Oluline põhjus, miks sa ei pea valima raha ja spirituaalsuse vahel

Väga levinud on arvamus, et raha ja spirituaalsus omavahel ei sobi: ehk kui sa oled spirituaalne, siis sa ei peaks tahtma raha. Ehk et inimesed, kes tahavad raha, on ahned ja materialistlikud. Kuid sedamoodi mõtlemine on kahjulik. Raha tegelikkuses ei ole põhjus, mis tekitab ahnust ja materialistlikust. Raha ja spirituaalsus võivad väga hästi üheskoos käia ja koos saavad sinu ellu tuua küllust.

Kui me tunneme isegi veidi, et raha on halb, siis on väga raske luua selles elus finantsilist küllust.

* Me tunneme sisimas, et me peaksime hoidma raha käeulatuse kaugusel, ja nii see ka realiseerub
* Me tunneme end süüdi, kui me saame raha, seetõttu on see heidutav tegevus
* Me ei saa kunagi olla rahus raha teema üle

Mitte ükski nendest eelnevatest tõdedest ei ole see, mille järgi elada! Ja pealegi ei ole see ka spirituaalne.

Mõistes, et raha ja spirituaalsus täiendavad teineteist, avad sa väravad, kuidas luua rohkem raha oma ellu ja et sa oled võimeline nautima oma küllust sügaval ja täitval moel.

1. Sinu hing on täielikult külluslik. Spirituaalse olendina oled sa täielikult külluslik. Teisisõnu, sinu hing on jõukas! Ja seetõttu, kuna sina oled sinu hing, oled sa ka loomupäraselt jõukas. Hing on osa meist, mis on ühendatud armastuse, rahu, rõõmu ja õndsusega. Kas sa arvad, et see tõeliselt oluline osa meist identifitseerub sellega, et olla vaene? Ei! See on hoopis ego – väike tunnetus iseendast – mis lubab meil end tunda piiratuna (finantsiliselt ja ka intellektuaalselt, professionaalselt ja palju muud). Spirituaalne elu on sünonüüm külluslikule elule. Kui me lubame endale identifitseerida loomupäraselt külluslikult alates seestpoolt, loome me küllust raha vormis ja jõukust välises maailmas.

2. Spirituaalsus on laienemine, nii on see ka rahaga. Sinu hing tahab avarduda ja kasvada ja ta teeb seda, omades mitmeid elukogemusi. Ja sedamoodi on raha vahend, mis lubab sul elada täielikult. Kas see tähendab, et raha teeb kõik täiuslikuks? Ei. Kas see tähendab, et raha on õnne allikas? Ei tähenda. See tähendab lihtsalt, et raha on vahend, üks nendest, mis aitab sul omada neid elukogemusi mida sa soovid. Raha ei ole vastus kõigele, aga see ei ole ka kasutu. Ja mõeldes rahale kui kurjajuurele, ei aita see sind sinu teekonnal. Mõtle sellele sedamoodi: finantsilised ressursid annavad mulle võimaluse saada palju elukogemusi. See kasv, mis tekib, on tulemus, mis on täielikult joondatud spirituaalse eluga.

3. Raha on energeetiliselt neutraalne – mis loeb, on energia selle taga. Raha iseenesest ei ole hea ega halb. See on paber! See ei tee teadlikult ise otsuseid. Seetõttu on see neutraalne. See on energia, millega meil on juurdepääs finantsidele, mis määrab, kas raha on hea või halb. Raha, mis on teenitud teiste arvelt, tundub tõenäoliselt määrdunud, kuna seda on kasutatud egoistlikul ja enesekesksel moel – mis tundub energeetiliselt negatiivne. Vastupidiselt, raha, mis on tehtud selliselt, mis teenib inimesi, tundub hea, kuna seda on kasutatud armastaval moel – ja see tundub energeetiliselt positiivne. Kui sinu isiklikud tegevused rahaga on vastutustundlikud ja lahked, siis täpselt selleks ka see raha saab. See on sinu enda energia laiendus, seega see viis, kuidas sa valid seda raha kasutada, on tõeliselt, mis määrab selle vibratsiooni, mida see kannab.

4. Kujuta ette maailma, kus suurem osa rahast on teadlikes kätes. Üks väga tuntud jooga õpetaja on öelnud, et spirituaalsed inimesed peaksid prioritiseerima seda, et luua finantsilist küllust. Pealegi ütles ta: “Kujutage ette, missugune võiks maailm olla, kui suurem osa rahast oleks teadlikes kätes.” Kas me suudame ette kujutada, kuidas see võiks olla? Mõistes, et selline mõtteviis maailmast on meile kättesaadav ja saab tõeliselt aidata ümber mõtestada igaühe suhet rahaga. Kuniks on väga palju näiteid inimestest, kes kasutavad raha mittespirituaalsel moel, siis on seal ka lugematu arv näiteid inimestest ja ettevõtetest, kes kasutavad oma jõukust maailma aitamiseks. Kui sul on raha, on sul võimalusi, kuidas aidata väga paljusid inimesi. Fundamentaalsel tasandil see ongi see, milles spirituaalsus seisneb, Me peame mäletama, et raha ise ei ole hea ega halb, kui sa kasutad raha nii, et see parendab sinu enda ja ka teiste elu, siis on see tegelikult võimas spirituaalne tööriist.

Tõlkis: Triin Katriin

Allikas: Kas soovid teada, kuidas elada jõukuses ja külluses?

Tiina Tiitus: Luba oma ellu küllus ja armastus!

10 motiveerivat soovitust miljonäridelt ja miljardäridelt

Kaheksa feng shui nippi, mis aitavad küllust ligi tõmmata

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks