Õnnest ja armastusest. Ausalt

Reedel, 13. detsembril ootab Femme.ee sind salongiõhtule NORR11 showroom’i, kus publiku ette astub isikliku arengu nõustaja ja inspireerija Tiina Tiitus. Tiina räägib õnnest ja armastusest – jõududest, mis liigutavad mägesid nii sinu sees kui ka ümber.

Detsembrikuu salongiõhtu on selle aasta viimane, mis tähendab, et tegu on suurepärase võimalusega uueks aastaks inspiratsiooni ning positiivseid mõtteid koguda. Õhtupoolikul saab kuulda Tiina Tiituse põnevast elukutsest ning värskest raamatust “Õnnelik suhe” (kohapeal on võimalik endale ka pühendusega raamat soetada ning autorilt autogrammi küsida).

Eesti Kunstiakadeemia moekunsti eriala cum laude lõpetanud Tiina on töötanud nii Sangaris kui ka Tallinna Kaubamajas ning aastaid oli tal ka oma moesalong. Täna on tema kireks aga muutused, vaimsus ning abivajajate õigele teele suunamine.

“Olles olnud aastaid lastega kodus, teadsin, et oma endist tööd ma enam tegema ei hakka. Mis saab aga minu uueks elukutseks, ei teadnud ma toona ka ise. Seda, et ma tegelikult juba tegingi uut tööd, taipasin alles siis, kui olin mõnda aega inimesi nõustanud,” räägib Tiina.

“Viimase viie aasta jooksul on minu juurde jõudnud ligi 1000 inimest. Kuigi see ei ole kunagi olnud mu plaan, on tihti minu juurde tuldud just suhete teemal. Nende kogemuste põhjal panin kokku ka enda äsjailmunud raamatu “Õnnelik suhe”.”

“Kui paljusid paare te teate, kelle suhe on harmooniline ja armastav,” küsib Tiina. „Tavaliselt piisab nende üleslugemiseks ühe käe sõrmedest. Kui olete ise nende hulgas, siis oleksite nagu lotovõidu saanud. Me sünnime siia ilma potentsiaaliga saada õnnelikuks ja tunda taas koosolemise, kuulumise ja üksolemise tunnet. Kõlab uskumatuna, kas pole? On olemas väga raskes olukorras inimesi, kelle kannatused ei tundu iialgi lõppevat. Ometi võiksid meie kannatused lõppeda sekundi murdosa jooksul, kui me vaid sellesse usuksime ja lubaksime sel juhtuda.

Enamik inimesi ponnistavad ja pingutavad suhte nimel liiga palju. Kuidas saabki õnn tulla, kui selle nimel on vaja rasket tööd teha? Ei ole võimalik olla korraga puuduses ja külluses, kerguses ja raskuses. Need on vastukäivad ja välistavad teineteist. Vali, mis sulle sobib ja sa saad selle. Vabasta vastuseis ja juhtub kõige loomulikum: õnnelik koosloomine,” õpetab Tiina.

Salongiõhtu hubases õhkkonnas kõneleb Tiina Tiitus kõigest, mis on positiivne: armastusest, õnnest, õnnelik olemisest ja enda elu õnnelikuks elamisest. “Raamatut ajendas mind kirjutama ümbritsevad jutud teemal, kuidas ellu armastust tõmmata. Enamasti olid rääkijateks üksikud või õnnetud naised. Hakkasin siis mõtlema, kuidas minuga oli, mida ma kogesin ja mida ma tegelikult asjast arvan. Nagu imeväel telliti minult peagi selleteemaline loeng ning hiljem raamat.

Salongiõhtul avaldan ma õnneliku suhte saladuse. See avaldus ei saa olema ootuspärane. Kindlasti räägin ka sellest, kuidas meid sünnist saadik kodeeritakse ning miks just see on õnnetunde puudumise üks peamisi põhjuseid. Kõnelen lähemalt, kuidas meile õpetatud arusaamad valdavalt toetavad tagurpidi maailma illusiooni, mistõttu ei vii nende järgimine meid õnnele lähemale. Räägin, kuidas teiste õpitud tõdetest vabaks saada,” sõnab Tiina.

Õhtul ergutab maitsemeeli Café Anzelika hõrgutav suupistevalik, mis koosneb vaid hoolikalt valitud värsketest toorainetest. Suupistevalikut täiustavad antud õhtuks valitud veinid.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 12. detsembriks, täites ankeedi.

Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi.

Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Uuri lisa: tiinatiitus.com

Allikas: www.femme.ee

Seotud