On aeg murda vanad mustrid ja olla iseenda elu looja

Peale muudatuste perioodi, mis on kestnud inimeste elus kaks eelnevat aastat, võivad praegu paljud meist tunda “sisemist vaikust” mis võib tunduda kui imelik seisund, vahest isegi ebameeldiv, selline, mis pole harjumuslik, mõistetav ega kirjeldav. Tekib küsimus “Mida teha edasi?”. See küsimus võib tekkida inimestel, kes varem on tegelenud endaga ja võidelnud oma sisemiste deemonitega, kaevanud enda minevikku. Selle tulemusena on tekkinud uus seisund, mida pole võimalik sõnadega kirjeldada, kirjutab Alexis Varnum oma Facebooki lehel.

Me oleme palju endaga tegelenud, lõpetanud ja muutnud ning äkki on meie sees tekkinud vaikus ja see on uus seisund. Puudub sisemine pinge, et päeva jooksul peab millegi eest võitlema, seisma ja end ületama. On kadunud soov kiirelt kõike muuta, saavutada ja võidelda pingega. Universum on inimkonna saatnud läbi transformatsiooni ja puhastuse protsessi. Lõppevas perioodis on paljud meist teinud tööd iseendaga, käinud kursustel ja seminaridel, loengutel, erinevatel vaimsetel üritustel, teostanud oma elus globaalsed muudatused. Käes on tulemused, me oleme arenenud ja kasvanud. Tänu eelolevatele aastatele oleme rohkem ennast avanud, saanud uued teadmised, leidnud oma tee ja alustanud enda tegevusi, saanud uusi teadmisi, muutnud ennast, palju mõistnud ja teadvustanud.

Meid kõike ühendas toimuvate muutuste protsess, kuid nüüd peame liikuma iseseisvalt ja tuleb õppida olema ise enda elu Looja, tuleb mõista, et teisiti ei saa. Meie elu on pidevad protsessid – miski algab, kestab ja lõppeb. Kevadise pööripäevaga me alustasime uut tsüklit, mis vajab meilt harmooniat, tasakaalu, piirangutest vabanemist ja pingete langust. Praegu on hea aeg analüüsida eelmise aasta tulemusi ja näha nendes arengu perspektiivi. Hea aeg on arutada endaga tulevikuplaane, kuidas saavutada uusi sihte ja saavutusi, kuidas elada seda elu, millest unistad. Kuid samas hakkame otsima ka võimalust, et ületada takistusi ja piiranguid ja see võib tuua ka lisapinget. Võib tekkida tunne, et sa näed avatud ust, kuid ei tea, kuidas sellest sisse astuda, ehk kuidas teha samm selle ukse poole. Tuleb endas leida võimalus realiseerida enda unistused, mõista kuidas kasutada oma potentsiaali ja ressursse, mõista mida sa selleks vajad.

Veel on võitlust ja vastupanu, kuid oskad rohkem asjadesse süveneda, proovida ja katsetada, pead laiendama oma maailmavaatlust. Tõusevad ambitsioonid ja sihikindlus. See aasta on hea tegevuse valdkonnale, ehk töö, tegutsemine, äri, hobid, õppimine. Me oleme rohkem suunatud tulemuste saavutamisele. Samas on võimalik agressioon, mida on raske kontrollida, inimeste pingelisus võib olla hävitav, viha justkui voolab välja. Universum jätkuvalt ootab meilt muutuseid, mitte ainult isiklikus elus,vaid ka ühiskonnas, vajalikud on uued väärtused. Praegu me nagu lõpetame oma elu üht etappi ja vanu mustreid. Rohkem oleme pöördunud tuleviku poole ja loome enda uut reaalsust, ehk koome uued mustrid. Samaaegselt me kogume informatsiooni ja ressursse. Meil tekib võimalus saada innustust oma unistuste realiseerimiseks ja me saame selleks rohkem jõudu.

On võimalik ärritumine siis kui miski venib, sa võid märgata, et oled kaldunud kõrvale ja unustanud enda tähtsad asjad. On võimalikud vead, tehnilised rikked, ebameeldivused ja muud pisemad probleemid. Õpi olema kannatlik, lõpeta kiirustamine. Kui miski ei tule välja, peatu ja lihtsalt oota. Sinu aju lülitub ümber. Ole ettevaatlik dokumentidega, failidega, kontrolli üle oma kirjad ja sõnumid.

Allikas: Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust

Nipid, kuidas õppida järgima oma intuitsiooni

Salapärane käbinääre – müüt või tegelikkus?

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Sinu mehe sodiaagimärk näitab, mis on see iseloomuomadus, mida sa tema juures kunagi muuta ei saa

10 põhjust, miks tasub armuda spirituaalsesse naisesse

Seotud