On täiskuuaeg: täna kõrgub taevas Kaksikute tähemärgi superkuu

Täna öösel kõrgub taevas selle aasta viimane täiskuu, mis ühtlasi kannab taas kord superkuu nime. Täiskuu kõrghetk on teisipäeval, 14. detsembril ning selle mõju kestab ka veel paar päeva peale täiskuu tipphetke.

Täiskuu annab suure energialaengu, seega on hea aeg tegelemiseks iseenda sisemaailma ja vaimsusega, kodu negatiivsest energiast puhastamisega, kristallide laadimisega ja mõne rituaaliga, mis aitaks käivitada muutusi elu parandamiseks ja oma meele tasakaalustamiseks.

Kuna seekordne täiskuu on Kaksikute tähemärgist mõjutatud, siis toob see kaasa ootamatusi, muutusi ja kõikuvaid emotsioone. Võid tunda end rahutuna ning pigem lased end voolul kaasa kanda, kui langetad mõne tähtsa otsuse. Väldi katteta lubaduste andmist ning suhtlemisel ole hoolikas, et sa ei mängiks pahaaimamatult kellegi tunnetega.
Tervise seisukohalt võivad olla tavapärasest tundlikumad käed, randmed, sõrmed, õlad, hingamisteed ja kopsud. Samuti närvisüsteem.
Praegu võiksid tegeleda järgnevaga: kirjutamine, vestlemine, lühikesed külaskäigud, hetke nautimine, reisi või õpingutega alustamine, info kogumine ja edastamine, intellektuaalse sisuga mängud, testid ja ajurünnakud.
Kuna Kaksikutele toob õnne poolvääriskividest ahhaat, siis on praegu hea aeg täiskuu meditatsiooniks ahhaadi energiaga. Maalähedasel ja maandaval ahhaadil on omadus tasakaalustada meelt, julgustada südant ja vaimu ning anda sisemist enesekindlust. Ta mõjub ka pingeid maandavalt ning turvatunnet tekitavalt. Ahhaadi üheks omaduseks on ka tugev kaitse energiavampiirluse ja negatiivse energia vastu.
Kuna Kaksikute tähemärgile vastab kollane värv, siis on hea kui süütaksid ka kollase küünla. Kollase värviga küünal suurendab optimismi ja head inimestevahelist läbisaamist. Samuti aitab ta leevendada mentaalseid blokeeringuid.
Superkuu meditatsioon ahhaadiga
Meditatsiooni alustamiseks sea end istuma mugavalt kusagile, kus saad olla rahus ja vaikuses. Hea kui sul on otsenekontakt ka Kuuga. Kui ilm on aga pilves, või sul pole võimalik leida sellist kohta, siis visualiseeri enda pea kohale särama täiskuu. Võta kätte eelnevalt jooksva vee all puhastatud ja kuuvalguses või küünlaleegi kumas täis laetud ahhaat.
Alusta sellest, et juhid oma mõistuse tähelepanu olevikku, sellele samale hetkele, kus viibid. Keskendu oma hingamisele ja rindkere tõusmisele ja vajumisele, õhu liikumisele kopsudesse ja jälle välja. Nüüd tunneta oma peos poolvääriskivi ahhaati. Keskendu just sellele, millist energiat või kaitset kivilt soovid. Seejärel tunneta, kuidas vastav energia sind ümbritseb, tugevdab ja täidab. Lase sellel energial endaga olla mõned minutid – just niikaua, kuni tunned, et vajad seda. Seejärel täna Kuud ja ka sinuga tööd teinud poolvääriskivi ning lõpeta meditatsioon.

Seotud