et tegemist on sinu eluga ja sina ise tead, mis on sulle parim.

3. Tundes end kurnatuna või maatasa. Kurnatus või olles oma jõuvarudega otsakorral on järgmine hoiatusmärk sinu intuitsioonilt. See juhtub tihtipeale kui sa ümbritsed end valede inimestega, aga see võib juhtuda ka siis, kui sa sisened ruumi või jalutad mõnel kindlal tänaval. Isegi kui sa tunned end täiesti maatasa ja eriti kui see tunne tuleb täiesti ooamatult, on see kindlapeale märk, et sa pead järgi vaatama ja küsima oma intuitsioonilt juhatust. Keeruline koht on, et on väga raske kuulata oma intuitsiooni, kui tunned end täiesti maas. Siis kutsu oma ingleid ja visualiseeri kaitsvat valget valgust iseenda ümber. Kui sa oled eemaldanud ennast sellest kohast ja oled lõpetanud selle inimesega suhtlemise, taastub sinu energiavarud kiirelt.

4. Tunne, et oled lihtsalt välja lülitatud. Üks kõige tavalisemaid hoiatusmärke sinu intuitsioonilt on lihtsalt olla “välja lülitatud”. Kui sa tunned end millestki kui välja lülitunud või kui sa tunned, et midagi ei ole õige, on see kindlapeale sinu intuitsioon, mis läbi kumab ja mis püüab sind hoiatada. Kui sa tunned millegi osas end “välja lülitatuna”, siis hinga sügavalt ja palu oma intuitsioonil näidata sulle järgmine parim samm. Mõnikord stress ja ärevus võivad samuti teele sattuda ja panna meid uskuma asjadesse, mis on hullemad kui need tunduvad, aga kui su “väljalülitunud” tunded lähevad kokku ükskõik mis teise hoiatusmärgiga, nagu näiteks otsustamatus või maatasa olekuga, pööra kindlasti sellele tähelepanu. Sa pead kindlasti tegema mõned sügavad hingetõmbed või mediteerima, et aidata puhastada oma meelt ja kontrollida ennast, mis toimub.

Loodetavasti need 4 hoiatusmärki aitavad sul paremini mõista, kuidas sinu intuitsioon alati juhatab ja kaitseb sind.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: 8 viisi, kuidas sinu sisetunne ehk intuitsioon endast märku annab

Selgeltteadmine: harjutus oma intuitsiooni arendamiseks

Südame intuitiivne intelligentsus: intuitsiooni olemasolu teaduslik tõestus

Iga teekond alaku südamest: usalda oma sisetunnet

Kas sina kasutad rohkem ego või südame keelt?