On kinkimise aeg: jälgi, millist energiat sa välja saadad ja vastu võtad

Käes on pühade aeg, mil jagame teistega oma rõõmu kingituste näol. Teeme ise kingitusi ja võtame neid vastu. Kas sa oled aga mõelnud, et kellelegi midagi kinkides või kingitust saades toimub alati ka energiavahetus? Kas sa tead, millist energiat sa teistega jagad või millist vastu võtad ja endasse lased?

Millest muust praegu kirjutada kui mitte kingituste tegemistest ja saamisest – energiavahetusest.

Esmalt tuli mul tuli tahtmine jagada teile üht kaunist hingetasandi lugu loomariigist: “Kui isane pingviin armub emasesse, otsib ta ranna kõige ilusama, siledama ja ümarama kivi ning kingib selle emasele. Ta kulutab selleks palju aega, vahel isegi nädalaid, valides seda ühte kivi hoolikalt. Ja kuigi rand on kive täis, et ta võiks neid kivikesi kiiresti ja palju korjata viib tema oma kallimale Universumi kõige täiuslikumaid.”

Pole oluline kui palju me midagi anname, teeme või tõestame. Loeb siirus ja ehedus, energia puhtal kujul, mida me väljaandmisse paneme. On oluline teada, et iga mõtte, sõna ja teguviisi külge kinnitub kindla mustri ja vibratsiooniga energia, mida mina nimetan tagamõtte energiaks.
Suurtel sõnadel ja kangelaslikel heategudel ei ole mingisugust mõtet kui seal taga seisab suur ego, aga puudub eluvaim, et minna hingetasandile südamest südamesse. Ka minu kõige väärtuslikumad kingitused on abikaasa poolt rannast korjatud Universumi ilusaimad kivid, kuigi tema võiks ka kalleid disainereheteid kinkida. Ma hindan lihtsalt kõige enam seda kui puhta tundega teineteisesse suhtutakse ja millise võnkesagedusega midagi tehakse. Ma pean seda kõige efektiivsemaks kvaliteedikontrolliks inimsuhetes üldse.
Olgu sõnad, mõte või teguviis suur või väike, hingestatult on tegemist alati millegi väga väga suure ja võimsaga. Hingeenergia annab eksistentsile mõtte ja ühendab meid ülejäänuga maksimaalselt.
Kui avate oma jõulupakke või vahetate kellegagi energiat, siis püüdke tunnetada, milline tagamõtteenergia seisab selle kingituse või infovahetuse küljes. Üritage füüsilisest objektist, välja öeldud sõnadest ja mõtetest tajuda enamat, mida tegelikult teile soovitakse edasi anda. Seejärel valige, kas peentasandil võtate energia vastu või jätate selle kinkijale endale. Valige hoolikalt, kuidas reageerite ja mida oma energiavälja lubate. Ka kingituse (energia) mitte vastu võtmine on suure kingituse tegemine iseendale. Enese millegagi suhestamine on tagamõtte energiaga otseühenduse loomine. Ja kõik oleneb ikkagi sellest, millise vibratsiooniga on midagi teile välja saadetud. Te võite lõimida end nii külluse kui ka puudusteadvusega, armastuse, viha, imetluse, kadeduseenergiaga, rõõmu, kurbuse, hingepuhtuse, siiruse, lodevuse või süütunnetega jne. ehk kinkija/ infokandja poolse edasikantava energiaga.

Kõik, mida te ei soovi jätke enda seest välja, ärge hakake emotsionaalselt läbi elama võõrast energiat. Igaühe energia kuulub talle endale ja mitte kellelegi teisele. Võtke energiavahetusse ainult tasakaalus harmoonilisi vibratsioone, siis te mitte ei tee ainult iseendale ilusaid kingitusi, vaid te teete kogu maailmale suure kingituse, sest ükski inimene ei saa maailma rahu luua kui tema enda sees puudub harmoonia ning tasakaal. Mis kõige tähtsam, jääge ise alati siiraks, ükskõik kui tobe see võib teistele näida. Siirus on sinu hea tahe puhtal kujul ja see ei ole kunagi ekslev, rumal, ebapiisav ega vale.

Allikas: Kõiksuse kanaldused facebooki leht

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.