On Lõvi noorkuu aeg: manifesteeri ja unista!

Seekordne Kuu loomine toimub Lõvi märgis, seega on esiplaanil kõik see, mis on seotud inimeste välise küljega, aga samuti ka kõik südamega seonduv. Lõvi märk võimendab kõike meie elus, millele oma tähelepanu suuname. Lõvil on jõudu ja võimu muuta just seda, mida inimene soovib. Ka suhete teemad on nüüd tõusnud jõuliselt üles ja pole ime kui just praegu kohtud oma elu armastusega.

Noorkuu toob värsket energiat ja uusi alguseid. Paljude jaoks kerkivad nüüd esile enesearmastusega ja eneseväljendusega seotud teemad. On aeg märgata seda, kuidas on sinul lood enesest hoolimise, oma tunnete arvestamisega ja enda austamisega. Mõtle, kas saad piisavalt väljendad oma tõde ja rääkida ausalt oma tunnetest ja mõtetest. Kas sa julged ja oskad avad oma südant?

Praegu kipuvad jõuliselt ilmnema sellised olukorrad, mis näitavad üsna selgesti, kas pöörad endale vajalikul määral positiivset tähelepanu või mitte. Luba endal olla kirglik, mänguline ja loominguline.

Nüüd tasub olla tähelepanelik, et sa ei laseks end asjade välisest küljest eksitada, sest kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Süvene ka pealispinna alla ja näe olukordade sügavamat sisu ja tähendust. Kui jääd pinnapealseks, siis võid langeda lõksu või jääda rumalasse olukorda.

Tervis osas tasub nüüd tähelepanelik olla just nende organite ja kehaosadega, mis alluvad Lõvi märgile. Need on selgroog, selg, süda, diafragma (päikesepõimik). Tuleks vältida igasugust ülepingutamist ja stressi.

Luba oma ellu uut energiat, soojust ja armastust! Põnevat Kuu loomist!

Loe lisaks, kuidas soovida noorkuusoove, mis lähevad täide!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.