Olles kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia

David Deida on meeste ja naiste vaheliste suhete tõeline ekspert. Oma raamatus “Sellised need mehed ongi” jagab ta häid nõuandeid naistele, kuidas mõista paremini oma kallimat. Loe, milline on autori nägemus seksuaalenergiate vahetamisest.

Kas meeste seltskonnas viibimine mõjub sinu seksuaalsusele halvasti?

Kui sa veedad palju aega jõusaalis, et kaalust alla võtta, siis sinu lihased suurenevad. Kui sa aga istud suurema osa oma päevast laua taga, siis kaotavad lihased oma kuju. Kui sa veedad palju aega koos mõne mehega, nii et teil ei ole intiim­suhteid, siis su keha harjub sellega ära. Meie keha peab meie kogemusi hästi meeles. Näiteks kujuta ette, et sa töötad restoranis ettekandjana, kus kõik mehed sulle külge löövad. Et ennast kaitsta, “tõmbad” sa endale peale võimsa seksuaalse kaitse kogu tööpäevaks. See kaitse püsib sinu kehal, tunnetel ja meeltel veel mitu tundi pärast tööpäeva lõppu. Aga kui sa jätad sellise kaitse endale peale liiga paljudeks aastateks, siis arendad endas kroonilist pealiskaudset sõprust ning lõikad läbi iga sügavama seksuaalse energia vahetuse.

Siis lähed sa koju oma abikaasa juurde. Või alustad uut suhet. Ja nüüd, olenemata sellest, kas sa oled mehega tuttav päeva või on ta sinu partner mitu aastat, ei suuda sa täielikult polariseeruda, sest enese avamine ei ole olnud ohutu või sün­nis. Sa ei ole saanud vabalt ja ohutult oma naiselikku energiat kiirata. Nii annadki sa oma partnerile ainult poole oma naise­likkusest ja saad vastu samuti poole tema mehelikust ener­giast. Teie seksuaalsed põhiolemused annavad järele.

Kui sa oled kellestki võlutud, vabaneb sinu hingeline energia. Kui sa kohtud võluva mehega ja see huvi on vastastikune, vahetate te seksuaalset energiat. Need energiad ei pea tingimata juhtima seksuaalse vahekorrani, aga see on teievaheline õrn seksuaalne hoovus.

Meie ühiskonnas kohtume me päevas paljude vastassoo esindajatega ja mõnikord isegi flirdime nendega. Me kiirgame seksuaalset energiat, aga paratamatult surume selle tihti maha, et ennast kaitsta ja turvaliselt tunda. Kuid olles palju meeste seltskonnas ja lämmatades eneses naiseliku energia, võid sa tähelepandamatult suretada kire ka oma intiimsuhtes.

Koju, oma kallima juurde tulles oled sa harjumuspäraselt suletud olekus. Niimoodi päev-päevalt toimides võid sa lõplikult lõhkuda oma intiimsuhte, kui sa ei õpi ennast uuesti avama ning lõõgastuma oma naiselikus energias.

Miks sulle meeldib, kui sul on palju meessõpru?

Seksuaalenergiate vahetamisega on juba kord nii, et kui sa ei saa mehelikku energiat oma partnerilt, püüad sa seda hankida kelleltki teiselt. Üksikud naised või need, kes ei saa oma mehelt piisavalt mehelikku energiat, omavad tihti meessõpru, et lihtsalt seda energiat saada.

Ära tunne end süüdi, kui tajud, et kuigi sa tahad nende seltsis lihtsalt aega veeta, tunned sa ka seksuaalset tõmmet. Kui sa oled koos mehega, kelles on palju mehelikku energiat, tajud sa seda kohe. Sa võid olla tema seltsis seksuaalselt eru­tatud, aga võid olla ka lihtsalt avatud, õnnelik ja vastuvõtlik. Selline vastastikune toime on loomulik.

Mehed on naiselikele naistele sama vastuvõtlikud. Kui mehed ei saa oma partnerilt piisavalt naiselikku energiat või neil ei olegi intiimsuhteid, siis avanevad nende sensorid naiselikule energiale automaatselt. Naiselikku energiat kiirgavate naiste läheduses nad süttivad ja elavnevad.

Polariseeritud seksuaalse energia andmine ja saamine toimub loomulikul teel. Ta kandub inimeselt inimesele nagu levib tuulega lillelõhn. Kui me teame, kuidas seksuaalne energia levib, kuidas seda anda ja hankida, siis võime me segadusse sattumata üksteisele kingitud mehelikust ja naiselikust energiast rõõmu tunda.

Allikas: David Deida “Sellised need mehed ongi”, kirjastus Pilgrim

Seotud